mayoral
Ahoj Zuzka, mám na teba otázočku, aká veľkosť je tá suknička? Náhodou na predaj?🙂))
7. nov 2015
OK, lebo som zablúdila na stránku, kde predávajú mayoral a podarilo sa mi kúpiť ten twinset, no sukničku nemali a spomenula som si, že ty máš v albume..., nevadí, nejakú doladím. Ďakujem, maj sa pekne🙂
7. nov 2015

kraaasne 🙂