Homeopatikum - Gynex kvapky

27. apr 2022

Ahojte, kamarátka mi neodporúča kvapky gynex na podporu otehotnenia, vraj je to homeopatikum a z cirkevného hľadiska je to nebezpečné... Verím v Boha všetko hej, ale tak neviem fakt čo robiť. Vraj dobre, môžu pomôcť, ale časom to môže mať iné následky - choroby, problémy v rodine atď.. Som zmätená už.

stanulienkat
27. apr 2022

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ pred oplodnením by sa nemali používať gynek kvapky, ale IQ testy.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. apr 2022

@viestta nerozumiem akosi, čo ste tým chceli povedať

majla87
27. apr 2022

@viestta no to ano, ale krestania z toho seru bobky.. ze je to magia - a aj biela aj cierna magia su proti Bohu..

sindyem
27. apr 2022

Ved su to ciste bylinky...tak nech kamaratka bud prestane jest bazalku, oregano a pit bylinkove caje, alebo nech nemudruje, lebo je tym padom pokrytcom... Ja gynex kvapky odporucam vsetkymi desiatimi..mne pomohli na hormonalnu nerovnovahu, a aj vdaka nim sa nam podarilo otehotniet. Vsetkeho vela skodi.. a nabozenskeho fanatizmu ani nehovorim.

autor
27. apr 2022

@majla87 veď práve toto mi bolo povedané, a to som ani nevedela, len som čitala, že mnohým tie kvapky pomohli. A ja mám silne veriacu kamarátku a toto mi o nich povedala, že sa nemám do toho púšťať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. apr 2022

@sindyem mne povedala že to nie su bylinky ale homeopatikum a že ich určite nemám brať a mám sa radšej obrátiť k bohu a nie hľadať iné spôsoby ako otehotnieť.

majla87
27. apr 2022

@viestta no ved nikto normalny to neriesi 😅
A autorka- btw, nie je to homeopatikum, ale fytofarmakum, cize bylinky a to je “safe”. Problemom pre krestanov su vraj tie krystaly. Cize zavisi od teba ako sa rozhodnes, ci do toho zapojis rozum alebo vieru…

majla87
27. apr 2022

Ako dlho sa snazite o babo? Ak sa chces vyhnut Gynexu, tak stale mas milion inych moznosti…

autor
27. apr 2022

@majla87 rok aj niečo... už sme pri inofolicu a folandrole.. Ne že sa chcem vyhnúť týmto kvapkám, ja som chcela po nich siahnuť praveže, ale ma zarazila touto informáciou.

autor
27. apr 2022

@majla87 ale nie je to až tak pravidelné to snaženie sa o bábo, keďže ja som to skôr nechávala na náhodu, že bude..tak bude keby má byť. Ale teraz nie že za každú cenu budeme spolu spať s tým, že ideme robiť dieťa, aby to nebolo také že ta skočme na seba aby sme mali kľud..

ninka99865
27. apr 2022

Po roku aj niečo by som riešila ovu testy, bazalnu teplotu a hlavne vyšetrenia u lekára

mogaa
27. apr 2022

nie sú to homeopatiká, ale bylinný prípravok na úpravu hormónov a vtedy ľahšie otehotnieš....ak si veriaca, tak by si rovnako nemala používať antikoncepciu a ani umelé oplodnenie....takže je na tebe ako veľmi si veriaca a čomu veríš

adriannasvk
27. apr 2022

Ale gynex kvapky nie su homeopatikum 🤣 su to bylinky, ktore si kvapnes do vody a vypijes🤦‍♀️ ako sa vyssie pisalo, ked je kamoska taka fanaticka nech nepije ani bylinkove caje napr. Jej nazor by siel 1 uchom dnu a 2 von. Potom by v chorobe nemala uzivat ani napr hedelix,sinupret a podobne lieky,ktore su z bylin...

autor
27. apr 2022

@adriannasvk vraj bylinky ale že na baze homeopatie..

autor
27. apr 2022

@mogaa antibaby nepoužívam ani som nikdy nepoužívala a ani nebudem.
A čo sa týka umelého tak toto podstupovať nemienim. Nie preto ze je to podľa cirkvi proti Bohu ale preto že je to príliš nákladné..a na to peniaze nemáme.

majla87
27. apr 2022

Tak mozno staci spravidelnit ten sex a v case ovu ho mat kazdy druhy den. Lebo marne budes uzivat pripravky na podporu otehotnenia ak sa netrafite do ovulacie.

adriannasvk
27. apr 2022

Bylinny regeneracny koncentrat...ja ich uzivam a som aj veriaca a vobec s tym nemam problem. To co uz riesis ty s kamoskou to je cisty fanatizmus🤦‍♀️ vsak nechces uzivat,neuzivaj, uz je na tebe...

autor
27. apr 2022

@adriannasvk ja som doteraz nepoznala slovo homeopatikum 😀 tak som zostala zarazena že prečo akože je bylinný koncentrát ktorý funguje na bylinnej báze homeopatikum....

simca06022011
27. apr 2022

gynex nie je homeopatikum ako napr. veci od boiron, je to vyzivovy doplnok, bylinny extrakt.

adriannasvk
27. apr 2022

Ale tieto kvapky ani nie su homeopatikum,to su vacsinou take gulicky a sladke kvapky 😅toto su realne byliny,dokonca su oznacene ako jedine za liecivo. Vobec by som neriesila co povedala kamoska. To je uplna hlupost. Muz je silne veriaci a ten sa tu tak smial,ze to su hluposti. Kamoske nic nevrav,normalne si ich kup,uzivaj a posleduj si aj ovulaciu. Vsak my sme chodili na predmanzelsku pripravu na faru a knaz nam tam doniesol aj dr,ktory sa zaobera oplodnenim,vysvetloval co a ako funguje,co pre otehotnenie urobit atd 😅

lucyluska
27. apr 2022

Ahoj,
Gynex je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie,
psychotroniky //////
kryštáloterapie /////
a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky...
Tak keď si kresťanka, učíš sa rozlišovať čo je vhodné používať a čo nie.
Každý podľa svojho svedomia.
Psychotronika a krystaloterapia sa určite neuznava.
Síce sv.Hildegarda hovorila o používaní kameňov, ...ale Hildegarda nebola kanonizovana ...

autor
27. apr 2022

@adriannasvk a to som z mojim kňazom o Tom písala a mne toto vyvracia čo mi píšete 😀 tá ja už fakt neviem

ailiba
27. apr 2022

Gynex nie su homeopatika. Pozri si zloženie. Su tam bylinky. Kamaratku neries, ale svoje problemy s otehotnenim. Drzim palce, je to dobry pripravok.

simca06022011
27. apr 2022

Co ti vyvracia knaz? Je on odbornik aj na vyzivove doplnky. Neries blbosti žena.

adriannasvk
27. apr 2022

Co si s knazom pisala? A co ti vyvracia?

zuzliq
27. apr 2022

@sindyem homeopatiká nie sú bylinky. To je niečo celkom iné.

kubkovamama
27. apr 2022

Add1 Gynex nie je homeopatikum
Add2 odporúča sa na xy problémov
Add3 mne osobne veľmi pomohol
A kamarátka no comment
...čo dokáže viera,cirkev,nechať sa zmagorit až tak aby som ozelela podporu k otehotnením(možno)...je mi na blití