icon
218 / 388
avatar

to ma byt nike ? .::🙂

1. jún 2012
avatar

jej to je pekné, skúsim aj ja na toho môjho bajúza 🙂))

1. jún 2012
avatar

@angel087 no jasne preco?nevyzera?? 😀

1. jún 2012
avatar

@eliaska23 tato je super hlavicka sa nepoti a do usiek nefuka 🙂

1. jún 2012
avatar

krasna je nespravis mi jednu prosim

2. jún 2012
avatar
2. jún 2012