Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vytvorte si zelený svet s Chrobáčikmi a vyhrajte

4. apr 2016
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Recyklácia pomáha našej planéte, tak sa pridajte, zahrajte a tvorte. Navyše môžete vyhrať krásny chrobáčikový polep detskej izby alebo roztomilé tričká a tašky. Vezmite malé alebo veľké zelené fľaše Lucka z edície Chrobáčikovia, urobte z nich čokoľvek kreatívne a pošlite nám fotky svojich výtvorov na mail marketing@lucka.sk alebo prostredníctvom správy na Facebooku https://www.facebook.com/luckatvojvodnyanjel, kde nájdete aj detailné pravidlá. Súťažia len výtvory vyrobené zo zelených plastových fliaš Lucka pre deti Chrobáčikovia. Je potrebné použiť aspoň 4 fľaše – malých alebo veľkých balení. Výrobky si odložte, v prípade výhry ich budete potrebovať. Súťaž trvá do 15. apríla. Tešíme sa na vaše výtvory.

INŠPIRUJTE SA

Na to, aby ste vyrobili z plastových fliaš niečo nové a užitočné, stačia jednoduché nástroje – nožnice, šnúrky, mašličky, samolepky či semiačka a môžete prísť na úžasné veci. Navyše sa máte ľahko vymyslenú aktivitu s drobcami. Tým menším pomôžte s prvým prestrihnutím fliaš, sú pomerne pevné, potom už môžete smelo lepiť, spájať, maľovať a vymýšľať, čo hrdlo ráči.

My sme si pomohli napríklad aj lepiacou pištoľou, zipsom, farbami na sklo aj nápadmi z internetu. Inšpiráciu pre svoju tvorbu nájdete aj na našom webe http://www.lucka.sk/zeleny-svet. Na veselé kvetináče alebo pestrofarebné ozdobné girlandy potrebujete len trošičku šikovnosti. Vytvorte si zelený svet!

Súťaž neprebieha na stránke Modrého koníka. Prajeme Vám veľa šťastia v súťažení 🙂