Ahojte pýtam sa pre známu. Dá sa v lete ešte poberať pandemicke ošetrovné v ten mesiac keď bude škôlka cez leto zatvorená? Im to vychádza na júl. Minulý rok sa ešte dalo. Ďakujem

  Co vám poviem baby ...
  2021 bociany ,žiaľ MA
  2022 bociany ,syncek ❤️ ma 2 mesiace akurát 🥰
  2023 bociany ...muz- rýchlo prekríž nohy 🤣🤣🤣🤣
  Ale pekný bol 🤣😁

  Ženy ak nemám birmovku ale len prijmanie,budem môcť pokrstiť bábo?alebo si to budem musieť dorobiť. Ďakujem

  kamilkak
  Správa bola zmenená    Dnes o 10:41    

  Moja mini,,zahradka,,😁kedze byvam v panelaku😉
  Za 2 dni mi takto vyrastol petrzlen

  konik_testuje
  Dnes o 08:46    Čítané 31x

  Skúsenosti s BEBA COMFORT 3 HM-O

  Dojčenie je jednoznačne najlepším spôsobom výživy pre vaše dieťatko. Hoci je vo svojej prirodzenosti dokonalé, nie vždy je možné. My mamy sa však nevzdávame! Za žiadnych okolností. Preto sa vždy snažíme svojim deťom vybrať tú najlepšiu možnú pokračovaciu dojčenskú výživu. Ak práve teraz takú hľadáš, využi šancu testovať prémiovú dojčenskú výživu BEBA COMFORT 3 HM-O pre spokojné bruško bábätiek, vyvinutú na základe 60 rokov výskumu materského mlieka.

  Čo budeme testovať

  BEBA COMFORT 3 HM-O obsahuje klinicky overenú kombináciu prospešných látok, ktorej vývinu predchádzalo 150 rokov skúseností a 60 rokov výskumu materského mlieka. A v čom je BEBA jedinečná? Ide o unikátnu receptúru dojčenskej výživy s oligosacharidami 2’FL a baktériami črevnej mikroflóry L. reuteri pre podporu imunity¹.

  Okrem toho obsahuje BEBA COMFORT 3 HM-O23 optimalizovanú bielkovinu prispôsobenú veku dieťaťa a upravenú procesom OPTIPRO® tak, aby zodpovedala vzoru materského mlieka. Samozrejmosťou je zloženie bez palmového oleja obohatené o vitamíny a minerálne látky pre zdravý rast a vývoj dieťaťa.²

  Koho hľadáme

  Na testovanie tejto prémiovej dojčenskej výživy, s overenou kombináciou prospešných látok podľa vzoru materského mlieka, hľadáme 25 mamičiek detí vo veku od 12. – 18. mesiaca. Mamičky, ktoré hľadáme sa snažia byť tou najlepšou možnou mamou. Neúnavne skúmajú informácie o výžive a starostlivosti o svoje dieťa a sú ochotné zaplatiť za prémiovú kvalitu, aby sa uistili, že svojmu dieťatku poskytujú tú najlepšiu formu výživy.  

  Keďže sa s nami o celé testovanie, postrehy a skúsenosti podelia, je potrebné, aby to boli komunikatívne mamičky, ktoré nám výsledky testovania sprostredkujú nielen písomnou formou, ale aj prostredníctvom fotografií.

  Ako sa zapojiť

  Našli ste sa v popise vyššie a rady by ste sa, spolu so svojím dieťatkom, stali súčasťou tohto testovania? Zapojíte sa jednoduchým napísaním komentára pod tento článok, v ktorom nám prezradíte, čo na zložení BEBA COMFORT 3 HM-O najviac oceňujete. Samozrejme, spomeňte aj vek malého testera a pokojne sa s nami podeľte s fotografiou. 

  Čas na zapojenie sa máte do nedele 03.06.2022. V priebehu týždňa vyberieme 25 žien, ktoré oslovíme internou poštou a odovzdáme im všetky potrebné inštrukcie k testovaniu.

  Budeme vám držať palce a tešiť sa na Vaše komentáre. 🙂

  konik_testuje

  Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre Vaše bábätko to najlepšie. Ak už nemôžete dojčiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po porade so svojím pediatrom.

  ¹ Minerálne látky, železo, zinok, vitamíny A, C, D sa podieľajú na normálnom fungovaní imunitného systému. 

  ² Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí. Obsah v zhode s požiadavkami príslušnej legislatív.

  mravenekAMBASÁDORKA
  Dnes o 09:41    Čítané 98x

  Júnová súťaž s Mustelou

  Milujem jún 🙂 Je spojený s našou svadbou, ktorú sme si dali na 1. júna, aby si môj muž zapamätal dátum 🙂 Je spojený s našimi deťmi, ktoré majú svoj sviatok. Je spojený s Talianskom, ktoré už šiesty rok navštevujeme práve v tomto mesiaci. Je spojený s narodením našej Agátky, ktorá nás urobila rodičmi a tiež spojený s vysvedčením, čo je u nás vždy veľká udalosť!

  A čo máte na júni najradšej vy? To je otázka v mojej aktuálnej súťaži s MUSTELOU 🙂 A ceny sú opäť veľmi lákavé. Okrem iného aj novinka v podobe batôžteka, ktorý rozhodne vaše detičky poteší. 

  O čo súťažíte? 

  * Detský čistiaci gél na vlasy a telo

  * Hydratačné telové mlieko s organicky pestovaným avokádom

  * Detský krém na zapareniny

  * Bublinková pena do kúpeľa s organicky pestovaným avokádom

  * Detský masážny olej

  *Detský balzam na spánok 

  * Taška child bag

  * malé prekvapenie pre tých najmenších 

  Čo pre to musíte urobiť? Podmienky súťaže: 

  * daj like na tento článok

  * do komentára napíš, čo máš na mesiaci jún najradšej

  Do súťaže sa môžete zapojiť do stredy 31. mája. Tri z vás vyžrebujem vo štvrtok 1. júna!

  #mustela #dm Vaša ambasádorka Katka! 

  https://www.modrykonik.sk/ine/pravidla-sutazi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/ 

  "Dobro, ktoré vykonáš dnes, môže byť zajtra zabudnuté. Konaj dobro aj tak. Lebo nakoniec je to medzi tebou a Bohom... A nikdy to nebolo medzi tebou a nimi."

  ~ Matka Tereza

  Žienky hľadám serial asi Netflix. Biele postavy chodia na kontroly medzi ludi a tí musia ostať nehybne stať kým sú tam 🤣🤣🤣 neviete čo hľadám 🙏🙏🙏

  konik_testuje
  Dnes o 09:05    Čítané 127x

  Skúsenosti s plavbou po Dunaji

  Láka vás predstava stráviť príjemné chvíle so svojimi deťmi, obklopení úchvatnou prírodou, scenériou hlavného mesta či historických pamiatok? Nech sa páči. Stačí si vybrať niektorú z ponúkaných trás, nastúpiť na palubu lode, nechať sa unášať riekou Dunaj a spoznávať krásy Bratislavy inak, ako len suchozemskými trasami.  A my vám teraz ponúkame takýto rodinný výlet testovať.

  Čo budeme testovať

  Bratislavský okruh je veľmi obľúbenou trasou, ktorú zvládnu aj najmenší pasažieri. Počas plavby sa budete môcť pokochať výhľadom na historickú časť Bratislavy, jej nábrežie a Bratislavský hrad. Plavba ďalej pokračuje popod most SNP, most bez podpier zavesený na asymetrickom pylóne, ktorý je jednou z hlavných dominánt mesta až po most Lafranconi, kde sa loď otáča. Na pravom brehu Dunaja upúta Sad Janka Kráľa a na záver si môžete vychutnať, v úseku medzi Starým mostom a mostom Apollo, výhľad na obe strany Dunaja. Na palube je možné zakúpiť si občerstvenie a v príjemnom prostredí sa kochať Bratislavou z iného uhla pohľadu, ako poznáte.

  Plavba po Dunaji spojená s návštevou hradu Devín je skvelý zážitok pre malých i veľkých. Plavba začína pohľadmi na historickú časť Bratislavy a jej nábrežie a Bratislavský hrad, pokračuje popod Nový most a most Lafranconi smerom ku hradu Devín. Dvojhodinovú prestávku na Devíne môžete využiť na návštevu hradného múzea alebo prechádzkou v prírode v okolí hradu.

  Nedeľné doobedie nemusíte tráviť varením. Prežite ho zmysluplnejšie! Doprajte si dlhší spánok, venujte sa rodinke, kamarátom či známym alebo len tak leňošte. Presne do času, kým vás privítame na našej vyhliadkovej lodi. O vaše brušká sa spoločne so skvelým nedeľným programom postará náš fantastický personál a vy tak zažijete ten najúžasnejší nedeľný brunch široko ďaleko počas hodinovej plavby po Dunaji s čarokrásnym výhľadom na Bratislavu. Vyberať si budete lahodné pokrmy zo šéfkuchárovho bufetu vyskladaného špeciálne na túto príležitosť. Dobrý nápad, však? O zábavu vašich detí sa postará animátor počas celej plavby.

  Koho hľadáme

  Na toto testovanie hľadáme 5 mamičiek, ktoré by si rady urobili výlet do Bratislavy a prijali naše pozvanie na plavbu po Dunaji. Hľadáme mamičky, ktoré milujú výlety so svojimi deťmi a aktívne vyhľadávajú pre svoje rodiny nové, zaujímavé a nápadité zážitky. Ak okrem toho rada fotíš, a si ochotná sa s nami o výsledky testovania na Modrom koníku podeliť, hľadáme práve teba.

  Ako sa zapojiť

  Ak by si rada so svojou rodinou vyskúšala zážitkovú plavbu po Dunaji, stačí ak nám do komentára pod článok napíšeš, aký najkrajší netradičný výlet ste s deťmi podnikli. Pokojne pripoj aj fotografiu. Nezabudni spomenúť, o ktorý okruh plavby by si mala záujem a koho by si so sebou vzala na palubu.

  Zapojiť sa môžete do nedele 03.06.2023. V priebehu týždňa potom vyberieme 6 mamičiek, ktoré potešíme a o ďalších krokoch ich informujeme v internej pošte.

  Držíme vám palce 🙂

  konik_testuje

  Ahojte,prosím keď sa detičky lúčili v školke,čo dávali ako darček svojím kamošom?ďakujem pekne

  Ženy, už vám prišli rozhodnutia o prijatí do škôlky?

  A určite stojí za pozreie aj Múzeum praveku,Vyhliadková veža,DINONO,Dom ilúzií...

  Naše prvé jahody🥰😘
  ❤️❤️❤️❤️❤️

  ❤️ Na koncerte DEPECHE MODE 🎹🎶

  Ahojte žienky,mám takú otázku ohľadom chovu sliepociek🙂V piatok sme si doniesli domov ročne sliepocky hempsirky+dominant,sliepocky su spokojné,majú výbeh na zelenej tráve+sú kŕmené potravou kupovanou v chovoprodukte+ pšenica,na noc ich zatvárame do kurina moja otázka znie,či mi viete poradiť kedy by sme mohli asi očakávať prvé vajíčka?Koľko môže trvať ten "stres" po prenesení domov? Ďakujem

  PS foto ako si hneď našli miesto v kurine 🙂

  lilien1914
  Správa bola zmenená    Dnes o 07:22    

  Co to moze byt zeny? 7 choroba?

  (3 fotky)

  Ahojte.. už týždeň spí moje dieťa na💩...doteraz spával od 21 do 5 dal si mlieko a spal do pol 8. Teraz sa budi každú hodinu ale so strašným revom a niekedy sa to neda utišiť ani cumlom ani cicikom. Keby aspoň tak neplače. O týždeň má 8 mesiacov. Stretli ste sa s tým niekto? Zubov má 2. Vie sa plaziť a stavia sa na 4ri, ale to uz asi 2 týždne. Ale ešte nestvornozkuje.

  Dievcata, chcem sa spytat,ci mavate niektore potrebu mocit v noci. Myslim castejsie ako 1 x. Ja idem aj 3-4x za noc. Niekedy ma az priserne boli brucho a krize. Neriesila som to nejako, len sa mi dostalo do usi nedavno ze to moze byt probem s oblickami a samozrejme hned panikarim ako vzdy. Zvazujem uz lekara, len som chcela vediet ci to ma aj niekto z vas tak.

  wiw8
  Dnes o 06:11    

  Pekne ranko 🙂

  Čo je účinné proti slizniakom? Aj slimákom..?
  🐌🐌🐌🐌🐌
  Popol? Škrupiny či vločky?
  Tu píšu rôzne rady, ale čo pomohlo vám?
  Diky
  🙏😳🤔
  https://kombo.sk/ako-sa-zbavit-slimakov/

  Ve svých 55 letech běhám každé ráno 10 Kilometrů. Pracuji 12 hodin denně, sedm dní v týdnu.

  Píšu knihu, zpívám ve sboru a mám ke všemu dost času na všechny přátelé a rodinu.

  Vidíte, všechno je možné, když člověk dobře lže.
  😂🤣

  nesvadbovoAMBASÁDORKA
  Dnes o 05:51    

  Toto bola jednoznačne najobľúbenejšia pochúťka včerajšieho dňa - letná "krtkova" torta s čerstvými sladkými jahodami z tržnice, ľahkou tvarohovo-mascarpone plnkou a mrazom sušenými jahodami z #dm 😍
  Na míle vzdialená tej krabicovej, ktorú sme si ako deti vydrankali (a doteraz si pamätám to sklamanie z umelej chute) a ešte jej to aj celkom svedčí 😉

  Dobre rano kamarátky,na nech sa páči na krasny začiatok týždňa🤣🤣🤣

  Tak som sa pustila do dalsieho 🤣 malovala som bielou, tak to vyzera, ako by som nic neurobila 🤭🤭🤭

  januska131AMBASÁDORKA
  Včera o 19:59    

  Najväčšia Hančina záľuba posledných dni je hádzať kamienky do vody🤍.

  #hancazpomaranca

  Mušim isc kupic kurčatko na balkon 🤣

  🐱mačičky u babky ❤️

  Šťavnatá bábovka s chia semiačkami. Chia semiačka sú mimo iného prospešné pre nás hormonálny systém, čo je práve u žien zaujímavá a potrebná vlastnosť. Preto by nemali pravidelne chýbať na našom jedálničku. Pridané do cesta dodajú bábovke chrumkavé kúsočky extra chuti.

  Dnes sa u nás oslavovalo 🍰💐 ako tie roky rýchlo letia. Už ma prerástol, ale stále bude môj malý drobec 😀

  franika
  Správa bola zmenená    Včera o 17:42    

  Najkrajšie... 🌸 🌸🌸

  Taaaak set do školy objednaný. Ja sa tak tesim ani nie maly ale ja 🤣🤣🤣🙈