
209 / 388
zuzankazuzu
autornapisem ti IP
@luckabj82
23. apr 2012
dakujem krásne.....🙂
23. apr 2012
@zuzankazuzu ahoj, môžem sa spýtať - keď chcem takto tavarovanú čapičku, tak ju len urobím predĺženú? žiadne pridávanie, uberanie očiek? len ju proste urobím dlhšiu??
1. jún 2012
zuzankazuzu
autor@raza teraz uz neviem robila som ju podla navodu na ceskom mimibazare je tam v bezovej farbe niekde pri zaciatku cely navod na nu tak kukni
1. jún 2012
zuzankazuzu
autor@raza http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=12 tu ju pohladaj
1. jún 2012
ďakujem moc 🙂
1. jún 2012
zuzankazuzu
autor@raza 🙂
1. jún 2012
tato je kraaaasna......neje k tomu nejaky navod???......vyzera skvele.....🙂