
10 / 33
zbožňujem gumi maciho
zuziiiicek17
autor@lucinka1230 ďakujem =) no gumi macka mu dovolím =)) ale fakt mám pocit ,že to bude nejaký technický typ =DD
1. aug 2010
@zuziiiicek17 tak urcite ze hej 🙂 gumi macka dovolím aj ja 🙂 to majú asi všetky detičky veľmi radi 🙂 budúci technik 🙂
1. aug 2010
aj Vaness fici na gumi mackovi..teda ficala, teraz je in If you are happy a Rytmus 🙂
4. aug 2010
zuziiiicek17
autorvážne ? to musím skúsiť =D
4. aug 2010
akoby som videla mojho F
29. aug 2010
nieže ti z neho vyrastie počítačový maniak 🙂 ale inak stráášne podarený