Aké sú najlepšie prebaľovacie stolíky. Na čo dať pozor?

hanam
10. jún 2009

Ahojte neviete ako vybrat spravne prebalovaci stolik? pripadne ake su a kde najlepsie ceny?

parvitas
10. jún 2009

ahoj, tiez nad tym uvazujem... lebo su rozne tvary aj ceny... ci to kupit v kamennom obchode, alebo na nete, alebo si nechame vyrobit obycajnu komodu o suflikmi, len trochu hlbsiu, aby som z nej mohla pristupvat spredu a s odnimatelnymi zabranami hore na bokoch a na nej bude podlozka... fakt netusim 🙂
ale nemame vela miesta, tak budeme vyberat nieco, aby to mohlo zostat ako nabytok v detskej izbe.

co sa paci tebe?

dosa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anezena
10. jún 2009

mame ju v kupelni, vanicku sme dali odtial uz prec a je vo velkjej vani a tak kupem danuska. prebalujeme stale na prebalovaku - komode a aj tam sedava na nocniku, som pri nom a aspon mi nikam nezdrhne.
a ked zrusime prebalovak, ku komode bola taka drevena doska vo farbe komody, kt. primontujem navrch a mam holu komodu bez prebalovaku, vanicky. supeeer vec, lebo mam 3v 1 😀 😀

dididi30
10. jún 2009

ahojte
tak my sme mali po domacky urobeny prebalovaci pult, pri dcere sme mali prebalovaci stol urobeny zo stareho stola, na tom bola nalepena plavajuca podlaha 😀 no ale vyzeral ako z obchodu , tak sikovne bol urobeny, aj na bokoch mal chranice, aby babo nevypadlo 😉
pre syna mi muz z klasickej komody urobil prebalovak, na vrch daj pevnu dosku a prirobil chranice a hlane to urobil tak,ze ked maly podrastie, budeme to opat pouzivat ako klasicku komodu 😉
jednoduche a hlavne lacne 😉 ved to nieje na dlho 😉

bibi78
10. jún 2009

mne sa paci kombinacia komody, v ktorej je zabudovana vanicka a zaroven vytahovacie nozicky na prebalovanie. ta prebalovacia podlozka sa po skonceni hygieny vrati na vanicku a nozicky sa sklopia, takze to nezabera tolko miesta. ked dieta vyrastie, vanicka, aj nozicky sa daju odstranit, tiez otocne kolieska a zostane iba komoda. pripada mi to ako idealne riesenie, ktore sa da vyuzit dlhodobo...
http://www.premaman.com/wapr/ml/cat_index.jsp?a...
viem, ze premaman je aj v BA na Zlatych Pieskoch.... 😉

mamutka
10. jún 2009

ja som rozmyslala co kupit, ale bol maly byt a vahala som, nastastie som nekupila nic.....neskor som si uvedomila, ze je to len somarina na vytahovanie penazi z vrecak nadsenych rodicov. maleho som od zaciatku prebalovala na podlozke ktora bola na gauci, tam sme sa valali, vecne kojili, dlho sa tam mohol vyhrat s holou ritkou, obhadzany hrackami a tak. no a coskoro sa zacal mrvit az tak, ze dat ho na pult by bol aj tak hazard, proste by som ho musela stale pridrzat a frisko prebalit. z prebalovania sme si urobili zabavku, je to cas, kedy sa moze uvolnene vyvalovat a ja sa s nim mozem v klude maznat bez toho aby som striehla ze mi capne.....
teraz je to uz zase o inom, da sa na styri a odchadza, ze on plienku nechce vobec 😝 😀

parvitas
11. jún 2009

ano aj tak sa da - na gauci 😉 alebo na posteli. lebo ta nepremokava podlozka je super (ak ju nahodou neotocis opacnou stranou 😀)
dalsia kamoska tusim ani ziadny nabytok na prebalovanie nema a dcerku prebaluje na manzelskej posteli. no mne sa to zda byt dost nizko a ked som jej pomahala s obliekanim, tak ma aj chrbat bolel... no a samozrejme musi byt pripravena aj na "nehody" 😅 ale asi je to zvyku
a este by sa mohlo aj prebalovat na pracke 😅

mamutka
11. jún 2009

parvitas, ja som sa nikdy nezohla, aby chrbat bolel, pekne som si sedela pri malom a maznali sme sa. mam komodu presne vo vyske pultu, podlozka bola povodne na nej - ta pevna od spodu, vyvysene okraje, vypchata aby bola makka, nie take sustaky zo sacku. no ale tu komodu som na to nikdy nepouzila. neskor som aj gauc roztiahla, nech mame viac miesta na valanie, navyse mam velke babatko, davat ho na pult, to by som mala malo miesta na vsetko. vela som pult pouzivala kym som jedne babe pomahala s babatami a nijakovsky mi nechyba.
kazdy ako chce, ja len aby ste si vobec nevycitali, ze nemate vsetko pripravene pre babatko, ak nekupite pult

parvitas
11. jún 2009

mamutka, ano, mas pravdu, ked sedis, tak ta chrbat nema preco boliet 😉 a mat letisko na valanie a mojkanie sa... to musi byt skvele! 😀
inak, sikovneho chlapceka mas, ked uz nechce plienku 😀

mamutka
11. jún 2009

ved mu vravim, ked sa naucis nosit so sebou kyblicek a handricku a upraces ten bordel, moze byt, ale inac, plienka na riti bude. vrci, to sa naucil v poslednych dnoch, jak diva zver, ale co si pomoze... 😎

evkacka
12. jún 2009

my sme Adelke kúpili tento prebalovák, s tým že po roku sa doska odprace a je z toho super kus nábytku do detskej izbičky 😀
aj postieľku máme z tejto zostavy a je to fakt super, využívame ho na 100 percent, je vhodný aj pre mna, ja mam 155 cm aj pre manžela ked prebaluje, ten ma 180 cm 🙂

je fakt suprový, prebalovacia plocha je velmi velka, kupila som si do nej podložku a ešte mam okolo serepetičky 😀 krémiky, plienky, utierky, no všetko potrebné, a aj cen aje fantasticka, ja som maximálne spokojná!!! 😎

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S298...

pimpa
12. jún 2009

ahojte, mne sa osvedcilo kupit len ten vrch prebalovaka, teda makku podlozku a mam ju na zemi, z bezpecnostneho hladiska je to podla mna dlhodobo najlepsie, lebo ked sa dietatko zacne vrtiet a otacat, nic sa mu nemoze stat, vyhoda je, ze ho hocikedy mozem prelozit, aj na manzelsku postel, prip. pri kupani si ho podozim do kupelne na zem a pekne v teplucku si mozem babetko obriadit, ked mate mensi byt, tak je to podla mna dobre riesenie 😉

lul
12. jún 2009

my budeme kupovat tiez len podlozku, ktoru dam do kupelne na pracku. ma to viacero vyhod: dieta pri prebalovani mozem hned umyt (zadocek), pripadne ked sa bude kupkat, vyhrejem elektrickym ohrievacom malu miestnost (kupelnu) skor ako radiator v izbe, osobne nemame radi trenkovu teplotu, i ked pri babu budeme musiet viac kurit - na kupanie je to zas malo. a ked bude vacsie a nebude chciet obsediet, podlozku dam hocikde inde 🙂

vikinka202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emili31
13. mar 2018

@hanam postel :D..dieta zachvilu zacne byt velke a prevalovat sa a prebalovaci stolik je uplne zbytocny...je fajn mozno prvy mesiac, dva ze clovek ma dieta vo vyske ale potom uz nebudete mat cas ho tam stale prebalovat...mam dve deti a po 2 mesiacoch som prebalovala na gauci, posteli...

emili31
13. mar 2018

@parvitas zbytocne...naozaj ak mate malo miesta, postaci len aby manzel vyrobil dosku zo stranami a na nu date taketo nieco : my sme mali tazku hrubu dosku, na ktoru sme dali - prisrobovali zo stran plastove listy (dostat v hornbachu) a na nu som si dala takuto podlozku..po 2 mesiacoch som uz nepouzivala

parvitas
13. mar 2018

@emili31 to som písala v júni 2009 🙂 už je to dávno neaktuálne... a btw, môj manžel nevyrába veci, nebaví ho to a ja by som ho ani nenútila, nemáme náradie, ani priestor na ne. A kúpili sme parádnu vysokú komodu s oddeľovacím prebaľovacím pultom, využité maximálne pri všetkých deťoch, kým sa neodplienkovali (nehrbila som sa skrčená na posteli či zemi), neskôr sme to posunuli ďalej...

petuska_tok7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana711
10. sep 2018

Dobrý deň, mohli by ste poslať konkrétny link na túto komodu? Keď kliknem na odkaz odkáže ma len na ich stránku. Ďakujem 🙂