icon
4 / 36
maminke aj tatinkovi robím veľkú radosť...hlavne keď nevedia prečo plačem...
avatar

pekny chlapček..

10. sep 2010
avatar

gratulujem, je zlatulinký 🙂

10. sep 2010
avatar

to je ale krasne babatko 🙂

6. okt 2010