Aké je dávkovanie Thuya occidentalis 9Ch pri očkovaní?

kvojtanikova
29. mar 2012

Mamicky ktore ste to skusali, poradte mi prosim ako davkovat, mam vobec dobru kupenu tu Thuyu? Lebo som sa tu docitala ze existuje aj 15CH a teraz neviem ci som dobre kupila? ktoru ste pouzili vy a ako ste ju davkovali? Na oficialnej stranke Thuye sa pise ze pri ockovani sa ma davat postupne 9CH, 15CH, 30CH, tu som zase citala ze iba jeden druh a iba 3 dni podavat... Dakujem.

nika1987
29. mar 2012

Mne radili den pred ockovanim dve v den ockovania dve a dve den po

sweetsuzi
29. mar 2012

mne kamaratka pediatricka/homeopatka povedala ze 15CH a davat den pred, v den ockovania a den po, kazdy den 5 guliciek 😉

luba41
29. mar 2012

Bolo to trochu k inej téme, ale možno pomôže zorientovať sa:
Re:jaké kroky udělat před očkováním
MUDr.Ludmila Eleková | 21.02.2012
Ptáte se, jak to udělat, aby to proběhlo co nejlépe. Tak zaprvé očkování odložte - dítěti rostou zuby a není v pohodě. Viz můj článek na těchto stránkách Očkování, poruchy vývoje a imunity u dětí, myslím, že kapitola 6 nebo 7. Najdete ho mezi nejčtenějšími články za leden 2012. Argument, že pořád porostou zuby a nebude se moct očkovat je na nic, dítě prostě nesmí být v nemoci ve stresu, tím byste vysoce riskovala 4.měsíc věku je nevhodný z hlediska vývoje mozku, dozrávají důležité struktury (poškozené u autismu) a tvoří se mj, vzorce mozkových vln a spánku. Chcete, aby vám dále spal? Počkejte s očkováním. Nejméně do 6 měsíců věku.
Co se týče preventivních optaření před očkováním, C vitamín je OK, dávka 100Mg na každý měsíc věku a den, omega 3 mastné kyseliny dtto, D vitamín 2 kapky. OVšem počítejte s tím, že těmito opatřeními nejen snižujete riziko očkování, ale současně i imunitní odpověď na vakcínu - nelze to oddělit, tak jsou vakcíny designovány a vyrobeny.
Thuja je blbost, i když se to traduje roky. Thuja byl lék na následky původního očkování proti neštoviícm, kdy se přenášel přímo hnis. Dnešní vakcíny mají zcela jiné složení a spektrum nežádoucích účinků. Potencované vakcíny se podávají v potenci 200C, 10 kuliček dávku den před očkováním a dávku co nejdříve po něm. Hexu mají v rakouské lékárně www.remedia.at. Kdybyste nechtěla kupovat celé balení, napište mi, pan Fillo vám dá mail, ale najdete ho i na netu.
Jinak nejlepší lék na akutní reakci (horečka, otok a zarudnutí v místě vpichu a neobvyklý pláč a změna nálady a spánku) je Apis mellifica, 30C, dát v trošce vody, každých 5-10 minut do zlepšení. Apis patofyziologicky odpovídá tomu, co se v dítěti děje a je to lék na "jedovaté bodnutí".

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/diskusia/zdravie/

1984ivetka
30. mar 2015

ahoj pomohla ta 9ch? Nas prveho caka hexa prevenar 13 a rotarix a v lekarni mi odporucila 9ch ja kojim tak pd dnes 30.3. beriem rano a vecer 5 gukiek az do 3.4. ako si to brala ty? ci si davala babu?

ivka01
30. mar 2015

Ja som davala 15ch,pat guliciek den pred ocko,v den ocko a den po.Pokial viem podava sa to priamo dietatku,aj kojenemu.Do mlieka by to nepreslo,takze mamina to bude jest zbytocne 😉

liastn
27. nov 2020

Odstavenie kojenia