Liečiteľ Michal Či

31. aug 2023

Poznáte ľudí, ktorým pomohol pri rakovine s metastázami?

andreakotesova
31. aug 2023

A lekári môžu zavesiť na klinec svoju profesiu... 🙂

autor
31. aug 2023

@andreakotesova Lekári ma vyliečiť už nevedia...

rebellefleur
31. aug 2023

🙈🙈 ..

andreakotesova
31. aug 2023

Neverím alternatívnej medicíne, ale ak nemáš inú možnosť, tak vyskúšaj.

chica007
31. aug 2023

Nahlas sa na pobyt v Cechach, kdekolvek, ludia s touto diagnozou to tak robia, aby ziskali biologicku liecbu takmer okamzite, ktora je velmi draha a u nas takmer nedosiahnutelna. Ak by ste mali niekoho znameho v nemecku, tak to by bolo este lepsie, aj ked je tam jazykova bariera. V ramci EU ma clovek potom narok na lokalnu zdravotnu starostlivost tak ako lokalni ludia. Liecitelov neodporucam tak ako to pisu mamicky, len vytiahnu peniaze z cloveka, - osobna skusenost s liecitelom, naslubuju hory doly no len sa straca drahoceny cas a peniaze v pripade tak vaznej diagnozy.

nikpa
31. aug 2023

Je mi ľúto, v akej si situácii. Môj otec u neho bol, tiež onko pacient a boli to vyhodené peniaze do vetra. Radšej skús čo ti radí @chica007

roja01
31. aug 2023

Napis mi spravu ak chces.

zuzap33
31. aug 2023

@chica007 ale, ale.. Ako vies, ze u nas sa nedavaju drahe lieky? Mimochodom, nie pre kazdeho je bio vhodna. Su cielene liecby, imuno. Aj tie sa u nas schvaluju

zuzap33
31. aug 2023

Maria, neries liecitelov, zacni prosim cim skor liecbu na onkologii. Je to v zaujme tvojom, tvojej rodine a blizkych

alickapusinka
31. aug 2023

@zuzap33 TY si čítala že píše že lekári jej už pomôcť nevedia treba aj čítať čo píše autorka.

alickapusinka
31. aug 2023

Skús liečiteľa Jozefa Tutka. Jozef Tutko je v obci Albínov 1365/2 Sečovce. 055/678 42 21. 0907 747 744. Skús mu zavolať.

alickapusinka
31. aug 2023

Koľko máš rokov ak sa môžem opýtať

stanulienkat
31. aug 2023

@chica007 nepíš hlúposti, keď sa v tom nevyznáš. Biologická liečba je u nás bežne dostupna, nie je však vhodná pre každého.

chica007
31. aug 2023

@stanulienkat ak si taka mudra tak jej liecbu naordinuj priamo ty a zaplat jej ju, ziadnne moderne lieky pre onkologickych pacientov nie su na slovensku v takej miere a rozsahu dostupne ako v nemecku ci uz len v cechach, nesledujes co sa deje v tychto onko pripadoch, ako ludia davaju zufale ziadosti o transparentne zbierky lebo im poistovne zamietaju tieto drahe onkologicke lieky? Asi nebyvas na slovensku a tu sa iba rozkrikujes ake je u nas uzsne zdravotnictvo, ako super sa autorka dostane ku vsetkym modernym liekom okamzite a hned (len si si neprecitala, ze nasi lekari jej oznamili, ze jej oni uz nedokazu pomoct) a ako sa ty v tom fantasticky vyznas-lepsie ako na to zamerane farma firmy sveta. Takeho trulika ako si ty mame plne zuby a vola sa zvycajne "politik pred volbami"

zuzap33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzap33
1. sep 2023

@chica007 hlupa zena...

autor
1. sep 2023

@chica007 Aktívne nad týmito krokmi premýšľame... u nás mi odporúčajú len paliatívnu chemo, nevedia prognózy ani nič, vraj ojedinelý nádor.

autor
1. sep 2023

@zuzap33 Nevedia ma liečiť, je to ojedinelý nádor, odporúčajú len paliatívnu chemo.

akiana
1. sep 2023

Nepoznam, pretoze taki ludia neexistuju. Ziaden liecitel este nikomu nepomohol s metastazami.

zuzap33
1. sep 2023

Uz tu bola tato diskusia. Ludia mozu zit na paliativnej chemo tyzdne, mesiace, roky. Kazdy z nas, ktori mame mts v nej sme. Lekari pomocou rozlicnej liecby umoznuju nam chorim zit. Zijeme, sme so svojou rodinou, niektori chodime aj prace. 4.stadium je neliecitelne, ale liecitelne. Aj na dialyze alebo s cukrovkou sa roky zije. Nikto nevie aku ma dlhu sviecku zivota. Kazdy den, ktorym oddalujes liecbu je zly

autor
1. sep 2023

@zuzap33 Neodkladám nič, bola som u onkológa, brali mi krv, vysvetlil mi že mám ojedinelý nádor, primárny nevedia, prognózy tiež, tak v podstate strieľajú naslepo.

matway
3. sep 2023

Poznám.

matway
3. sep 2023

@akiana mýliš sa.

akiana
3. sep 2023

@matway No dobre, a co dalej? Chapem, poznas babku tety susedy, ktoru vraj zazracny liecitel vyliecil za 500€. Ja ti ad jedna neverim, ad dva ma nepresvedcis. Tak naco mi hovorit, ze sa mylim? Podla mna sa nemylim, a to mi uplne staci.

hannah7765
11. mar 2024

@alickapusinka ahoj, napíš niečo bližšie o sebe, prečo ťi nevedia pomôcť ???

hannah7765
11. mar 2024

Koľko času ti dávajú?