Kam na masáž v Bratislave?

miskakyblik
19. jan 2015

Ahojte, neviete mi nááááhodou odporučiť dobrú masáž v Bratislave, kde si človek oddýchne aj psychicky? Čiže profesionálny prístup, žiadne klebetenie od masérky, čisté pekné prostredie, žiadne sterilné biele kachličky a kuchyňa za závesom 🙂 . Ocením skôr príjemnú celotelovú olejovú masáž, než lámanie končatín 😀

Za každú skusenost Vám vopred ďakujeme ( ja a moj chrbát 🙂 )

velkacica
19. jan 2015

@miskakyblik odporúčam tantru, ak máš požiadavky ako uvádzaš 😉

miskakyblik
autor
19. jan 2015

@velkacica noo tak tantru to asi nie, celotelovu myslim tak, že šija, chrbat, nohy, ruky 🙂 žiadne iné ,,zakázané zony´´ to by ma ten moj dobre vychniapal 😀 netvrdím že by som si to nevyskúšala ale teraz zrovna hľadám naozaj oddych a ulavu od bolestí bežného sveta 🙂 Vďaka!

velkacica
19. jan 2015

@miskakyblik napichn sa na zľavomt, je tam ponúk hafo, dá sa vyberať 😉

miskakyblik
autor
19. jan 2015

@velkacica cez zlavove ja práveže nechcem ísť, pretože je tam problem s termínom pretože vacsina z nich je predana na stovky kusov a masáže su doslova odfláknute, kedže su za pár šupov.. vačšinou aj hygiena klesne pri 20 ludoch denne to uz nikto neriesi... som doslova alergicka na zlavove portaly, par krat som vyskusala ale vobec to nestojí za tie usetrene peniaze... ale vďaka 🙂

miskakyblik
autor
19. jan 2015

a hlavne mi ide o odporúčanie, na nete je salónov plno ale nájsť dobrého masére ktorý pracuje v kulturnom prostredí a kultivovanym spravaním je mega ťažké. Moj masér je dlhodobo PN a ja už dlhšie nevydržím 🙂

tdz
19. jan 2015

@miskakyblik odporúčam thajske masáže Sabai, je to v centre mesta. Prostredie krásne, prístup skvelý, naozaj na úrovni

evitka83
19. jan 2015

@miskakyblik palawi..super masaze

marek125
31. mar 2015

Ahojte mal som skúsenosť s thajskou masážou v Bratislave na Ivanskej ceste 10. Majú celkom dobré ceny ale výhoda je tá, že tie thajské terapeutky čo tam robia sú skúsené a vedia čo robia, teda neni to o tom, že by sa len učili. Cenník s masážami majú tu http://thaiskemasaze.sk/sk/sluzby-thajske-masaz... 🙂

miaslovak
17. okt 2015

No ja som vyskusala viacere v BA a chodim uz len do Anybody v Ruzinove, ciste, vonave, ziadne gely ani emulzie, ale bio oleje a velmi prijemna maserka, kvalitna masaz, nemam rada len take hladkanie... Tusim www.anybody.sk, ale su aj na fejsbuku. Kazdu 10. masaz mam zadarmo a to tam maju dobre ceny aj bez toho. Zlavove su najhorsie, odflaknute masaze, nikdy viac :( A ked nieco specialne, tak Darsana v centre - indicke ajurvedske, ale tam uz su ine ceny ;)

peterjakubik
23. mar 2016

@miskakyblik Ahoj Miska.
ak sa ti este nepodarilo najst to co hladas, pozri si napriklad moje referencie, bud priamo na facebook profile https://www.facebook.com/mojamasaz/reviews

alebo na nasom webe http://www.mojamasaz.sk/

Okrem masaze Ta caka aj cerstvo pripraveny caj, pohodove prostredie, prijemna hudba, vone, konzultacie,...
Pouzivam oleje od Karaimi, ktore nie su bezne dostupne, ich zlozenie a urcenie si mozes pozriet tu: http://www.mojamasaz.sk/blog/masaze/exkluzivne-...

Rychlomasaze nerobim, treba pocitat aspon s hodinou Tvojho casu.

elenis79
25. apr 2016

Ahoj, mam velmi dobre skusenosti s tym, co si presne hladala. Odporucam Ti mrknut na Jakubovom namesti salon Mandala, robia ajurvedske masaze, aj tie olejove relaxacne, ale aj liecebne tvrdsie. Su tam slovaci, velmi mili sympaticki ludia, co to studovali niekolko rokov v Indii. Co sa mi pacilo, tak ziadna smradlava emulzia, ale najskor plno otazok, aby si ma zmapovali co potrebujem a potom same vonavucke prirodne oleje. A na rozdiel od inych ayurvedskych centier robia sami na seba, takze ceny nemaju vysoke.

cilibike
3. jún 2016

@miskakyblik ahojte, ja robim masaze a snazim sa to prisposobit klientom, takze aj tebe by som vedel podla poziadavkov ako pises a ludia su spokojni 🙂 pozri na fb terapia dotykom, su tam aj spetne vezby po masaziach.
Peter

cilibike
3. jún 2016

0949223010

miaslovak
10. nov 2016

inak ak by ste chceli masaze do firmy, tak pozrite: www.rucnestrucne.sk - na masaznych stolickach, cez oblecenie, cez pracovnu dobu 🙂

amalia1970
11. mar 2017

@miskakyblik ahoj uz si našla masérka podľa tvojej chuti?
Ja jednu taku poznám ,je na Tomasikovej 26 Ba 🙂)

yevhen
19. júl 2017

http://massage-ba.eu/
V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojho života, zbaviť sa nepohodlia či bolesti chrbta a kĺbov, odstrániť nadbytočné svalové napätie, vyformovať postavu alebo si len jednoducho udržať zdravý životný štýl, tak ste na správnom mieste.
Masáž aj pre deti, aj pre tehotné.

silvia2307
9. dec 2017

@miskakyblik ahoj, Miska. Neviem, ci si teda uz nasla svojho masera ci maserku. Ak nie (neviem, v ktorej casti Ba byvas, pracujes alebo sa casto zdrziavas), tak ti mozem odporucit masazny salon Euphoria (Bezrucova 8, oproti Eurovei). Je tam velmi dobry maser a aj ja tam chodim vypomahat. Teraz som ako novinku zaviedla v tomto salone shiatsu - masaz v sede, na specialnej stolicke, v obleceni. Pre viac info si pozri stranku: www.saloneuphoria.sk . Neviem, ci mas dieta alebo nie, pripadne kolko ma rokov...ale ponukame aj to, ze ak si zeny nemaju kde "odlozit" dieta, na tuto masaz mozu prist aj s dietatom

emamaj
17. máj 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte baby, ak nemáte ďaleko do Petržky tak skúste thajske masáže https://www.thaimassage-oase.sk/. Po odporúčaní kamošky som sama vyskúšala a bola som maximálne spokojná.

emamaj
9. jan 2019
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahojte, ja chodim na masaz do Thai Oase a je tam supersky. Maserky mile super masiruju a cena je velmi dobra

jana258h
26. jan 2019

@miskakyblik
@velkacica
@miskakyblik pozývam vás na klasickú masáž 0904598408.

@miskakyblik
@emamaj
@silvia2307

sofiabal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marikagombitova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivien1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielita1979
29. aug 2021

@miskakyblik skús príjemné masáže v Ružinove alebo Sakurami v starom Meste

vladkes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pilula1250945
19. nov 2023

Doporučujem THAI SUN masážnu terapiu na Miletičke v Bratislave. Masázny salón je iba pre jednu osobu a robia najlepšie masáže! Ak hľadáte čistotu, útulné prosredie a pokoj, tak určite treba vyskúšať.