Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ahojte, prajem pekny vecer. Poradte mi prosim, aky je pre vas najpraktickejsi botnik??? Prave riesime predsien. Dakujem

  nika3136
  Správa bola zmenená    17. máj 2021    

  Poslednú dobu nemôžem zastaviť myšlienky. Poznáte to?
  Naposledy som sa pozastavila nad témou: "Poraďte pohodlnú podprsenku...", keď som myšlienky presmerovala na to, že mi už nepríde zvláštna odpoveď "športová" alebo "bez kostíc". Mali sme takú učiteľku, ktorá bola už v rokoch XY supermoderná, keď jej presvitali cez tričko bradavky a nikto z nás nechápal, aký je problém kúpiť si klasickú "podpiru" s tvrdým košíkom. Už rozumiem.

  Včera som pozerala Tvoja mini tvár znie povedome, keď som sa nad každým dieťaťom dojímala a predstavovala si, že budem na dcérinom vystúpeni hýkať plačom tak, ako to pri mne robila moja mama....a zároveň som si spomenula na to, aká bola pre mňa "trapka" a ako som sa pred ostatnými hanbila, keď sa mnou pochválila 🙈 Zaprisahala som sa, že taká mama nikdy nebudem......UPS.

  Dnes nakupujem veci na tortu a oči mi zalievajú slzy pri pomyslení, že ten miničlovek zajtra oslavuje narodeniny! Teraz sme ju splodili a už opäť takto.....a zas budem gratulovať, dojímať sa nad tým, a........DOOKOLA. Ako moja mama. Presne ako ona 🙆‍♀️

  Pritom som tóóóľkokrát gúľala očami nad jej emocionálnymi výlevmi. Tento kolobeh života.....😃

  Inak fotka úplne odveci, na upútanie 🙂

  nika3136
  Správa bola zmenená    14. máj 2021    

  Prerabanie je/bolo na nervy, ale tie pohlady PRED a PO.....🤍 ten pocit a zazitky si zachovam na cely zivot. Kupili sme dom, z ktoreho postupne budujeme nas domov 🏡

  Ahojte, vyberam kuchynsky drez, vysiel mi z toho granit. Ale chcela by som nejaky vacsi, aby som pohodlne umyla aj plechy, viete poradit?
  A tiez keby ste mi mohli odporucit bateriu 🙏🙏 dakujem