Kde zoženiem masť na sťahovanie predkožky?

aksined1983
17. okt 2017

Ahojte,

docitala som sa tu o nejakej masticke JUST na zuzenu predkozku, alebo teda ked to nasim syncekom nejde stiahnut.... vie mi tu niektora z vas poradit, ako sa k nej dostat, alebo ako sa dostat ku slezu nebadanemu? iba kvet.... nikde a nikde neviem zohnat :-/ Dakujem

ivka4852
17. okt 2017

Ja som citala o tej masticke,ale ze vraj je to kortikoidova. Uz sa o tom pisalo...
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/masticka-triamcinolon-na-predkozku-mate-skusenosti/

aksined1983
autor
19. okt 2017

ja som myslela konkretne masticku JUST sa vola, teda aspon tak ma na obale....je na nej kvet slezu...preto som si myslela, ze by to bolo super, keby sa take nieco dalo zohnat, len sa k tomu nejak nikde neviem dostat.... pri vela mamickach som citala reakcie, ze v kupeli z kvetu slezu nebadaneho chlapcekom sa uvolnila ta predkozka a ze mnoho mamieciek na usetrili svojich synov od operacie....nepocula si nieco konkretne o tej bylinke? ....teda o tom sleze myslim, alebo rovno o tej masticke :-/

aksined1983
autor
19. okt 2017

priznam sa, ze kortikoid...to je vlastne nieco hormonalne nie? ....neviem presne :-/ ....ale aky konkretny problem to moze sposobit pri detoch? ...preco je to taky problem? resp. preco treba pri tomto type masticky davat taky pozor? teda ako som sa docitala

zuzanaete
19. okt 2017

@aksined1983 Vyrobky od JUSTu vies kupit iba cez poradcu. Zoznam najdes na https://www.justnahrin.sk/kontakt . Zda sa mi, ze je tu aj ku kremu zo slezu od justu zalozena tema a maju tam prispevky aj maminy, ktore ho predavaju.

ivka4852
19. okt 2017

No to by bolo super nieco prírodné.ja som o tom este nepocula,ale ak je to pravda aj ja by som to skusila mojmu krpcekovi.

ducina
24. okt 2017

@aksined1983 Mastička sa vola slezovy krém.ja mam dievčatá, takze som ju takto nepoužívala. Avšak dievčatá, ktoré majú chlapcov si to pochvaľujú. Sušený kvet slezu sa dá kúpiť v lekárni, naposledy som si kupovala slez lesný. Ak ho nemajú, treba skúsiť poprosiť, aby ho objednali...

linddi
24. okt 2017

@zuzanaete
@ivka4852
@aksined1983 ahojte dievčatá, ja mám slezový krém na predaj. Používala som ho pri synovi ale nie veľa, čiže ešte určite pomôže... ak chcete, ozvite sa a dohodneme sa...pekný deň.

cartridge
24. okt 2017

@aksined1983 No, kortikoidy sú svinstvo, a ak môžeš, tak sa tomu vyhni - hlavne pri deťoch. Sú to všetko hormóny, ktoré majú veľa nežiadúcich účinkov - všetko sa dá vygúgliť 🙂 Spôsobia rýchly ústup problému, samotný problém však nerieši. My sme takisto používali túto kortikoidovú mastičku, predtým kúpanie v sleze, kadejaké "babské" rady, dlho sme sa trápili a trápili aj krpca neustálym preťahovaním , ale nakoniec sme sa operácii aj tak nevyhli. Veľmi som sa toho bála, ale synko už ani nevie, že niečo také absolvoval a už mu ani nepríde, že má pipík "trošku" iný, ako druhí kámoši 😉 Takže ak je Tvoj synček ešte maličký, možno to "rozbehnete", želám veľa trpezlivosti.

evkacik5
24. okt 2017

My natierame kortikoidovou mastou, je na predpis, predkozka sa uz uvolnila...ani som neverila

aksined1983
autor
26. okt 2017

ja by som chcela ten kremik, kupim ak este mas

zuzkamargit
1. nov 2017

@ivka4852 tam sa pise o Triamcinolon ze je kortikoid.Just je cisto prirodna kozmetika v bio kvalite. Kto by chcel nieco poradit, aj ohladne inych veci (infekty hornych dychacich ciest, kiahne, vsi a kopec ineho) nech sa kludne ozve do IP

zuzkamargit
1. nov 2017

@linddi kludne ho pouzivaj na seba, vyborne zjemnuje plet, alebo aj na deti 😉

linddi
1. nov 2017

@zuzkamargit vdaka, uz som ho posunula dalej🙂

liliankaamirko
26. jan 2018

Ja s malým chodím k nefrologicke. Ta malému pipik uvoľnila ž jednej strany. Teraz mu pri každom kúpaní stiahnem predkožku na uvoľnenej strane a po osuseni bábätká mu dám na pipik kokosovy olej presne podľa inštrukcií. Pri ďalšej kontrole nám uvoľní aj druhú stranu.
Pýtala som sa na slezovy kvet a ten mi rázne odmietla a tiež na mastičky. Povedala ze niekedy trvá až dva roky kým sa to stiahne tak nech nepanikarim.

aksined1983
autor
26. jan 2018

Ahojte,
my sa uz kupeme v kvete slezu, sice som ho uz v tom kupala asi 3x5dni s dvojtyzdnovou pauzou medzi jednotlivymi tyzdnami a musim povedat, zeee...uz uz uz sa nam to verim podari, dierka je podstatne vacsia a kazdym kupelom uz len cakam, kedy to konecne uplne povoli.... 🙂 pevne verim, ze povoli. V maji mame 3roky a do vtedy by som bola rada, keby sa to podarilo, este trochu casu predsa mame 🙂

wawrita
30. okt 2018

Ak máte zaujem o slezovy krém z Just ktorý je naozaj na sťahovanie predkozky účinný tak mi napíšte spravu kľudne

katka1285
13. feb 2019

@wawrita
Dobrý deň, ja by som mala záujem o masť JUST na preťahovanie kožičky.

mirellka
13. feb 2019

@katka1285 dobrý deň zohnala ste ? Ak treba viem zajtra odoslať

miska231214
20. feb 2019

Dobrý deň vedela by mi niektora mamička objednať od Just slezovy krém??
Ďakujem

wawrita
20. feb 2019

@miska231214 ja mám môžem hneď poslat

bazoskaa
31. mar 2019

Ak niekto potrebuje krém mám vždy v zásobe hneď k odoslaniu ak treba poradiť kľudne napíšte rada pomôžem..

veryhappy
9. júl 2019

Aj u mna k dispozicii hned slezove kremy 😊

franika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2486
14. júl 2019

@veryhappy mala by som zaujem, ak je to este aktualne

mirellka
15. júl 2019

@lenka2486 ak nezoženieš mám skladom pár kusov..stačí napísať ip 🙂

miruschkar
15. júl 2019

@mirellka mala by som tiež zaujem

veryhappy
15. júl 2019

aj ja mam k dispozicii na predaj 4ks este ...🙂

veryhappy
15. júl 2019

@lenka2486 ano mam, kludne piste IP

katrin26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veryhappy
28. júl 2019

@katrin26 dobry den. Krem stoji 19.10eur a dodacia lehota ihned 😊