zuzla80
autor@keysi tu bundicku mam v dvoch veľkostiach 98 a 110, este su obom kockam dobre, ale kedze ta bundicka je fakt uuuuzasna, a momentálne aj tazko zohnatelna, ra určite tu 110 tak skoro nebudem posuvat, nechavam ju pre mladsiu ;) Casom mozno 98ku posuniem, ale teraz neviem povedat kedy...ak ju náhodou niekde zbadate určite je kupte, je strasne krasna a krasne sedi ;)
20. aug 2015
OK, ďakujem, 110 ešte nie, ale tá 98 by nám mohla byť na budúci rok dobrá, keď vám bude malá, posuniete?
20. aug 2015
Nadherne 🙂 mikinu budes posuvat? daj vediet🙂🙂🙂
8. sep 2015
zuzla80
autor@renatka.manakova Reni mikina je az vel. 110
8. sep 2015
@zuzla80 tak na nu si pockame )🙂🙂:
8. sep 2015

Dobrý deň ešte raz..., prezerám Váš fotoalbum a neviem sa vynadívať, krááásne. Túto bundičku budete posúvať? Aká je to veľkosť? Nádherná.