Aký máte názor na liečiteľov?

noami12
11. okt 2020

Ahojte, bola som včera u liečiteľa, naordinoval mi kvapky a povedal aby som pila každé ráno teplú citrónovú vodu s pol ČL sódy bikarbony
A ze mam piť petržlenový čaj.
Som tehotná, čo som mu aj povedala.
Lenže teraz čítam ze petržlen by sa v tehotenstve nemala. Neviem co si mam o tom myslieť.

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noami12
autor
11. okt 2020

@iiika ďakujem krásne 😊

martinajurkechova
11. okt 2020

@noami12 ja tiež sa snažím liečiť aj bylinkami a veľakrát si prečítam rady M. Trebenovej. Tá odporúča na prečistenie krvi žihľavu. A zase jedna pani sa zbavila rakoviny keď pila cviklovu šťavu zmiešanú s medom a citrónom. Žiaľ poznám aj jeden prípad, kedy liecitelka zakázala chemoterapiu a naordinovala kade čo a pacient zomrel.

marion30
11. okt 2020

A tak to zase som dôkazom že za 13 rokov ma nik nevyliecil iba liečiteľ❤ a to pchali do mňa všeličo od ATB cez kortikoidy az po biologicku liečbu ktorá sa dlho schvaľovala a urobila ešte horšie...nebyť jeho tak nechodím,nežijem,takže sú aj taký ktorý naozaj robia zázraky..každého vec ale čomu verí ❤️

deti95060810
11. okt 2020

tiež viem že petržl. čaj by sa v tehu piť nemal.... Ale samozrejme je to na tebe...

lenka2813
11. okt 2020

@noami12 mne tiež zistili až keď som bola tehotná hpv pozitívne, lebo mi vyšla zla cytologia... A mala som normálne tehu, aj pôrod... Len po pôrode som šla na konizaciu a už mám výsledky dobre.. Treba pozitívne myslieť. 🙂

lilke
11. okt 2020

@noami12 áno, na MK.

noami12
autor
11. okt 2020

@martinajurkechova áno veľmi záleží co to je za liečiteľa, niekdo sa naňho hra a niekdo ma ten dar od Boha že vie vyliečiť. Veľmi pekne ďakujem za reakciu 😊
@marion30 ja tiež poznám prípady kedy liečitelia pomohli, no sto ľudí sto chutí, viem ze to niečo do seba ma, len na ten čaj že teraz v tehu sa bojím ho piť 😊 ale verím na liečiteľov. Smutné je ze veľa ludi ich považuje za sarlatanov vďaka takým ktorý sa na liečiteľov hrajú...

@lenka2813 ďakujem snažím sa len mam aj dosť strach

lija22
11. okt 2020

prosim ta vsetky tu cakame na to ake kvapky ti dal.
drzim palce aby vsetko bolo ako a aj ty si sa doliecila. bude dobre 🙏
na "liecitelov" nemam nazor, u ziadneho som nebola a bylinkam neprikladam ziadnu zazracnu moc, preto mozno aj tvoje kvapky budu ok ak teda vies co su zac. Myslim, ze clovek chce poskusat kadeco, ved preco nie. Hlavne s rozumom a neverit a preverit

zuzka1117
11. okt 2020

@noami12 keby si mala premyslený organizmus tak už nezijes

20erika07
11. okt 2020

@noami12 skusenost s "liecitelom"mame, zevraj tiez vychyreny, zachránil vela zivotov, vytrhol ludi z ruk rakoviny ,ludia uz najhorsie stadia s nim prezili...4000e dostal a co sa stalo? Rakovina vyhrala....
Ak ta doktori strasia tak asi vedia preco...tiez som mala hpv 16,18 aj HSIL, aj ca in situ, tiez ma moj onkogynokolog vystrasil a dobre spravil, inak by som to nebrala tak vazne, lebo polroka neskor povedal a sirilo by sa to dalej mimo krcka .
Rozhodla si sa pre tehotenstvo, to je dobre. Tehu to troska moze zastaviť

noami12
autor
12. okt 2020

@lija22 ďakujem 😊
@20erika07 práveže ja som otehotnela po prvej cytologii, keď prišli výsledky zle už som bola tehotná, potom mi robil opakovanú a opäť bola zlá... Bábätká som sa vzdať nechcela, snažili sme sa oňho 2 roky. Teraz už len počkať do marca do pôrodu a potom pokiaľ by to bolo také zlé ísť na tú konizaciu.

20erika07
12. okt 2020

@noami12 mam viacero kamosiek ktore to mali takto ,po porode im spravili konizaciu , vsetko dobre dopadlo, treba verit a hovorit si len to dobre, nestrachovat sa az prilis, samozrejme respekt,zas nezlahcovat situaciu ,posilnovat velmi imunitu prirodzenou cestou, denne vitaminy v podobe zeleniny ovocia najlepsie domace, k ranajkam obedom veceram, aj pomedzi to hryzkat si zdrave potraviny, stavy zo surovej zeleniny, no je kopec moznosti ako si spestrit jedalnicek a posilnit imunitu ,drzim palce, neboj dobre to dopadne 💪🍀😘

kellypiu
12. okt 2020

no tak ako ak zena sama si doplna vitaminy ok, ak si tomu prisposobi stravu, no neviem, nie som typ cloveka co by na liecitelstvo nejak veril a zvlast ak sa jedna o tehotenstvo, neviem, ci by som v takom stave riskovala

harmona
12. okt 2020

Nie je liecitel ako liecitel, ja som kedysi tomu verila, ale v nicom mi to nepomohlo, preto som sa na to vykaslala a racdsej som sa zacala riadit zdravym sedliackym rozumom 🙂

komir63
12. okt 2020

@noami12 blbosti a ešte raz blbosti!

alexi2211
13. okt 2020

Ak liečiteľa rozumieme ako bylinkára nejakého tak to áno, bylinky majú silu môžu v mnohom pomôcť, ale iným veciam moc neverím 😉

noami12
autor
13. okt 2020

@alexi2211 áno bylinkara 🙂