#rada

mikaela32
29. dec 2019
Dobry den, viete mi povedat co to je za druh motyla? Dakujem :slight_smile:
#motyl #rada
Zobraz celú správu
exupery
2. dec 2019
#rada viete mi niektorá poradiť,ako je to s bankovým prevodom do českej banky,mám slsp.Vdaka
Zobraz celú správu
lalenka33
8. okt 2019
#rada žienky mám 2 koženkové kabelky,ktoré už začínajú praskať a časti opadávajú.Je mi ľuto ich vyhodit,lebo sú moje obľúbené.Existuje nejaká možnosť,ako ich opraviť?Nejaký špeci sprej,lak alebo niečo také aby ďalej neprasķali?Myslíte,že na tie popraskané časti by chytili nažehlovačky?Prípadne iný nápad na opravu?Ďakujem
Zobraz celú správu
zdenulik_k
21. sep 2018
#rada
Baby mám kočík Valco Baby Snap 4 Sport .. so všetkým som maximálne spokojná, ale ... trochu mi vybledla farba na strieške (mám ružovú) ... myslíte žeby som to mohla dať reklamovať?? mám ho od cca Marca 2018, čiže podľa mňa dosť krátko nato aby už bola farba vyblednutá a to som ju ani neprala ešte ... čo myslíte??
Zobraz celú správu
viktoriamia
27. feb 2018
#rada #pomoc ktoré si mám vybrať na svadbu ako hosť??? :thinking: najväčší problém mám s farbou
Zobraz celú správu
kubko1204
6. dec 2017
#rada :pray: môžte mi prosím poradiť,kde by som kúpila formičky na vtláčaný medovník? :v::smile: ďakujem
Zobraz celú správu
kubko1204
12. nov 2017
#rada :pray:Viete mi poradit kde by som kupila povlečenie na postel spolu s detským? :slight_smile: rovnakého motívu :slight_smile: nikde nemôžem nájsť. Ďakujem :slight_smile:
Zobraz celú správu
laurinka_a
14. jan 2017
Ahojte baby kde v Kosiciach je dobra ooptika s nie prehnanymi cenami? :slight_smile: #kosice #optika #rada
Zobraz celú správu
lennusskaa
23. aug 2015
Poprosím o radu, ktorá farba mi ide najviac, mám zelené oči :relaxed:
1.frajer a mama tvrdia, že blond
2.teraz mám bordo na slnku sa mení farba
3.melír, ktorý mi dosť ničil vlasy
#rada #vlasy ĎAKUJEM :kissing_smiling_eyes:
Zobraz celú správu
ivkasamko
9. aug 2015
#rada. Uz 9den mam stale menstruaciu. Od porodu,resp.6-nedelia je to uz druhykrat co ju mam, prva trvala 3dni,to je u mna klasika, a teraz uz taham 9den, po poslednej menstruacii som bola na vysetreni a zacala som brat antikoncepciu AZALIU. Kto ma s tym skusenosti,to do kedy este potrva? Je to normalne?
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Dnes o 18:34
Pobyt v babyfriendly hoteli, kde maskot nie je "len" maskot, ale veľký Kamarát, zabávač a bláznivý tanečník .... banský škriatok KOPKO v Sitne a moja dcérka, ktorá doslova číhala, kedy jej na večeri príde popriať dobrú chuť – predtým ju držal na rukách a asi minútu ho objímala :D

... a ja chodím len s mobilom, fotím a natáčam s takým špecifickým úsmevom na tvári, keď vidím aké zážitky, emóciu a radosť prežíva moja dcérka Tinka :blush:

Máme pred sebou ešte tri dni tu počas Dni s Trinity, ešte stále mám nejaké ceny na odmeňovanie za vašu aktivitu, aj súťaže sú stále online (o pobyty a ďalšie ceny). tak sleduj https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-s-...

....píš, diskutuj, pýtaj sa a súťaž :heart::heart::heart: ... online v téme babyfriendly hotelov TRINITY sme až do nedele ;)
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia