Liečiteľ na kožnú chorobu

evita_g
2. nov 2013

Milé žienky, hľadám nejakého osvedčeného, spoľahlivého, odskúšaného liečiteľa, ktorý by vedel pomôcť s liečbou rozsiahlej kožnej choroby. Viete o nejakom?

detskeoblecko
2. nov 2013

skus nie liecitela ako takeho, ale bylinkarku vo Vrbovom, Anna Kopačová sa vola...je fakt dobra

mirka304
3. mar 2014

pozri stranku www.analyzavlasov.com odporučam vyriešiš problem organizmu

ajkapajka1
4. mar 2014

@evita_g
Ja by som ti zas doporucila jedno centrum celostnej a mitochondrialnej mediciny. Jedno je v BA a jedno v KE, do KE chodi uznavany lekar Kucera, ktori posobi v zahranici, najma v nemecku a UK, ale tak mava ordinaciu aj tutu v KE tak raz za mesiac. Urobia ti tam specialne vysetrenie celeho organizmu , stoji to 15€ no a na zaklade zisteneho , ti daju aj liecbu. vsetko sulieky na prirodnej baze, kedze sa tu bavime o biomedicine. Skus vyskusat, kazdopadne ta usmernia , co sa tyka aj stravovania apodobne. Ide tu o hlbkove vysetrenie na urovni bunky.
Ak chces , poslem ti cislo

reppka10
14. mar 2014

Neviem o akú kožnú chorobu ide, ale ja a moje okolie riešime - ak sa to dá - svoje problémy s Mudr. Kampem - primár dermatológie v Ke. Odporúča liečbu pomocou produktov nemecke firmy. Zatiaľ úspešne 🙂 Ak máš záujem napíš mi IP