icon
64 / 90
avatar

Zuzi kolko stali tie saty prosim ta ?🙂

21. apr 2015
avatar
zuzla80
autor

@lilysk satky 27€ a suknicka 22€ 😉

21. apr 2015
avatar

@zuzla80 dakujem 😉

21. apr 2015
avatar

@zuzla80 a nosite ich ?nie je ta suknicka taka ,,tvrdsia,,?lebo podla obrazka nie je taka padava

21. apr 2015
avatar
zuzla80
autor

@lilysk ešte sme ich poriadne nemali, pod satkami je spodnicka, možno preto nepôsobia padavo, tie aplikácie sú tvrdšie, ale satky nie...a suknicku zas staršia zbožňuje, fakt ju veľmi rada nosí...a aj satky aj suknicka sú krasne 😉

21. apr 2015
avatar

@zuzla80 a co k nim obliekas ?

21. apr 2015
avatar
zuzla80
autor

@lilysk myslíš leginy? Jednofarebne väčšinou 😉

21. apr 2015
avatar

@zuzla80 hej ako co doladis k nim 🙂a topanky ?

21. apr 2015
avatar
zuzla80
autor

@lilysk moja satky sme mali asi raz aj to pod kabatom, že ich ani vidno nebolo, nosiť ich budeme až teraz ked sa otepli a doladila by som k nim balerinky alebo poltopanocky 😉 popravde som ešte do detailov nerozmyslala čo dam, niekedy sa to pokombinuje tak samo 😀 😀 😉

21. apr 2015
avatar

@zuzla80 no vy ste satickove ty to uz mas pod palcom 🙂)) moja mala len teraz zacina satickovat tak take veci na doladenie velmi nemam v zalohe 🙂)

21. apr 2015
avatar

@zuzls80 tieto neposuvas prosim ta?

4. sep 2015
avatar
zuzla80
autor

@sisamia uz su predane ☹

4. sep 2015