Aké máte skúsenosti s produktami od firmy Just a Nahrin?

saulinka
25. máj 2015

Ahojte dostala som sa k produktom a éteriským olejom od týchto dvoch firiem a rada by som vedela, či ste prišli s nimi do kontaktu a aké máte skúsenosti..Ďakujem za všetky reakcie... Paulína

vivuska666
25. máj 2015

Obe firmy poznám už asi aj 15 rokov. mama mojej najlepšej kamošky ich predáva. Sú to skvelé a kvalitné produkty. Stoja síce dosť, ale určite sa oplatia. Odporúčam 31 a potom Eukasol 🙂

saulinka
autor
25. máj 2015

Jej super, ďakujem a sú vhodné aj pre malé detičky? Mám synčeka čo má 1,5 roka..

janka2501
25. máj 2015

Ano su vhodne. Ja som malej davala sirup na kasel a masticku natierala na priedusky. A dost nam to pomohlo.
mala vtedy len necely rok.

maca283
25. máj 2015

Len a len dobru A ake mas od nich olejceky???

saulinka
autor
26. máj 2015

Mám citrón, levandula, tymian sprej aj mast.... a este kupel tymian... tak skusame aplikovat, zatial sa ucime ako a co... 🙂 Manželova prvá otázka po príchode domov: Miláčik čím ma dnes natreš? ;)

karollka21
26. máj 2015

just/nahrin je super, ja som roky kupovala produkty, nakoniec som sa zaregistrovala ako predajca, aby som nezbankrotovala 🙂 odskusane mam na 80% vsetko, drviva vacsina veci super, i ked najdu sa i take, s ktorymi som sa "neskamosila"

saulinka
autor
26. máj 2015

Mozes dat aj priklad alebo skusenosti ako co najlepsie zabera...dakujem

felicita2
27. máj 2015

@karollka21 ahoj a vies prosim poradit co je naco dobre , vo sa ti osvedcilo? Na pr. celkvo na imunitu pre deti, na sopliky, na kasel u deti ....alebo je nieco na ekzem - mam na dlaniach dost skaredy , bolavy...Dakujem

karollka21
28. máj 2015

@felicita2, @saulinka ahojte, tak u mna: doma mame vzdy tee tree radu (sampon okrem ineho zabera i na vsi, ak deti zo skolky/skoly zaberu, ten olejcek je neskutocny a snad na vsetko, a krem si davam na akne, mala ked ma prdku cervenu, ale pouzivaju ho i na ekzemy a pod), kremiky- mam rada nechtikovy (tvar, ruky, drobne poranenia), slezovy (krasne vonia), kostihojovy zabera okrem ineho na modriny (ale tiez mam vlastne vsetky a pouzivam podla potreby). Sol na kupel noh je super, po 15 min date dole z noh, co by ste s pemzou asi rok drhli 🙂 , detom davam pelovy sirup (ten nie je v beznej ponuke, musite si ho vypytat od poradcu i s navodom, ja im ho davam -paradoxne- kvoli alergii + na imunitu), muza som liecila cucoriedkovym sirupom, ked bol vysileny a stale chory (upravuje krvny obraz, vyborny pri nedostatku zeleza bez vedlajsich ucinkov ako pri liekoch), otcovi na arytmiu a na zlepsenie kondicie pravidelne kupujem aloe vera+Q10 kapsule, a na problemy s prostatou tekvicovy sirup, koreniny mam asi vsetky (i z nekatalogoveho predaja), su bombove, sestra zas stale berie rybie kapsule a kyselinu listovu odo mna. Eukasol je super, ked nemozu pre nadchu dychat, streknem na mokry uterak a prehodim cez postielky. Milujem bodliakovy olej ("pijem" asi na litre). Univerzalny cistit je sice strasne drahy, ale je vynikajuci a fakt vycisti. Na kvapky 31 som si strasne dlho nevedela zvyknut (mne osobne smrdeli), teraz na nich nedam dopustit a pouzivam pri rankach, na bolave usi (kvapku za ucho), do kupela pri nadche a pod. Je toho strasne vela, vela veci nespominam, to som len zaklad spomenula, co sa stale u nas uziva.
Aby som len nechvalila, su veci, s ktorymi som si ja osobne prilis nesadla- napr. krem so solou z mrtveho mora- mne nerobi dobre, sampon na jemne vlasy mi nevyhovuje, pasty na zuby su ok, ale nic speci podla mna (teda nepocitila som nieco specialne), mandlove mlieko krasne vonia, ale radsej mam cisty mandlovuy olej na pokozku a tak 🙂. Ak mate nieco konkretne na mysli, kludne sa pytajte 🙂

womankc
28. máj 2015

@karollka21 ako sa môžem zaevidovať ako predajca justu??????

karollka21
28. máj 2015

klikni si na ich stranku (www.justnahrin.sk), alebo priamo tu je infoska: http://www.justnahrin.sk/poradca vstupny poplatok sa zda vysoky- 80E, ale je tam vela produktov, kufor, skolenie, oplati sa to. Ostatne ti povedia 🙂 vela zdaru 🙂

womankc
28. máj 2015

@karollka21 Ďakujem

unique26
4. aug 2015

len tie najlepsie, mna vyrobky JUST a NAHRIN vysekali z problemov s klbami po porode, mamka bez nich rano uz ani nevstane, ci uz kolena, chrbtica, klby, na vsetko toto je pomahaju, je velmi spokojna, ja som si ekzemy poriesila, bolesti s operovanym kolenom a nehovoriac o tom, ze si liecim celu rodinku, vdaka vivi stave aloe su moje decka zdrave a uz nas ani skolka nezaskoci, takze len a len dobreeeee !!!!! ak mate zaujem, mame tu aj skupinku velmi dobre fungujucu, mozete sa prihlasit, popridavam Vas, radime sa tam, ako a co poliecit a poriesit. https://www.modrykonik.sk/group/7197/

daskafj
5. máj 2016

@unique26 ahoj , je tu na MK nejaky zastupca, u ktoreho by som vedela objednat, dakujem

unique26
5. máj 2016

@daskafj napisem Ti ip

prirodka
30. máj 2016

Just a Nahrin -nakupujem tam len koreniny.Ostatné sú dosť drahé a nepresvedčili ma, keď som mala zdravotné problémy......mám niečo iné,čisto prírodné a účinkuje to. Treba vyskúšať,vlastná skúsenosť je najlepšia,preto aj ja viem porovnať. 🙂

zuz1978
13. jún 2016

@prirodka a ktora prirodna medicina ti sadla? Ja akurat patram po diskusiach pretoze moj syncek ma nadchu a zvysenu teplotu a bojim sa aby to neprerastlo do niecoho horsieho. Pravdepodobne to ma odomna, pretoze ja som bola, respektive este stale som chora, no ja uz 5.den beriem antibiotika.

saulinka
autor
13. jún 2016

Ja mam overene na nasej rodinke od tychto firiem 31bylin a tymian krem...tiez teatree olej...ako aroma terapia aj ako na natieranie...syncekovi zabera...

zuz1978
13. jún 2016

Ja mam ten tymianovy krem. A ako ho pouzivas?

zuz1978
13. jún 2016

@saulinka ja mam tymianovy kremik. Ako ho pouzivas u synceka?

vulka
13. jún 2016

@saulinka Od JUST-u používam timiánovú masť pri prchladnutí a kašli a som veľmi spokojná.

maca283
13. jún 2016

@zuz1978 treba natierat chodidla a medzi lopaktami a hrudnik U nas zaberie vzdy

zuz1978
13. jún 2016

@vulka a ako to pouzivas? Kam vsade si natieras krem? Pomaha to?

zuz1978
13. jún 2016

@maca283 dakujem 🙂

saulinka
autor
13. jún 2016

@zuz1978 tymian potieram na priedusky a chrbatik - tiez na dutiny a popod nostek cca 3x denne. Ked je to velmi vazne a su vysoke teploty - potieram zapestia a chodidla a kombinujem s 31tkou.

zuz1978
14. jún 2016

@saulinka ja mam tymianovy kremik. Ako ho pouzivas u synceka?
@saulinka a pomaha ti to? Alebo iba antibiotika?

miriam11
27. jún 2016

Ja pouzivam tiez tymianovu mast pri nachladnuti ako u mojich deti, tak aj na sebe mam odskusane. Ked ma zacne skriabat v krku natrem si hrdlo a priedusky, nos zvonka, na druhy den som na tom ok. Ked mame silny kašeľ natieram hrudnik a chrbatik, kašeľ zmizne skor. Pri nadche takisto pouzivam. Super vec.

prirodka
28. jún 2016

Nemôže to byť zlá vec, je to tiež prírodné.Produkt, ktorý som opisovala a nám vždy pri kašli, chrípke, mykózach a plesniach pomáha,takisto obsahuje aj tymián,len je v tabletkovej forme a má širšie pôsobenie a účinky,dokonca vyrovnáva tlak, pôsobí na parazity a všelijaké koky. nemusíte používať lieky, s vedľajšími účinkami,toto zaberá. Takisto vynikajúca vec. 🙂

taesprit
9. aug 2016

áno, J&N produkty sú účinné a prírodné

prirodka
11. aug 2016

@taesprit čo je to za firma?