Môže ranná nádcha naznačovať alergiu?
Už druhé leto po sebe sa budím s upchatým nosom a niekoľkokrát za sebou kýchnem. Do hodiny je všetko v poriadku a cez deň nemám takmer žiadne problémy. Môže ísť o nejakú alergiu, alebo je za tým niečo úplne iné. Stretol sa s tým niekto? Mám riešiť lekára?
@anonym_autor ano ja akurat celorocne. Beriem aerius vtedy to nemam. Robili mi testy mam alergiu na vselico + HIT
@anonym_5db90b Ahoj …ano . Ja som koli rannemu kychaniu sla na pricktest a Allergie vysli take ze mi oci skoro vypadli 🤦♀️🤦♀️
Beriem desloratadin + sprej do nosa
Mala som tak minuky rok, brala som dlho kvercetin pomohlo mi to, tento rok som zatial este nekychala je to lepsie, obcas ma zacnu svrbiet oci alebo boliet dam si alergostop a hned ma to prejde. Snad sa toho zbavim uplne.

@anonym_autor ano ja akurat celorocne. Beriem aerius vtedy to nemam. Robili mi testy mam alergiu na vselico + HIT