
4 / 16
pokopkovane...jak u delbilov :D
aj ja som si to takto potriedila,aby som vedela koľko toho mám z jednotlivých veľkostí a potom som si to tak aj uložila do skrinky.Aspoň máme prehľad.
14. aug 2010

aj ja som si to takto potriedila,aby som vedela koľko toho mám z jednotlivých veľkostí a potom som si to tak aj uložila do skrinky.Aspoň máme prehľad.
preco to mas tak pokopkovane....???nerozumiem...???? je to rozdelene podla velkosti alebo na tyzdne...???