Biorezonančná diagnostika a terapia

vodicka75
16. feb 2010

Zdravim vsetkych, ktori zavitali do tejto temy, prosim napiste vase skusenosti s touto diagnostikou a liecbou, dakujem. Klasicka medicina ma hlboko sklamala a chcela by som pomoct 6-rocnej dcerke /ma zapal tenkeho creva, zevraj dg. celiakia, ale mam obavy, ze sa jedna aj o zapal hrubeho creva, problemy po ockovani/.

Je to vhodne pre male deti?
Nema tato metoda /liecba/ neziaduce ucinky /poskodenia DNA, apod.?/

Este raz dakujem.

dada7878
26. feb 2014

"Ibaclovek" neviem, ci ta odpoved patrila mne, ale od kedy som pisala svoj posledny prispevok na tuto temu presiel niaky cas a ja dnes mozem konstatovat vyrazne zlepsenie u mojho syna vdaka biorezonancii a dorziavaniu pokynov od nich, ktore potvrdil reumatolog.

aeisha
26. feb 2014

Neodporúčam. Nechali sme tam 350 eur dokopy,ze to pomôže. Manžel ma x rokov atopicky ekzem. Chodil tam poctivo,dlho a nic. Presne nam kazali vylúčiť horeuvedene veci...plus mikrovlnku...a nic. Potom ze mu vraj vadí WiFi,hovorí,ze to nie je možné( nie je v dosahu), tak p.dr. ze tak potom elektricka zásuvka!!!!!
Len tolko v skratke...škoda peňazí...

denda83
26. feb 2014

Ahojky ja som tiez chodila na bio, sice som tam nechala koopec prachov ale ja som bola spokojna, lebo....mala sm na nohach bradavice hadam 8 rokov, nevedela som sa ich zbavit, vyrezavali mi ich, chodila som na laser, ku koznej dusikom odstranovat no vzdy sa vratili nakoniec som ich mala nejak 8, neboli velke ale otravovali ma, ani neboleli, no bol to otras na pohlad. Bola som tam s tym asi na 2-3 sedeniach tusim a ono neslo to zo dna na den museli vyrast z koze a odvtedy mam s bradavicami pokoj...klop klop!!! cize ja odporucam. dcerka bola chora mala 2 rocky a bola som aj s nou, bola chorunka a mali sme ist na oslavu, tak som ju poprosila ci jej na to nemoze nieco dat aby bola skor fit a aj jej zabralo, po 3 dnch jej nic nebolo🙂

denda83
26. feb 2014

@vodicka75 🙂

womankc
26. feb 2014

ahoj , ja som bola na biorezonancii v žiline, ale bolo to pre mňa vtedy strašne veľa peňazí, takže som absolvovala diagnostiku za 60E, ale liečbu už nie, mne bol ten pán , čo to prevádzkoval pomerne nesympatický. Nesedel mi proste prístupom, časom ale aj na základe lekárskych vyšetrení musím povedať, že diagnostikoval mi orgán , čo ani nezistili lekári, až keď už bolo zle.
Teraz pred cca 2 týždňami som absolvovala diagnostiku podobnú , len iný typ prístroja v PB externe tam dochádza MUDr. čo sa tomu venuje ako celistvostná diagnostika. Išla som tam preto, že je to hlavne aj vyštudovaná lekárka diagnostika tam stojí 15E, čo je si myslím suma znesiteľná. Lieky ti navrhne a tie ti ale objednávajú , tie sú drahšie ja mám konkrétne 4 a bude to tuším tak cca 100E o dva mesiace mám kontrolu, takže potom môžem napísať , či to má nejaký efekt , alebo nie .Pani bola milá, myslím aj diagnostika bola správna, ja síce takéto veci vnímam predovšetkým ako biznis, ale keďže som na ňu našla pozitívne ohlasy vyskúšam to . Stratiť nemám čo , takže skúsim . Ja by som privítala trošku viac komunikácie a informácií z jej strany , aj tá diagnostika oproti žiline napríklad bola kratšia, nič výrazne mi neobmedzovala, len dve potraviny . Ako hovorím , absolvujem a potom napíšem, že či to malo efekt

gliker
25. aug 2014

@vodicka75 Nám biorezonancia veľmi pomohla. Synátor (4,5) dva roky v kuse kašľal, vyskúšali sme naozaj všetko, čo je v medicíne dostupné, ale teraz už tri mesiace nekašle. Bola na nej aj najmenšia a sople, ktoré mala od narodenia, sa jej úplne stratili. Ja ju určite odporúčam. Ale biorezonancia sa nedá brať ako samostatná cesta. Treba pri nej aj antihelmetiká, upraviť stravu a aspoň tekuté Colostrum na podporu imunity. Nič samé o sebe nie je všemocné a nezaberie na 100%, keď sa nepodporí aj zvyšok. Že to stojí peniaze? Áno stojí, ale dá sa vybrať u koho a čo ďalej. Diagnostika je len prvý krok. Potom už je to beh na dlhé trate.

iva0045
12. sep 2014

Moja Kamarátka si to veľmi chváli, bola v Leviciach na biorezonancii, myslímže v nejakom hoteli Rozkvet, za 35 € mala terapiu aj s podrobným zdravotným výpisom s odporúčanou stravou a bylinkami. Nevie si to vynachváliť a už tam bola trikrát, dokonca ukázala výpis svojmu doktorovi a ten v pohode. Asi záleží na tom, kto s tým robí.

izabelllv
15. sep 2014

@smejo111 ahoj, my sme boli dcérou na tom vyšetrení. Od 6 mesiacov máme ekzém, od 1,5 chodíme alergológovi. Skúšali sme všetko méžné. Krémy, lekárenská kozmetika, antialergické sirupy, vysadenie všetkých potravinových alergénov - pomali ich zavádzať späť do jedálnička, zbytočne ju neprehrievať v zime ... Potvrdenú má alergiu na mačku, nič viac. Podľa lekárky dostatočne nesledujem jedálniček ( potravinový elergén ) Od začiatku som mala podozrenie na mlieko, lebo ekzém sa prejavil, keď som prestala kojiť a malá začala papať umelé mlieko. Podľa doktorky - hlúposť. Alergia na mlieko by sa už dávno zistila. No po vyšetrení
biorezonanciou nám na ekzém odporučila vysadiť mlieko a lepok. Po 1,5 mesiaci vysadenia všetkých mliečnych výrobkov máme úplne čistú kožu, na čo si už nepamätám. Lepok sme úplne nevysadili. Snažíme sa ho obmedziť.....teraz sme vo fázy, keď jej pridávame mliečne výrobky a zisťujeme do akej miery má intoleranciu na mlieko....podľa mňa treba skúsiť všetko,keď je to z overených zdrojov. My sme išli doporučenej doktorke na základe doporučenia našej príbuznej, ktorá k nej chodí dlhé roky a veľmi jej pomohla.....želám veľa úspechov v riešení vašich zdravotných problémov.

iva0045
24. sep 2014

Ja som bola so synom cez prázdniny na 10 terapií kvôli zlepšeniu učenia a som nadšená ako to zabralo, prvý mesiac v škole a nemám s ním žiaden problém ako minulý rok, tfuj tfuj, dúfam že to nezakríknem. Zatiaľ aj prvé výsledky naznačujú veľké zlepšenie a aj pani učiteľka je veľmi prekvapená - v dobrom. 🙂 Aj jeho správanie sa zlepšilo. Počula som ale, že nie všetky biorezonančné prístroje sú vhodné na takú terapiu.

bc234
23. nov 2015

Dobrý deň, ano je to vhodne aj pre malé deti. Vedia aj im pomôct mám s tým veľmi dobré dkúsenosti. 🙂 Ak by ste mali zaujem tak vám môžem aj odporučam kám ja chodím ale meilom alcen@cenrum.sk

kikina84
27. mar 2016

@iva0045 dobry den.mozem sa spytat ohladne tej synovej biorezonancie..on mal nejaku poruchu pozornosti? hyperaktivitu napr.,? lebo ja by som chcela tuto metodu vyskusat kvoli castym chorobam mojej dcerky a tiez aj pre hyperakticitu ktoru ma..tak zhanam vsetky mozne info ohladne liecby na tieto konkretne veci..dakujem

maxilienka26
1. apr 2016

@denda83 ako to prebiehalo s tými bradavicami??

denda83
1. apr 2016

@maxilienka26 no najskôr má zbavila vírusov a bakterií celkovo trebalo na to viac sedení, a potom som jej doniesla kus z bradavice ona to dala do takej nádobky a cez ten prístroj mi púšťala terapiu priamo na bradavice... Potom má skontrolovala a bola som čistá.... Len ono treba vydržať a postupne ich vystrihavat😉

bc234
3. apr 2016

Ku akej terapeutke chodíte lebo o takom niečom som ešte nepočula a ja mám tých bradavic tiež dosť.
A chirurgicke odstránenie ma nejako neláka 🙂 . Ďakujem za radu 🙂 🙂 🙂 .

gabuchah
8. aug 2017

Boli ste niekto v ziline v biorezonancnom centre? http://www.biorezonancnecentrum.sk/komplexna-di...

gabuchah
8. aug 2017

@womankc
@womankc na ktprej biorezonancii si bola prosim ta? Ako citam je ich viac

womankc
9. aug 2017

@gabuchah bola som v hlavnej poliklinike na Spanyolovej , je to hneď malá budova vedľa hlavného vchodu a bola som veľmi spokojná

womankc
9. aug 2017

@gabuchah ježiš prepáč , som si pomýlila pojmy..... Takže bola som aj v žiline pri Hypertescu, ale tam mi to nesedelo a boli drahí a potom som bola v Pov. Bystrici u lekárky, ktorá dochádza z košíc a tá aj trafila príčinu, vyšetrenie bolo lacné ,prípravky už nákladnejšie , ale liečbu som nedokončila, bolo by treba dlhodobejšie .. Zvažujem sa k nej vrátiť pozri môj príspevok vyššie

gabuchah
21. aug 2017

@womankc Dakujem 🙂 nakoniec po premysleni sme vrazili peniaze do doplnkov vyzivy a kvalitnej bio lampy, gou gong lampa....vyzaruje mineraly, je to lampa lamp i ked nakladnejsia....na splatky sa to da....🙂 vyjde nas to mozno to co biorezonancia 🙂

tomasko1997
14. sep 2017

@gabuchah ahoj chcem sa opýtať na tu lampu že vraj je na všetko a pomáha. Ako si s nou spokojná? A prosím ta kde si ju kupovala lebo na nete je toho kopec a aj napodobeniny. A nechcem vyhodiť peniaze zase som si kúpila biolampu stala 600 eura ale nič nepomáha a to som brala na splátky tak no sklamaná som. Ešte by som skúsila tu gou gong no radšej zisťujem ci ozaj pomáha. Dakujem

pethras
24. jan 2021

@womankc Dobry den, viem, ze je to uz par rokov, ale mate este kontakt na tu pani z Ke? Dakujem

womankc
19. feb 2021

@pethras dobrý deň, žiaľ už nie . minulý rok som utopila mobil a vyresetovalo mi to skoro všetky kontakty......... ani si nepamätám meno, len viem, že som tam bola v takom minihoteliku v PB, tam mala jednu izbu prenajatú a tam robila tú diagnostiku, a kontakt som mala cez pani Balušíkovú, tá bola niekde od Bytče , len fakt ten kontakt nemám.

womankc
19. mar 2021

@pethras no neuveríte, ale upratovala som staré doklady a našla som ten kontakt, len teda neviem , či je to ešte aktuálne . Pani, čo mi to sprostredkovala sa vola p, Balušíková telefón 0910957906, bolo to v hoteli Garny, ul. Kukučínova, Považská Bystrica a pani, čo ma vyšetrovala bola MUDr. Tomová , ona bola tuším až z Košíc. Tak skúste, možno ešte fungujú.

pethras
22. mar 2021

@womankc super! Dakujem vam velmi. Pekny den prajem 🙂