icon
4 / 16
pokopkovane...jak u delbilov :D
avatar

preco to mas tak pokopkovane....???nerozumiem...???? je to rozdelene podla velkosti alebo na tyzdne...???

9. aug 2010
avatar

aj ja som si to takto potriedila,aby som vedela koľko toho mám z jednotlivých veľkostí a potom som si to tak aj uložila do skrinky.Aspoň máme prehľad.

14. aug 2010