Priberanie v prvom trimestri

suzynka
2. máj 2019
Ahojte.. Je podľa vás normálne ze som v 7 týždni tehotenstva a pribrala som uz skoro 5 kilo? Nemám žiadne nevoľnosti vôbec nevraciam.a mam strašnú zápchu. Jem ešte menej ako predtým a stále priberám. Mala niektorá z vás rovnaký problém??
ellieellie
2. máj 2019
Podľa mňa to nie je normálne, prakticky za 1 mesiac +5kg je príliš veľa. Môže tam byť nejaký zdravotný problém, ja by som to určite konzultovala s lekárom.
slavuska1506
2. máj 2019
Mne už v druhom mesiaci vyskočila váha +3kg, ale odvtedy som nepribrala a to budem budúci týždeň už v 5. mesiaci. Vieš, každá sme iná, to sa ťažko posudzuje. Asi by som sa radšej spýtala lekára.
mariah0307
2. máj 2019
Mozes aj zadržiavať vodu vplyvom hormonov.. ale konzultuj s lek...
fridi96
2. máj 2019
To je asi veľa ja som v 31tt a pribrala dokopy 6kg mala ma teraz 2kg 🙂
wena
2. máj 2019
No podla mňa to normálne nie je, ja začínam siedmy mesiac a pribrala som zatiaľ dokopy 2 kg.
misica16
2. máj 2019
Podľa mňa to má každá iné ja som do 6 mesiaca skoro nič nepribrala a nakoniec z toho bolo krásnych 23 kilo 😂 do pol roka som bola na pôvodnej váhe. Každá žena je iná aj každé telo. Niekto priberie na začiatku, niekto na konci, dokonca poznám aj takú čo schudla, ale tá vracala asi non stop 9 mesiacov.
ataner81
2. máj 2019
Ja som vzdy v prvom trimestri pribrala najviac a v poslednom trimestri zase najmenej, cca 2kg.vsetci sa cudovali ale skratka tak to bolo
alexandra2468
2. máj 2019
Ja som zatial v 10tt a uz som schudla 5kil z tolkeho vracania... bodaj by som uz zacala priberat
sense
2. máj 2019
Ja som do 27tt pribrala 3kg a potom za desat tyzdnov este 10
anve
2. máj 2019
@suzynka ja som do 12tt týždňa pribrala 5kg...a celkové tehu ďalších 9, čiže spolu 14...potom to už išlo pomaličky hore...ten začiatok bol strašne rychli.
anelasi
3. máj 2019
Ahoj,ja som pribrala za prve 2 mesiace cez 5kg,ale prestala som fajcit. Dokopy cele tehotenstvo cez 22kg,do pol roka boli prec🙂. Ak sa ale necitis dobre,radsej lekar...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli