Bowenova masáž pre bábätko v Trnave alebo v Bratislave

slnecnica87
9. feb 2015

Mamičky, viete mi odporučiť koho na Bowenovu masáž v Trnave? Robí ju niekto? Máme chodiť na Vojtovu terapiu, ale maličká sa dosť natrápi pri nej a Bowenova masáž je výborná. Ďakujem pekne za odpovede!

evitka83
9. feb 2015

@slnecnica87 s masazou ti nepomozem, ale my sme tiez mali cvicit vojtovku a mala mi vzdy plakala tak som sa na to vyflakla a potom na doktorka do toho dotlacila opat, ale zacala som chodit na kramare na detsku fyzioterapiu a tam maju tie kocky zlate rucicky. Naucili ma to tak, ze mala vobec neplace, obcas sa mi dokonca smeje do tvare 🙂

slnecnica87
autor
10. feb 2015

@evitka83 Vazne??? no tak to je uzasne, lebo som pocula, ze to vobec nie je mozne, aby neplakalo...ja sa ju stale snazim rozptylit a obcas sa mi to dari, ale jedna protivna fyzioterapeutka, ku ktorej uz nechodime mi tvrdila, ze to nie mozne a hotovo. Ku komu ste chodili na Kramare? Pokracujete vo Vojtovke aj nadalej a ake ste mali vysledky, ak sa mozem spytat? Dakujem za odpoved 🙂

evitka83
10. feb 2015

@slnecnica87 ta pani tam uz nepracuje, isla uz do dochodku, teraz by sme mali ist k nejakej inej, ale posledne dva mesiace necvicime velmi a malej sa vsetko napravilo aj tak, cvicili sme asi 3 mesiace. Mala tortikolis a slabsi svalovy tonus. Ale vsetky fyzioterapeutky su tam velmi mile, aj ta pani doktorka. Ja som to povodne nasla, lebo som odmietala vojtovku, kvoli tomu ako mala na nu reagovala, strasne mi plakala a bola som aj na antolskej aj u sukromnej fyzioterapeutky, zial pristup bol rovnaky. Ze je normalne, ze dieta krici a hotovo. S tym som sa odmietala zmierit. Na Kramaroch som chcela chodit na Bobatha, ale doktorka zhodnotila, ze to na bobatha nie je, ze aby sme este raz skusili Vojtovku spolu s kojeneckou gymnastikou a ked bude mala pri tom plakat tak skusime nieco ine. Na zaciatku obcas mrncala ked uz sa jej nechcelo, ale rozhodne to nebolo taky hystericky plac, ako predtym, po nejakom case ani nevedela, ze cvici, brala to ako hru 🙂

slnecnica87
autor
17. feb 2015

jeeej, tak to je super, to ste ma povzdbudili, aby som to uplne neodpisala. To iste vravia aj mne, som z toho na nervy, lebo este ani necvicime, len ju vyzleciem a zacne strasne plakat- vopred predpoklada, co to bude a ked tam zacneme cvicit az sa zachadza od placu. Doma, ked jej robim k tomu "program", tak sa aj smeje... ideme vyskusat tu Bowenovu masaz, lebo pekne na nu reagovala. Dakujem za reakciu, velmi ste mi pomohli, aby sme to este nevzdali a skusili opat niekoho noveho 🙂

evitka83
18. feb 2015

@slnecnica87 ale aby som bola uprimna, uplne pravidelne som s nou necvicila,ale venovala som sa jej tak, aby bola nutena tocit hlavicku na obidve strany a hybat sa. Hracky, polohovanie, vela som ju gulala na fitlopte na brusku a pod. Kupila som jej specialny vankusik pid brusko, aby tak bola dlhsie atd. Skratka nieco sme museli robit, ale urcite som nechcela ist tou cestou, ze mi bude pri tom dieta hystericky plakat...ked sa chce, vsetko ide a nemusi byt iba jedno konkretne riesenie...

slnecnica87
autor
19. feb 2015

@evitka83 presne tak! to sa mi velmi paci, ja si myslim presne to iste...ja ju tiez otacam vselijako a hram sa s nou na vsetky strany, masirujem ju a kadeco. Ked s amozem spytat, co je to ten vankusik? To nepoznam

alternativna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz