#braun #oral-b detska el.zubna kefka
Mate ju niekto? Ste spokojni? Neviem ci sme zas mali stastie na vadneho jednotlivca alebo je to seriova chyba. Dik za vase skusenosti.
Kupili sme vo stvrtok. Pisalo sa,ze prve nabijanie moze trvat az 22h. Ok. V piatok rano uz indikator neblikal, takze bola nabita. Maly si umyl zuby a chvilku sa s nou pohral. Nebola uplne vybita lebo este vydavala melodie po casovaci. Potom ju zas dal na nabijacku. Obcas este stlacil kvoli melodii ale z nabijacky nezobral. Od obeda sa zas nepretrzite nabijala. Este o 23tej blikala,ze sa nabija. Rano zas neblikala, s malym sme dodrzali 2min interval a uz 3h sa zas nabija a stale blika. V navode sa pise,ze na 1 nabitie by mala vydrzat 7 dni pri umyvani 2x za den, cize 28min. No nezda sa mi ked po jednom 2min pouziti sa nabija 3h a este stale je nenabita. 🤔
Presne, naco ju dávaš na nabíjačku? Máme ju niekoľko rokov a vydrží týždeň. Nechám potom nabiť cez noc a nikdy nepozerám či bliká alebi nie.
Asi si už pokazila baterku stalym nabíjaním,po nabití vydrží týžden v pohode,nikdy ma nenapadlo dať ju nabiť skôr ako po tyzdni
Prosim Vas a odkial ste ju kupili?Mozem poprosit o obchod alebo stranku.Dil
@mamina6410 mame ju 2dni! Na nabijacku som ju dala na skusku lebo som chcela otestovať jej výdrž. Podla navodu by mala vydrzat 28min ale uz po 15tich vrcala slabsie. Nemala som ju kedy pokazit!
@berry266 vdaka, takze asi "stastena" zauradovala a trafili sme chybny kus.
@blancheporte okey elektro

Oral B majú všetky naše deti a po nabití vydržia týždeň🙂