icon
168 / 388
avatar

na šreka som sa chystala aj ja len som nejak ešte nestihla je nádherný

4. feb 2012
avatar

to je ta mojaaa?

4. feb 2012
avatar

@jawan dakujem no musela som si najprv pozriet po 1555x rozpravku aby som mala predstavu 🙂 a takto to dopadlo 🙂

4. feb 2012
avatar

@zuzankazuzu podarila sa ti je užasná

4. feb 2012
avatar

Krásna čiapočka 🙂

4. feb 2012
avatar

a predavas aj svoje vytvory? lebo vsetky su nadherne ale tato je ze uplne super...mne sa pacila,hned ako som ju zbadala v zimnej reklame na markize,...sikulka 🙂

5. feb 2012
avatar

@mimka147 no presne odtial som cerpala z tej uputavky na markize 🙂dakujeem 🙂

5. feb 2012
avatar

idem si aj ja kúpiť vlnu--ale ja neviem hačkovať --iba štrikovať ☹

8. feb 2012
avatar

@monika888 ja neviem niekde na youtube som videla videa zaklady hackovania ked vies strikovat nebude to pre teba problem sa naucit a tato ciapka nieje zlozita keby si nieco nevedela kludne sa na mna obrat 🙂 inak ja zas neviem strikovat aleee vooobec :(

8. feb 2012
avatar

ale štrikovať viem--kadečo--aj vypletať obrázky--len tie stľpiky pri hačkovaní--ja neviem,neprišla som tomu na kľb--nerobím to pekne rovnako☹

8. feb 2012
avatar

@monika888 no to je len opakovanie a opakovanie avoje prve vytvory tu nemam boli vselijake tie stpiky 🙂)))

8. feb 2012