Potencované vakcíny

domenique
17. feb 2014

Ahojte, čaka nas MMR ockovanie. Pred tymto ockovanim mam velky respekt, kedze ma dost vela neziaducich ucinkov. Ako prevenciu pred neziaducimi ucinkami, by som chcela pouzit pred ockovanim potencovanu vakcinu a nasledne by som chcela detoxikovat telo tiez touto potenc.vakcinou. Mate niekto skusenosti s tymito potenc. vakcinami? Dakujem

klincek
17. feb 2014

@domenique nemam skusenost, len mi napadlo - neviem, ci sa vakcina zakupena v inej krajine moze u nas podat. skus si vopred zistit, ak sa pre nu rozhodnes.
inak MMRky sa tiez bojim, je to jedina vec, ktoru som ockovat nedala.

alikaa
17. feb 2014

@domenique My mame skusenosti s potencovanymi vakcinami. Asi tak pred 3 rokmi som rozmyslala presne ako ty, ozvala som sa jednej certifikovanej homeopatke, nech nam homeopatikami pomoze pri ockovani MMR. No po dlhsom rozhovore s nou sme MMR nakoniec odmietli a tymito potencovanymi vakcinami sme detoxikovali maleho od predchadzajucich vakcin. Preco ked sa MMR ockovania bojis, chces ockovat? Viac sa bojis tych chorob?

domenique
autor
17. feb 2014

ja chcem dat malu ockovat Priorixom, ale ta potencovana vakcina sluzi ako prevencia pred neziaducimi uc. + detoxikacia mesiac po ockovaniiii.........pocula som ze tymito potenc.vakcinymi sa liecia aj deticky, kt. maju postvakcinacne syndromy

alikaa
17. feb 2014

@domenique Ano, je pravda, ze sa tymito potencovanymi vakcinami liecia aj deti s nasledkami ockovania, ale homeopatia nie je vsemocna, nemusi sa dieta z toho dostat uplne.

domenique
autor
17. feb 2014

@alikaa bojim sa toho, ze ked nedam malu ockovat proti osypkam a budeme mat dalsie babatko, aby ho mala nenakazila, predsa inak dieta bojuje s osypkami, ktore ma 3-4 roky ako male babatko, ktore ma 2 mesiace

domenique
autor
17. feb 2014

@alikaa vy ste s malym po ktorom ockovani zacali mat problemy? Zvazujem ze kupim tie pot.vakciny z Rakuska....

alikaa
17. feb 2014

@domenique Ja som ako nasledok ockovania proti osypkam dostala regulerne osypky 😀 Osypky sa na Slovensku vyskytuju velmi ojedinele a je vysoko pravdepodobne, ze sa tvoje dieta s osypkami len tak nestretne. Mozes to v buducnosti zariadit tak, ze prve mesiace po porode budes mat obe deti doma, ak uz starsie bude chodit napr. do skolky.

Problemy sme mali po ockovani v 1. roku, ockovali sme naraz hexa + prevenar. A pri detoxikacii tymito potencovanymi vakcinami sme zistili, ze mu ublizil Prevenar, lebo pri nom mal burlive reakcie. Nedavala by som potencovane vakciny len tak sama. Kazdy clovek je jedinecny a iba certifikovany homeopat so skusenostami vie odporucit spravne davkovanie. Tiez nam nasa homeopatka tieto homeopatika objednala z Rakuska. Odporucam skontaktovat sa s certifikovanym homeopatom - http://www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov

zlte_kuriatko
17. feb 2014

@klincek my sme sa jej tiež strašne báli, a tiež ju nedávali očkovať touto vakcínou 😉

klincek
17. feb 2014

@zlte_kuriatko to je tusim najkontroverznejsia vakcina zo vsetkych. nie som lekar ani zdravotnik, posluchla som len intuiciu (no, cosi som si aj precitala..🙂), a mam pocit, ze to tak bolo dobre.

zlte_kuriatko
17. feb 2014

@klincek presne tak. my sme totiž zo začiatku chceli dať očkovať aj touto, ale tri krat sme tam boli a tri krat ju neočkovala, lebo raz jej soplík išiel z nosa (bola zima tak z von dnu jasne že som si aj ja vysmrkala nos) potom mala hrdielko troška cervene a tretí krat ani neviem, tak som začala pátrať, a jednoducho som sa dopátrala neočkovať 🙂 dr mi volali aby sme prišli povedala som, že ju nedáme tak iba skonštatovala , že čítam somariny po internete a že aby som prišla podpísať papier, že nedávame očkovať. vy ste tiež boli niečo také podpísať? my sme este neboli ale ževraj to nie je naša povinnosť dačo podpisovať. tak neviem teraz

klincek
17. feb 2014

@zlte_kuriatko boli sme. podpisat nemusis nic, nikto ta nedonuti...ale ak lekar nahlasuje (a vacsina to robi, je to ich zakonna povinnost), tak ta nahlasi aj tak. a nemusi mat tvoj podpis-staci mu, ze dieta neabsolvuje povinne ockovanie do urceneho veku..proste mu chyba zaznam v karte, tak hlasi.
ja som podpisala, absolvovala navstevu na urade, aj zaplatila pokutu (za dve deti-dvojicky to bolo 99 eur + 16 eur trovy konania). konzultovala som pravne kroky, no vsetci sme sa zhodli na to, ze to nema vyznam..zatial, kym to Ustavny sud nejako nevyriesi (zacal to riesit v maji 2013), a ten sa s tym urcite nebude ponahlat. ale kym nerohzodne, tak by sa konania o pokutach mali prerusit, zrejme to bude aj vas pripad.

zlte_kuriatko
17. feb 2014

@klincek ja som zase čítala ani neviem naisto kolko je v tom pravdy, že ak nepodpíšem papier, tak síce doktorka je povinná hlásiť počet neočkovaných detí (ale nie mená ich rodičov-lebo to je zneužitie osobných údajov) a ked jej prídu na kontrolu tak si môžu vyžiadať karty neočkovaných detí a tak sa o nej dozvú, že nie je očkovaná- o našej dcére. Lebo teraz mám pocit, že ak podpíšeme papier ako by sme sa prihlásili- haloo tu sme, my sme ju nedávali očkovať 😀 ale kolko je v tom pravdy ozaj neviem, to som možno čítala aj tu na koníkovi.

kveta
17. feb 2014

@zlte_kuriatko Pokial viem tak momentalne je lekarka povinna Ta udat.

klincek
17. feb 2014

@zlte_kuriatko to je mozne, osobne udaje su citliva tema. ale dosledok je v podstate rovnaky, ci podpises, alebo nie 😉 . a stresovat, ci uz na mna prisli alebo nie, na to ja nemam nervy 😅

zlte_kuriatko
17. feb 2014

@kveta dokelu, to je smola, pojdem podpisať ten papier, nech máme s tým už pokoj . 😠

kveta
17. feb 2014

@zlte_kuriatko Nic nepodpisuj. Uda Ta aj bez podpisu.

nikimax
17. feb 2014

@domenique pravdu má
@alikaa .......potencované vakcíny sú účinné až na VZNIKNUTE problémy po očkovaní, nie vopred...Tiež odporúčam obrátiť sa na homeopata. I ked presne nechápem takýto zmysel- najskôr očkovať a potom to z tela vyháňať..... 😕 😕

alikaa
17. feb 2014

@zlte_kuriatko Nic nepodpisuj. Ministerstvo prace chce presadit do zakonov, ze odmietnutie ockovania bude brane ako zanedbavanie starostlivosti a moze ta potom riesit socialka. Ziadne samoudania nepodpisuj

domenique
autor
17. feb 2014

@nikimax ale ja nechcem detoxikaciou vyhnat z tela antigeny(virusy) ale tazke kovy, ktore su pridavnou latkou vo vakcinach

nikimax
17. feb 2014

@domenique tak na toto je asi homeopatia krátka 😵 .....aj medicína 😵 😵 😵 Ale keby si prišla na to, ako to ide, daj mi prosím vedieť, ja by som chcela dať von všetky vakcíny, čo doteraz naše deti dostali aj s antigénmi komplet, ale poškodenie bolo tak hlboké a vážne, že potenc. vakcíny nepomohli, aj ked reakcie boli.....ale homeopatií sme zostali verní a liečime sa dalej..... 😎

domenique
autor
17. feb 2014

@nikimax co sa Vam stalo?

prevenar
17. feb 2014

@domenique
...zly zly zly napad. ☹

vakciny mavaju casto nezvratne nasledky na zdravie dietata , ked budes mat smolu, tak vam nepomoze ani svatena voda. zaroven je treba pochopit pravdu o ich velmi nizkej ucinnosti . inak povedane , nikdy nedostanes z nich tolko co riskujes. rodicia , ktori robili aj plne zaockovanym detom rozbor protilatok dost casto zistia ,ze dieta nema ziadne , alebo velmi nizke protilatky . mas 100% istotu ,ze tvoje dieta dostane do telicka tucny kokteil toxickych latok , ktore mu mozu znicit zdravie na vzdy , vymenou za 10-15% ochranu pred mumpsom ? 😀 ovcimi kiahnami ? 😀 osypkami ? 😀 ..choroby ktore sa na nasom uzemi nevyskytuju desatrocia ani nepocitam.

dobre som spracoval cierny kasel ..prestuduj si oficialne grafy a skus pohladat ten myticky "ochranny ucinok" ..ak ho najdes ..tak potom bude asi ockovanie pre vas tym idealnym riesenim ^^ ..budete sa musiet poucit na vlastnej kozi.

https://www.modrykonik.sk/blog/prevenar/message...
https://www.modrykonik.sk/blog/prevenar/message...

osobne by som ti poradil pred ockovanim si prestudovat nejake informacie o realnej povahe vakcin, ich ucinkov - ako "ochrannych" tak neziaducich a pod. vsetko potrebne najdes zhrnute v skupine > https://www.modrykonik.sk/group/1799/

aristka
18. feb 2014

@prevenar ach som sa zasmiala ..v skupine ju máš....
@domenique ak sa smiem spýtať aký potenciovaný zvduch dávaš svojmu dieťatku dýchať ako prevenciu ťažkých kovov ,ktoré denne každým nádychom tvoje dieťa vdychuje a tých kovov je niekoľko druhov ,ktoré cez pľúcka a alveoly sa dostanú priamo do krvičky.....môžeš mi potom napísať do ip pre zaujímavosť čo Ťa vyšla tá potenc.vakcína a aj réžia okolo toho tj.návšteva homeopata alebo poštovné až by ti to poslal poštou .....inak pýtaj si aj príbaľový leták čo všetko obsahuje to homeo ,keďže som sa dočítala ,že sa potencuje aj z patologických tkanív a sekrétov ,nerastov ,kto vie či neobsahujú ťažké kovy tie nerasty a pod....

mariuskaa
19. feb 2014

.

nikimax
19. feb 2014
alikaa
19. feb 2014

@aristka potencovane vakciny sa vyrabaju zo zvysku konkretnej vakciny co ostal v ampulke.

prevenar
19. feb 2014

@aristka vo vytvarani hlupych a zbytocnych prispevkov si fakt hviezda ..a opat si nesklamala 😵 ..prosim ta, rychlo "reaguj" nech prezentujes cely svoj "potencial" 😀

aristka
19. feb 2014

@prevenar tak ako tvoje amatérske teórie a nulové vedomosti ,ktoré si tu prestal prezentovať ,keďže som sa pýtala a nejak si nevedel vysvetliť tj teória oxygenácie organizmu a nemožnosť dostať tetanus ..doteraz som to nedostala vysvetlené a skrývaš sa za skupinou ,kde si môžeš svoje nevedomosti či kliniky chorôb ,či anatómie fyziol´gie na mamičkách uplatňovať.....si to dobre prešpekuloval a máš voľné pole ....

prevenar
19. feb 2014

@aristka haha, kludne sa vykotkodakaj, mozno sa ti ulavi 🙂

aristka
19. feb 2014

@prevenar vo vytváraní hlúpych a zbytočných príspevkov si fakt hviezda ....takže by si mi už konečne mohol vysvetliť tú nešťastnú oxygenáciu organizmu ...a ešte aj tu verejne mamičke ,ako je to s tými kovmi ,ktoré jej dieŤa každým nádychom vdýchne a ako tomu drobčekovi to krásne ide do telíčka ..kto ovláda krvný obeh vie ako to ide ďalej ...to môžeš tiež tu prezentovať a ešte by si mohol poradiť ako detoxikovať detičky z týchto kovov ,chemikálií a ftalátov ....