Aj mojA mala teraz sarlach, v nedelu dobrala penicilin...tuj tuj uz je oki ...drzim.palce malej
26. aug 2023
Zuzka aj Baska mala sarlach.anglinu :( tiež som jej neverila (ako píšeš, hrdlo sem tam pobolieva) a nakoniec som bola rada ze sme šli k dr...ATB a 10dni PN....
Sonicku pozdravujem, myslím na vás :*
27. aug 2023
zuzi0911
autorĎakujeme ❤️
27. aug 2023

Presne tak je to rozsirene, mali sme v maji sarlachovu anginu,bola aj v nemocnici 1 den kvoli dehydratacii, po 2 dnoch dobratia atb, opat horucky, obrovske crp, neskor opat malinovy jazyk, dalsie atb a az potom bol pokoj