Čo vám uľavilo od bolesti krčnej chrbtice? Lieky ani cvičenie nezaberajú

ivanaa346
27. máj 2019

Ahojte ,prosim vas o radu .Uz skoro 2 roky ma boli krcna chrbtica ...lieky pomozu na chvilu a potom sa to vrati opat ...cvicim doma rozne cviky a aj SM system s lanom ...no zatial sa mi bolesti stale vracaju ...co vam pomohlo ,ak ste to niekto mal a preslo vam ...ked aj nejake overene cvicenia mi poradite budem vdacna 🙂 Skusim vsetko len nech som opat ok 🙂

nika3136
27. máj 2019

@ivanaa346
Ahoj, skúšala si najmä hľadať príčinu? Bolesť je iba dôsledkom, niečo nie je v poriadku. Príčin je samozrejme XY. Zatiaľ by ti mohlo pomôcť užívanie Milgammy N.

megyi1711
27. máj 2019

@ivanaa346 aj ja mam problemy s krcnou chrbticou ale ja som vysoka mam to v podstate z toho(zohynanie,zle drzanie tela), niekedy mam z toho aj migreny...doktorka mi poradila pravidelne plavanie ale nestihla som sa nato dat kedze som otehotnela a teraz uz pri malom nemam cas,este je malinky...ale mne zvykli pomoct aj masaze,dam sa vymasirovat a chvilku mam pokoj

pink_lady
27. máj 2019

@ivanaa346 mna boli krcna chrbtica toez uz roky, xy krat absolvovana rehab, CT, MRI, ...blkove postavenie C-chrbtice...dnes mi robili RTG lebo ma od leta boli v dollnej casi C chrbtice, piska mi v uchu...Zeriem Milgammu N, cvicim kazdy den, SM system tiez, plavat chodim aspon raz do tyzdna..Zajtra budem mat vysledky z dnesneho RTG /mam trochu obavy/ a potom sa uvidi ci sa nieco nove prida...asi to je uz udel na cely zivot...celkom dobre rady davaju tu neurologovia...https://www.bezbolestichrbta.sk/poradna/najcita...

ivanaa346
autor
27. máj 2019

Milgamu uz uzivam mesiac a budem nadalej 🙂 ..pricinu vobec neviem lebo z nicoho nic ma to chytilo a od vtedy vlecie stale a ako pises moze ich byt xy tych dovodou.
@nika3136

ivanaa346
autor
27. máj 2019

@megyi1711 prosim ta a pocas tehotenstva si to ako riesila ked ta to bolelo a pri tych migrenach kedze vtedy sa nesmu lieky ? ...aj my by sme chceli druhe ale neviem si to bez liekov predstavit ako by som vydrzala

ivanaa346
autor
27. máj 2019

@pink_lady dakujem za link a budem na teba mysliet nech sa mas lepsie lebo iba ten co si tym presiel pochopi ake to je hrozne a ze clovek je zufaly ked nic nepomaha

ivanaa346
autor
27. máj 2019

@pink_lady ten link mi nechce otvorit

megyi1711
28. máj 2019

@ivanaa346
Neviem cim to bolo ale v tehotenstve ma minimalne bolela krcna chrbtica,neviem ci to bolo tehotenstvom asi alebo za to ze som viac oddychovala kedze som bola na PN doma,ale pamatam si ze na zaciatku asi v 3 mesiaci ma bolela ale tak strasne ze taku migrenu som mala z toho ze som dva dni nevyliezla z postele len ticho a tma,hrozne to bolo ale nechcela som si dat lieky..skor ma krize boleli v tehu

pink_lady
28. máj 2019

@ivanaa346 www.bezbolestichrbta.sk ...a inak, mna nebolel chrbat akurat v tehotenstve, za to som do 19.tt mavala brutal migreny, od prvych pohybov akoby utal......este by sme chceli jedno, uvidime...nastastie nemam vysunutu platnicku ...len asi starnem