Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  mirellka
  14. aug 2018    Čítané 75x

  NUTRILON zdravie a spokojnosť nášho Lukina

  Tak ako každá mamka, aj chcem pre svoje deti vždy to navhodnejšie a najlepšie no niekedy sa veci zvrtnú iným smerom aj napriek naším predstavám. Keď som čakala naše tretie dieťatko, tak mi ani vo sne nenapadlo, že budem riešiť umelé mliečko, veď dve deti som plne dojčila, tak bolo pre mňa samozrejmosťou dojčiť aj tretie.

  Avšak všetko bolo inak. Tehotenstvo bolo krásne bezproblémové pôrod taktiež. Až keď som skúsila synčeka prikladať všimla som si že niečo nieje v poriadku. Zistilo sa, že synček má choré srdiečko, čo mu robilo ťažkosti pri saní mlieka. Mliečka som mala dosť a tak som odsávala, prebytočné mlieko som mrazila  a synčekovi bolo mliečko podávané cez sondu. Obdobie kým sme riešili jeho zdravotné problémy bolo veľmi stresujúce. Pri  vyšetreniech sa zistilo že nemá vyvinutú detskú žľazu - thymus ktorá plní dôležitú funkciu najmä pri vývine imunitného systému, a tak materské mlieko bolo pre mňa veľkou prioritou no  napriek všetkému môjmu úsiliu mliečko sa prestalo tvoriť. Operácia srdiečka synčekovi veľmi pomohla postupne zosilnel, a tak sme zo sondy prešli na fľašku. Približne v troch mesiacoch sme museli hĺadať mliečko vhodné pre drobca. Pediatrička nám navrhla NUTRILON. A mliečko nám sadlo.

  Vďaka NUTRILONU sme sa vôbec netrápili s kolikami, stolicou ani nevoľnosťami. Jeho zloženie je úplne ideálne nakoľko je veľmi podobné materskému mlieku. Verím, že aj vďaka NUTRILONU je náš Luca po imunitnej stránke vo veľmi dobrej kondícii. Keď som si všimla, že na pultoch sa objavuje Nutrilon v novom obale a s novým zložením, tak som mala obavu či bude Drobcovi rovnako dobre chutiť a vyhovovať.

  Presne v tom čase sa mi naskytla príležitosť toto nové mliečko testovať, čo nás veľmi potešilo. Obal svojou formou je super - akurát do ruky. Oceňujem nápad s odladacím priestorom na odmerku vo vnútornej strane viečka a taktieč zarovnávaciu časť, vďaka ktorej môžem ľahko a presne dávkovať mliečny prášok. Príprava mliečka je veľmi jednoduchá a rýchla - prášok má príjemnú vôňu, super rýchlu rozpustnosť bez hrudiek a príliš veľkej  peny. To že je mliečko výborné vieme aj podľa toho, že fľaša vždy zostane prázdna a drobec je vždy po papaní spokojný či už sa hráme alebo ide spať. Vďaka jeho vylepšenej receptúre je o jeho imunitný systém ešte lepšie postarané čo sa odráža aj na jeho zdravotnom stave.

  Jediné čo by som zmenila  je odmerka na mliečko - mohla by byť aspoň o centimeter dlhšia, lebo keď sa mlieko míňa a naberám prášok už takmer z dna, tak mám vždy prsty zapackané ale to je len taká kozmetická vada. Prvoradá je pre mňa spokojnosť a zdravie môjho syna a vďaka NUTRILONU je náš Luca spojné dieťatko a taktiež aj zdravé dieťatko.

  Ďakujem týmu Modrého Koníka za možnosť zúčastniť sa v testovaní NUTRILONU 🙂

  #test_nutrilon a #recenzia

  baby ako sa volajú tie veľké nádoby čo kedysi bývali na soľ,cukor,múka ...viete niekto ? alebo stránku kde by som také našla .....Ďakujem