
10 / 142
prvy fotacik :) veeela veci by sme urobili inak :)
zuzuz1
autordakuejm.,.. 🙂 to je jedna z prvych pokusov...teraz keby niekto chce fotak vyzeral by ovela ovela lepsie 🙂 skoda ze tak vela fotografov nepoznam :D
31. júl 2014
z prvych pokusov? 😀 ved aj ta poťahova hmota je uplne paradna..škoda že byvaš tak daleko, ja by som hned objednala pre svojho muža, ktory ma o chvilu 30tku 🙂
31. júl 2014
zuzuz1
autorurcite aj v tvojom okoli je vela zrucnych zienok vonajucich po cukre 🙂
31. júl 2014
wow tak toto je bomba!!!!!!!!!!!!! mm bude mat okruhle narodky tak mu to asi dam spravit - diky za napad!
17. sep 2014
tak toto je premakanéé 🙂