Homeopatiká na ukľudnenie

macuska110
9. mar 2022

Ahojte, viete mi prosim poradiť nejaké homeopatiká na ukľudnenie ?
Trpím úzkostnou poruchou, mám predpísaný aj neurol 0,25mg. Ten si dám len keď je už naozaj zle aj to len polku. Nakoľko je návykový chcela by som skúsiť homeopatiká. Cez deň je všetko ok, antidepresíva neberiem len občas večer príde na mňa slabá úzkosť.
Ďakujem pekne za rady🙂

dominika7990
9. mar 2022

@macuska110 neskusala si skôr cbd než homeo? Neviem mne ani deťom homeo nikdy nepomohlo na nič 🤷‍♀️

petricka22
9. mar 2022

@macuska110 a zaujimala si sa niekedy, z coho sa vyrabaju homeopatika? 🙂 asi ma tu homeopozitivne zeny ukamenuju, za mna su to len cukrove gulicky.
Ale inak Sedatif PC je homeopartikum na uzkost, tiez sa tam pise, ze ak do dvoch tyzdnov nebude zlepsenie, mas sa obratit na dr.
Ja by som radsej skusila nieco ine 🙂

macuska110
autor
9. mar 2022

@dominika7990 ahoj, cbd som zatiaľ neskúšala máš s tým skúsenosť ?🙂

macuska110
autor
9. mar 2022

@petricka22 ďakujem za radu, homeopatiká som využila len raz na zastavenie laktácie v tom mi pomohli🙂 ten sedatif vyzerá byt fajn za skúšku nič nedam. Beriem aj magne b6 zatiaľ len týždeň tak uvidíme🙂 chcem sa hlavne vyhnúť tomu neurolu mám ho len pre prípad núdze tak hľadám alternatívy🙂

petricka22
9. mar 2022

@macuska110 chápem, ze hladas alternativy… ved skus… ale ja by som skusila radsej nieco ine, sport a vecer ukludnujci caj. 🙂 ak si na materskej, mozno potrebujes v tom zhone priestor pre seba 🤷‍♀️

eetynka
9. mar 2022

Ahoj, ja sa venujem cinskej medicine a riesila som uz viackrat aj uzkosti. Ak mas zaujem o viac info, kludne napis.
@macuska110

renatka100
9. mar 2022

@macuska110 urcite boiron sedatif pc - su to homeopatika a ozaj funguju, urcite lepsie ako neurol…

katulka027
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renatka100
9. mar 2022

@katulka027 do par hodin bol stav lepsi, treba dat aj magnezium a b6, tusim kazdu hodinu jedna tabletka sa berie pri akutnom stave

betulinka1
9. mar 2022

@macuska110 aky lekar ti predpisal neurol? Uzkostnu poruchu musis liecit. Terapia, meditacie, ukludnenie mysle. Ak nezaberá radsej brat rok antidepresíva ako brat neurol ktory je navykovy a nelieci iba potláča.

macuska110
autor
9. mar 2022

@betulinka1 ahoj, predpísala mi ich psychiatrička. Pri prvej úzkosti (nevedela som čo sa so mnou deje) som skončila na pohotovosti, následne obvodná a psychiatrička.
Ty sa tiež liečiš alebo liečila si sa na uzkostnu poruchu ?
Vďaka za rady, určite chcem začať aj s meditáciou.

betulinka1
10. mar 2022

@macuska110 ja som mala uzkost z postraumatickeho soku a moj mozog zacal uplne inak reagovat. Ale neurol by som nebrala. Ja som nasla na youtobe Lajrpika a s nim som začínala aj s meditáciou aj jeho hypnózy na zaspavanie su super. Plus som zacala chodit psychologicke, ktora mi tiez pomohla a vysvetlila vela veci. Je to dlhodobí proces. Iba pred troma tyzdnami som bola u homeopata ale to je tiez dlhší proces. Ale co viem od ludi co maju uzkosti, ze na nejaky cas si nasadili aj antidepresíva a tiez super. Kamoska nasadila na 8 mesiacov, potom vysadila a uz 5 rokov je bez nich. Ze sem tam to pride ale uz s tym vie pracovat a nezľakne sa, lebo vie co to je.

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz