icon
209 / 388
avatar

tato je kraaaasna......neje k tomu nejaky navod???......vyzera skvele.....🙂

23. apr 2012
avatar

napisem ti IP
@luckabj82

23. apr 2012
avatar

dakujem krásne.....🙂

23. apr 2012
avatar

@zuzankazuzu ahoj, môžem sa spýtať - keď chcem takto tavarovanú čapičku, tak ju len urobím predĺženú? žiadne pridávanie, uberanie očiek? len ju proste urobím dlhšiu??

1. jún 2012
avatar

@raza teraz uz neviem robila som ju podla navodu na ceskom mimibazare je tam v bezovej farbe niekde pri zaciatku cely navod na nu tak kukni

1. jún 2012
avatar
1. jún 2012
avatar

ďakujem moc 🙂

1. jún 2012
avatar

@raza 🙂

1. jún 2012