1. nov 2023
Ďakujem len už ste to dali v stredu 😒
1. nov 2023
Ďakujem 🙏❤
1. nov 2023
Poprosim od 1,ďakujem
1. nov 2023
1. nov 2023
zuzka1902
autor@kristian33 ospravedlňujem sa, ale nestihla som skôr😔
1. nov 2023
@zuzka1902 radšej dajte ráno v utorok ako stredu 😉 v pohode len ja potom zabudnem v utorok sa pomodliť
1. nov 2023
zuzka1902
autor@kristian33 snažím sa pripomínať doobeda, ale nie vždy práca a povinnosti mi to dovolia😊
1. nov 2023
@zuzka1902 v pohode krásny sviatočný deň
1. nov 2023
Ďakujem ❤️
2. nov 2023

Amen 🙏😇