Aký kvalitný a účinný je Aloe Vera gél?

magnetika
20. máj 2014

Mamicky, mate skusenost s tymto Aloe: http://www.bio3000.sk/kategoria/bio-produkty/st... Prip. dajte tip na kvalitny produkt pre 4.rocneho syna.

prirodka
25. jún 2016

@stary_ujco Pravdepodobne podľa seba súdiš aj iných.Nie som žiaden predajca a nepredávam výrobky.Mám ich všetky odskúšané a viem poradiť, lebo mám 11ročné skúsenosti.Ty tiež...?Poradím tomu, kto chce.Ak nechceš, nemusíš sa pridávať.Ak máš problém, rada pomôžem aj Tebe. Možno máš negatívnu skúsenosť s niečím podobným alebo robíš MLM systémom niečo iné, neviem,ja som sa takto k tomu stavala pred 11timi rokmi,takže to pochopím.Ak máš iný dôvod, tak jednoducho nereaguj.

prirodka
25. jún 2016

@meggie35 plne súhlasím a je myslím predsedom lekárskej komory,takže "čosi" na tom logicky bude..... 🙂

ichtys
25. jún 2016

Rozširujem ponuku o švajčiarske Aloe, firma na Slovensku funguje vyše 20r. a vo Švajčiarsku vyše 80r.
http://www.justnahrin.sk/produkty/vivi-aloe-stava
Pripájam info potvrdzujúce kvalitu produktov, konkrétne aj šťavy Aloe
http://www.justnahrin.sk/vyroba-a-kvalita
Mala som možnosť byť priamo vo Švajčiarsku, kde sa produkty vyrábajú, úžasný zážitok🙂

miraklemeister
12. aug 2016

baby, nedajte zarobiť vašim sprostredkovateľom! pozrite ceny jednotlivých produktov na amazon.com. cena nižšia minimálne o 1/4 a poštovné nula pri odbere za 49 dolárov!
ja som to zistila dnes a som ohromená, pýtať tak vysokú maržu no fuj. Áno, dajú vám zlavu 35%, ale treba predtým objednať aspon za 400 euro a cez amazon, máte zľavu ihned.

novana
12. aug 2016

@prirodka Na to si ako prišla? Produkty z aloe vera si doma vyrábala už moja prababička. A za studena. Tie firemné, s označením aloe vera, veľakrát okolo tejto rastlinky ani nechodili.

novana
12. aug 2016

@prirodka 😀 Si pobavila. Kto iný, ako lekár, má najväčšiu príležitosť osloviť potencionálnych klientov. Poznám xy lekárov, ktorí v MLM už roky frčia a priživujú sa na nešťastí (tým myslím chorobách, veľakrát nevyliečiteľnych) iných.

zuzanatulaiova
14. aug 2016

@stary_ujco nieje to popisané v materiáloch,su to osobne skusenosti pri užívaní 😉.....moja dcera tiež užíva a čuduj sa svete,pomaha viac ako spreje na astmu .....iba aloe gel.....

prirodka
15. aug 2016

@novana Máš pravdu, ale nie všetky,.... 🙂 aj moja stará mama nám na ranu dávala list z aloe vera. To je normálne, v tomto Ti dám za pravdu.Ale pokiaľ hovoríme o aloe vera geli, tak by ho sotva niekto dokázal doma vyrobiť za studena, aby nemal chemický stabilizátor, nakoľko by sa pokazil,skysol by.Firma má na to svoj patent,ktorý získaval mnoho rokov.....tak neviem ako to myslíš.
Nie je lekár ako lekár, nie je každý človek rovnaký.ja takisto poznám aj spolupracujem s lekármi,robia v MLM a nepriživujú sa,ale naopak, pomáhajú mnohým..... 🙂

enelly
17. aug 2016

@kachorratt a prečo nevyužívaš zľavu?

enelly
17. aug 2016

Forever produkty používame už viac ako 11 rokov a dnes sú isté produkty, ktoré v našej domácnosti nemôžu chýbať. Jednoznačne najlepšie produkty z aloe vera 🙂

prirodka
17. aug 2016

súhlasím s enelly, 12rokov robím poradenstvo vo Foreveri,takže jednoznačne svetový prím....

zuzanka7117
14. sep 2016

Taktiez sa pridavam na stranu Aloe vera gelov na pitie od Forever Living. Na trhu kvalitnejsie Aloe nenajdete. Pracujem s nimi sice len 9 mesiacov a je to najlepsie co som mohla urobit. Gel pomohol mojim detom....mladsiemu s bronchitidami, ktore mal od 3 mesiacov a 7 mesiacov mal respiracne spreje. Teraz je uz 3 mesiace bez sprejov a to vdaka Aloe. A starsiemu s atopickym ekzemom a znizenou imunitou.....mam doma uz kopec produktov a nedam na ne dopustit. Je pravda, ze sa na e-bay a amazone daju kupit lacnejsie, aj ked predavat by sa tam nemali, kedze my pracujeme hlavne s ludmi, ktorym pomahame a radime co by na ten konkretny problem bolo najlepsie k dosiahnutiu co nejlepsich vysledkov......nie len si kupit cez e-bay, ked o tom nic neviem. Tam Vam zakaznicky servis nikto neda. Mam len a len pozitivne skusenosti, uz nech si mysli co chce kto chce.

dankaremka
17. sep 2016

Ahj, ja spolupracujem pre LR, tiež máme Aloe Vera gel , a rozne na rôzne problémi. Ja osobne ho užívam aj deťom to dávam. V prípade záujmu rada poradím .

prirodka
19. sep 2016

@stary_ujco Máš pravdu, aloe neobsahuje selén-aj keď to píšeš s "posmechom" a nie zo svojej skúsenosti či vedomosti.Nie so predavačka a nemám žiadnu predpísanú obchodnú stratégiu,tak sa nestrápňuj.Keby si mal vedomosť a skúsenosť s tým, čo napádaš,tak je to iné.A nie si náhodou Ty tým predajcom, keď vieš, čo je v materiáloch popísané?!Niekoľkoročné skúsenosti neoblbneš ani nespochybníš,tie ostávajú navždy 🙂

abigael
20. jan 2017

ahojte zienky potrebujem nejaku dilerku zhanam aloe vera gel na vsetky choroby a nadvahu napiste

zuzanatulaiova
20. jan 2017

@abigael ahoj,ja ti možem pomocť ak by si potrebovala

zuzanka7117
20. jan 2017

@abigael pisem spravu 🙂

ichtys
20. jan 2017

Viem ponúknuť veľmi kvalitnú aloe stavu od švajčiarskeho výrobcu. Mame úžasne spätne väzby od zákazníkov pri rôznych ochoreniach.

peta_petruska
20. jan 2017

tiez poznam dvoch ludi, ktori pili aloe dlhodobo..., ziadny zazrak sa nestal... ak cakate, ze tym vyliecite ekzem alebo sa zbavite alergii alebo cokolvek ine, tak je to blbost, je to iba maximalne predrazeny doplnok vyzivy

prirodka
20. jan 2017

@peta_petruska vieš,záleží aké aloe pili a či mali dobrého poradcu.Je to doležité,lebo záleží o aký zdravotný problém ide. Nie vždy stačí piť len aloe, treba aj iný produkt k tomu, niekedy aj trojkombináciu a správne dávkovanie. Ja som pred 13timi rokmi tiež pila aloe a nepomohlo.vyskúšala som z lekárne, potom od všelijakých firiem a už som neverila, že nejaké aloe mi pomôže pri chronickom ochorení.Hádam aj hektolitre som vypila a vždy sa i to vrátilo. A od firmy,ktorú tu spomíname-Forever-zabralo,ale v súčinnosti s inými produktami.A ver či never, odvtedy nemám žiaden problém, nebývam chorá....Takže dôležité je poradenstvo!🙂

mirellka
20. jan 2017

@prirodka plne súhlasím s tebou ..aj z vlastnej skúseností môžem potvrdiť že nie len samotné aloe ale kombinácia a dávkovanie je veľmi dôležité... 🙂

prirodka
20. jan 2017

@mirellka Vďaka.Vždy hovorím,, že vlastná skúsenosť je najlepšia, neoklame Ťa.🙂😉

novana
20. jan 2017

Všetky predávané produkty sú "slabý odvar". Nie je nad domácu medicínu.🙂 http://www.dobrarada.sk/clanok/aloe-vera-lieciv...

peta_petruska
21. jan 2017

@prirodka obaja su LR dileri, jeden z nich chodi aj na rozne seminare, ktore usporaduvaju...,

zuzanatulaiova
21. jan 2017

@peta_petruska ahoj...neviem ci hovoria tvoje vlastne skusenosti....ale moje skusenosti mi stacia nato aby som bola stastnejsia a verim nasmu aloe ;)....moja dcerka mala velke zdrav.probly a za kratky cas iba vdaka tomu sa ma ovelaaaalepsie....bez akejkolvek chemie;)...je dolezita kombinacia a urcite dlhsia konzumacia.....

prirodka
21. jan 2017

@peta_petruska Koho myslíš?

bylinkarkaaa
21. jan 2017

Kurz : Fytoterapia pre masérov 11.7.2017

„Liečivými rastlinkami sa dajú liečiť všetky choroby.“

Zdravie je to nejcennejšie, čím mohol byť človek obdarovaný. Pokiaľ ho nemáme náš život naberá úplne iný rozmer. V starých herbároch som sa dočítala tajomné až vzácne veci o bylinkách. Moja túžba po tomto poznaní veľmi rástla. Učili ma starí bylinkári , Pavel Váňa, Josef Anton Zentrich, Katarína Konečníková, Mgr. Jarmila Podhorná, Agroinštitút Nitra- Zber spracovanie a pestovanie liečivých rastlín. Oz Veronica Trenčín. Svoje vedomosti som si zdokonalila v masérskej škole REMAS-Piešťany, kde som od roku 1992 až do roku 2015 absolvovala asi 7 kurzov, a dúfam, že ešte aj nejaké budem absolvovať. V roku 2006 som napísala malú srdcu milú brožúrku- Zdravie pre človeka. Robím po Slovensku a Morave prednášky o bylinkách, pravideľne prispievam do časopisu Vitalita od roku 2004 po súčastnosť. Spolupracujem so slovenskými televíziami a rozhlasom a rôznymi časopismi.

Na kurze fytoterapia pre masérov si povieme čo je fytoterapia, bylinky, kedy a kde zbierame, pestujeme, čo si môžeme vyrobiť a ako ich správne užívať. Nejaké bylinky si aj ukážeme, aby sme ich lepšie poznali. Ak vyjde čas môžeme si aj prehrať video, kde rozprávam o bylinkách.
Uspechy s bylinkami mám veľmi dobré. Vytvorila som si bylinkové receptúry a liečebné techniky pri rôznych chorobách. Techniky, som práve získala v tejto škole REMAS- Piešťany.
Kurz fytoterapia pre masérov- povedie Anna Kopáčová, známa bylinkárka Z pod šikmej veže Vrbové

Už teraz sa môžete objednať, na : remas@maserskaskola.sk

Mobil: 0907860200, 0905447282

Tel./fax. 00421 337730042 Cena kurzu 59eur

Google: maserska skola Remas Piešťany, kurzy na rok 2017

prirodka
22. jan 2017

@bylinkarka Ak si chcete dať reklamu, tak na to je, myslím si, iný portál a treba si ju zaplatiť, milá pani bylinkárka.,

mimi1983
22. jan 2017

Moja skusenost- pila som aloe ako poradila poradkyna, v kombinacii aj s cajom od ich aj sprejom. Absolútne nijako nepomohol. A ten sprej mi prisiel akoby tam bola len cista voda. Pravdepodobne to vsetko funguje len na placebo efekte. Poradkyna sa dušovala, ze ak to nezaberie, je tam garancia vrátenia peňazí...No keď som sa jej spätne na to spýtala, jej odpoveď bola taká, akú som cakala - peniaze nevratia! Takze cely LR je podľa mna len strata peňazí.

abigael
22. jan 2017

@mimi1983 no ved ja som pila s herbalife koktail a mi nepomohol a keď som volala poradkyni že jej to pošlem tak vravela že som to presne nedodržiavala ale nakoniec mi vrátila peniaze