Infralampa alebo biolampa na choroby dýchacích ciest

flower24
5. feb 2018

Ahojte, poprosim o radu, ktory z tychto pristrojov kupit prioritne na uvolnenie hornych dychacich ciest. Niektori radia infralampu (solux), ini biolampu. Podla popisu v linku nizsie mi pride, ze biolampu, no vacsina mojich znamych ma na to infra. S ktorymi znackami ste spokojne?

Dakujem

kiks_1
6. feb 2018

@flower24 Keďže sa jedná o predajcu a biolampa je niekoľkonásobne drahšia ako infralampa, tak je jasné, že bude pretláčať biolampu.
My máme doma aj infralampu a presvedčili nás aj na biolampu a poviem Ti tak, obe sme použili asi 3x, takže zbytočne vyhodené peniaze, takže s dnešným rozumom by som za biolampu 700 eur určite nevyhodila.
Infralampu ešte občas vytiahne manžel na bolesti krížov, ale to je tak všetko.
Hocičo si kúpiš, pýtaj si certifikáty o tom, že sú testované (nech Ti ukážu overené, nie prefotené niečo) a hlavne platné, aby si nekúpila niečo, čo Ti ani nepomôže, skôr uškodí.

lubi40
6. feb 2018

my mame biolampu od zepteru. Mame ju uz 7 rokov a sme spokojni. Hlavne pouzivame na herpesy a zapalene dutiny.
Infra lampu sme nikdy neskusali, takze porovnat neviem, ale biolampa je super.

flower24
autor
6. feb 2018

@kiks_1 Ten link sluzil len na ukazanie rozdielu medzi infra a biolampou. Predajcu som si ani nevsimla 🙂

bibenka1991
6. feb 2018

Tak nasi maju aj aj. Solux koluje po rodine, pri chorobe, aj my si ju poziciavame ak treba. A maju aj Biolampu od Zepteru a uplne zbytocne vyhodenych kopec penazi

flower24
autor
6. feb 2018

@bibenka1991 A solux teda pomaha na dychacie cesty?

kiks_1
6. feb 2018

@bibenka1991 Niečo podobné ako u nás. Biolampu máme tiež od Zepteru, ale s dnešným rozumom si dovolím tvrdiť, že to bola zbytočná kúpa, za veľa peňazí.

bibenka1991
6. feb 2018

@kiks_1 presne tak 👌

bibenka1991
6. feb 2018

@flower24 pravdaze, krasne to nahreje a uvolni

flower24
autor
6. feb 2018

@bibenka1991 Ďakujem 😉 Chcela som sa uistiť, nech nekupujem niečo, čo na to nepomôže. A solux odporúčate akej značky?

erikavesela
7. feb 2018

My mame.infralampu a moc nam to nezaberalo,teraz sme kupili spiralovy infraziaric a mazel.si pochvaluje

bibenka1991
7. feb 2018

@flower24 och tak to netusim, ale ma uz svoje odzite, podla mna sa take uz ani nevyrabaju

kiks_1
7. feb 2018

Najlepšie Ti poradia v zdravotníckych potrebách, skús tam.

letfenixa
7. feb 2018

@flower24 Mam skusenosti s oboma a za mna urcite infraziaric (solux).

katus226
7. feb 2018

Tiez by som rada vyskusala biolampu, ale tie sumy su nehorazne, tolko nie som ochotna za nu dat. Mame infralampu a osvedcuje sa nam pri seknutych krizoch, bolestiach krcnej chrbtice a nadche. Kupili sme ju v alze, znacka je beurer.