
1 / 2
jaaaj no riadne ste podrastli od kedy som vas naposledy videla..🙂 krasna si..🙂
11. júl 2013
zuzio
autorTak urcite,keby sa mu nieco nepacilo,tak ti to urcite povie..lebo mojmu sa nezdalo,ze maly tak malo vazi..
14. júl 2013

jaaaj no riadne ste podrastli od kedy som vas naposledy videla..🙂 krasna si..🙂
Tak urcite,keby sa mu nieco nepacilo,tak ti to urcite povie..lebo mojmu sa nezdalo,ze maly tak malo vazi..
Jeeej Zuzi, ty uz mas ake krasne brusino 😉