Strata hlasu kvôli alergii: Čo pomáha?
21. jún 2026
Ahojte
Neviem či sa s tým už niekto stretol, či to vôbec môže byť prejav alergie. Ale vždy v období cca od apríla do augusta ma na pár dní neskutočne bolí hrdlo a aj stratím hlas a chorá nie som.
Už som bola aj u alergologicky, ale nič mi nezistila, ževraj som neni alergická na nič.
Tak len otázka ak sa to deje aj Vám, na čo ste alergickí? Poprípade čo vám pomáha?
Ďakujem za odpovede.
anonym_e31be9
•
22. jún 2026Ja som alergička a áno, niekedy sa mi veľmi zle rozpráva, strácam hlas v polke vety. Neznášam to...
Začína to niekedy na jar...

@anonym_autor Ahoj. Bola som na tom podobne. Od apríla do augusta som strácala hlas, hrdlo ma ale nebolelo. V septembri urobila alergologička testy. Potvrdená alergia na brezovité stromy, nasadila liečbu a odvtedy mám pokoj. V prípade neliečenia, vznik astmy.