Aké máte skúsenosti s produktami od firmy Just a Nahrin?

saulinka
25. máj 2015

Ahojte dostala som sa k produktom a éteriským olejom od týchto dvoch firiem a rada by som vedela, či ste prišli s nimi do kontaktu a aké máte skúsenosti..Ďakujem za všetky reakcie... Paulína

01matrioska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusqa_25
7. aug 2022

@saulinka najlepšie skúsenosti 😌

eny79
30. sep 2022

@tinuskaha Asi neskoro, ale ja🙂

denisa1284
30. sep 2022

Baby viete mi niektora povedat aka je po registracii zlava v %? Kupujem cucoriedkovy narosan od jednej pani od nas, len je to dost penazi, tak som rozmyslala, ze kolko by to bolo keby sa zaregistrujem. Dakujem

stulrajterova
30. sep 2022

@denisa1284 ss vysvetlim

evitakovacova
12. dec 2022

@denisa1284 rada Vám poradím. kľudne sa mi ozvite

saxana000
1. feb 2024

Dievcata nahodou male kabelkove kremiky neposuva niektora?konkretne tymian teatree a nechtik?

stulrajterova
1. feb 2024
cacka
1. feb 2024

@saxana000 áno mam

saxana000
1. feb 2024

@stulrajterova cena za kus?

saxana000
1. feb 2024

@cacka cena za.kus?

maca283
1. feb 2024

@saxana000 ak je záujem môžete mi napísať mam rada poradím

ivec16
27. apr 2024

ahojte, zhanam TEA TREE krém s manukou a rosalinou a teraz po precitani recenzii uvazujem aj nad cucoriedkovym narosanom, ale pozrela som cenu a skoro ma prekotilo zo stolicky…. 57,70 za 500ml ano? za krem vidim cenu 20€… aj to sa mi zda vela ale mam ho odskusany, a dcerke super zaberal. a ekzem a molusky… (molusky sa sice nestratili ale ekzem okolo nich sa uplne stiahol) takze by som bola ochorna ho kupit… ale nemam zaujem o stretavanie sa, a otravne telefonaty, da sa to kupit aj lacnejsie alebo si to mozem aj cez net objednat? sirup by som chcela pre 9 rocneho syna, ma hranicne hodnoty zeleza

saxana000
27. apr 2024

@ivec16 ano to su realne ceny ale kremiku staci ozaj malicko.a bezne das v lekarni za.2deci detskeho sirupu aj 15-18e a je to len sladky chemicky koktejl.sama si musis preratat ci do toho pojdes ja ho pijem teraz tesne pred porodom skrz nizke zelezo lekarka mi ho velmi pochvalila ze lepsie ako maltofer a sideral hlavne nezapeka a da sa uzivat aj po porode pri dojceni.
Nikto ta nebude namotavat ani otravovat.za lacnejsie ti ho vie dat len nejaka kamaratka poradkyna ktora by ho pustila za nakupnu cenu ale s tym vemi nerataj...

ivec16
27. apr 2024

@saxana000 dakujem, krem mam odskusany, posunula mi ho mama, ona mala od niekoho asi vzorku… bola to taka tuba do 30 ml, uz ciastocne pouzita… ale teda minulo sme do 2 tyzdnov ale aj vysledky super (natierala som 1-2 krat za den, dcerka ma loziska po celych nohach a zadku) preto zhanam ale kludne vacsie balenie… s tym sirupom si rozmyslim, syn ma hranicne zelezo, lekarka tvrdi ze staci upravit stravu… za krem som sa uz nastavila ze som ochotna dat, lebo viem ze naozaj funguje a pomaha… a doteraz som nenasla alternativu, zdalo
sa mi ze aj tie molusky sa zlepsuju… ja moc nekupujem sirupy pokial deti nie su chore, obcas kupim na kasel a bolest hrdla okolo 10€ ale ako vravis mam pocit ze velmi nezaberaju takze to robim vacsinou len ked lekar predpise

ivec16
28. apr 2024

este otazocka tie ktore mate vyskusany ten cucorietkovy sirup na zelezo… ako chuti? je tam citit chut zeleza?

evitakovacova
28. apr 2024

@ivec16 odkedy je narosan vynoveny aj chut je prijemnejsia. Pijeme to casto. Kludne mi napiste, viem vam aj poslat.

saxana000
28. apr 2024

@ivec16 ano trosku ma taky zelezny dojazd na konci ale deti ho v pohode prehltnu je naozaj chutny

stulrajterova
28. apr 2024

@saxana000 vsak ho treba len rozhrkat....ano prijemna chut, ucinok dlhotrvajuci...odporucam ozaj

saxana000
28. apr 2024

@stulrajterova myslela som na konci akoze tak.dve sekundy po prehltnuti.nie na dne flasky 😀