Aktivity pre deti na Balatone. Čo navštíviť v Siofoku?
Prosím , čo pobehať na Balatone s deťmi (4a2roky). Budeme bývať v Siofok. 🙂 ďakujem
@anonym_autor v tom Balatone sa niekto aj kúpe? Bola som tam nedávno, voda hnusná šedivá, ako v Dunaji, plno bordelu naplaveného, kačice sa tam rochnili
@anonym_ef0592 to neviem, ideme prvý krat. Veľa známych tam chodi s deťmi a chvália si. Neviem , či sa tam budeme kúpať, máme bazény na hoteli , ja som chcela len typy na výlety s deckami, pripadne dáke zvieratá alebo pekne miesta . 🐠
V Siofoku som bola asi 20 krát, je tam živo, napíš mi správu, pošlem ti foto z posledných rokov. Áno, voda je mútna, pretože dno jazera je tmavé bahno. Počas ltných prázdnin sú oficiálne pláže upravené a vyčistené. V Siofoku na hlavnej pláži je množstvo občerstvenia vrátane mekáču, ktorý tam funguje v takom akoby vagóne, požičať sa dajú vodné bicykle a paddleboardy, také tie vodné nafukovacie atrakcie, fitko pod stromami. Neviem, v akom hoteli ste, je možné, že peši prejdete na hlavnú pláž a využijete ju. V meste toho na pozeranie moc nie je, jedine tak prechádzka do centra s vežou. Ak bude pre deti zážitok loď, tak výlet katamaranom do Tihany. Ja vždy chodím na ovocie do tržnice. Čo sa týka zviratiek, tak neviem o ničom, my sme 2 krát posledný deň skoro ráno išli smer Budapešť a do ZOO.
V Siofoku som bola asi 20 krát, je tam živo, napíš mi správu, pošlem ti foto z posledných rokov. Áno, voda je mútna, pretože dno jazera je tmavé bahno. Počas ltných prázdnin sú oficiálne pláže upravené a vyčistené. V Siofoku na hlavnej pláži je množstvo občerstvenia vrátane mekáču, ktorý tam funguje v takom akoby vagóne, požičať sa dajú vodné bicykle a paddleboardy, také tie vodné nafukovacie atrakcie, fitko pod stromami. Neviem, v akom hoteli ste, je možné, že peši prejdete na hlavnú pláž a využijete ju. V meste toho na pozeranie moc nie je, jedine tak prechádzka do centra s vežou. Ak bude pre deti zážitok loď, tak výlet katamaranom do Tihany. Ja vždy chodím na ovocie do tržnice. Čo sa týka zviratiek, tak neviem o ničom, my sme 2 krát posledný deň skoro ráno išli smer Budapešť a do ZOO.
@melanta ďakujem krásne za odpoved 🌸 a v tihany s deckami čo by sa dalo podniknúť ? Loďka bude super .
@anonym_autor v meste Veszprém je pekne zoo aj Dino Park, od Siófoki to nie je ďaleko.
@katica06 super kuknem, ďakujem 🌸
Okolo Balatónu je kopec vecí, len napíš do google a vyhodí 100 miest
@sisska96 viem kukam , len mám rada aj osobne skúsenosti 🙃
@anonym_autor Google mi ukazuje o zvieratka aj priamo v Siófoku ale tam som nebola. Chodíme inam
@katica06 áno aj mne to našlo, pôjdeme kuk . Len ma byt riadny hic 🙃😀


@anonym_autor v tom Balatone sa niekto aj kúpe? Bola som tam nedávno, voda hnusná šedivá, ako v Dunaji, plno bordelu naplaveného, kačice sa tam rochnili