zuzulienka301
autor@mika7 dakujem 🙂
11. mar 2014
takže zajtra miesim buchty 🙂 ale s makom mi to deti nezjedia, u nás stačí škoricový cukor. ale maminka by si dala veru aj takéto makové 🙂
11. mar 2014
zuzulienka301
autor@jedinko som narobyla chute🙂 aj malá zjedla len škoricové a teraz 2 makové že som jej nestačila krájať
11. mar 2014
ja ich mam na večeru 🙂
11. mar 2014
naše sú špekulantky, ale niekedy im stačia aj suché čerstvé do ruky...😀
11. mar 2014
zuzulienka301
autor@jedinko jáj na moju dvojročnú po novom platí ked jej poviem že to papala ked bola bábo a zrazu zje také veci 🙂 som zvedavá dokedy 🙂 inak je ako vrabec
11. mar 2014
noooo a som zabudla včera dopísať tu, že veru buchtičky sa konali u nás 🙂, deti natešené prišli zo škôlky, že jéééj, buchty na pareeeeee 🙂
13. mar 2014
zuzulienka301
autor@jedinko dobre sa nane pozerá ked im chutí 🙂
13. mar 2014
a tak ako som hovorila. jedli ich suché, xixi
13. mar 2014

mňam a ešte aj na krááásnom tanieri 🙂