Antikoncepcia bez priberania

di289
2. aug 2016

Ahojte baby. Mám menší problém. Doteraz som brala 2 druhy antikoncepcie a priberala som z oboch. Dokonca z KarHleight, z ktorej by sa vraj vôbec nemalo. Teraz neužívam žiadnu a váha je ako predtým, no onedlho budem musieť znovu začať. Poradíte mi prosím nejaké iné druhy tabletiek? Stravovala som sa rovnako ako predtým, aj som cvičila, no kilá sa len lepili ☹ Budem vďačná za pomoc

sylvia36
3. aug 2016

Ahoj Di. Ja som roky používala náplasť antikoncepčnú, nie tabletky. Je výhodná, že sa mení raz za týždeň, nemusíš na ňu myslieť každý deň. Ja som z nej nepribrala, dokonca, keď som ju začala brať po pôrode, schudla som pri nej. Je to náplasť EVRA. Trojmesačné balenie stojí niečo cez 40 eur. Minulý rok v decembri som chcela vyskúšať novú náplasť čo prišla na trh (dovtedy bola Evra jediná) volá sa Lisvy, ale pri tej som naopak pribrala. Takže odporúčam Evru. Ja som bola s ňou mimoriadne spokojná. Ale treba vyskúšať, na každého to má iné účinky.

evittam
3. aug 2016

@di289 No, budeš musieť sama vyskúšať, ktorá ti najlepšie sadne - ja som nepriberala zo žiadnej - a to som už mala 3 druhy - cilest, maitalon, desirett.....Každý organizmus je iný - jedna žena z niečoho priberá-druhá nie.... 😉

beabelisova
3. aug 2016

kazde hormony na kazdu zenu inak posobia. Musis skusat. Na mesiac si daj predpisat nejaku a uz po mesiaci budes vidiet ci vaha ide hore alebo nie

emmusska
3. aug 2016

kiezby sme vedeli ktora je ta spravna. Ja som si dala taku predpisat ako mala mamina, lebo ta nepribrala ani gram a mne isla vaha hore rapidne ☹