Odskúšaný liečiteľ

bashulka
12. jan 2021

Dobrý deň žienky, máte niektorá skúsenosť s liečiteľom? Potrebujem kontakt na nejakého (odskúšaného). Je to naša posledná pomoc... zrejme.
Ďakujem za každú radu a názor. 🙂

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashulka
autor
12. jan 2021

@noelosopius nerozumiem úplne tomu, čo ste mi napísali. Môžete mi to vysvetliť? Ďakujem vám 🙂

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
12. jan 2021

@noelosopius a to je niejaky rozdiel medzi bielou a čiernou mágiou? Ak áno poprosím vysvetlenie

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
12. jan 2021

@noelosopius no ja som veriaca a za mňa je každá mágia totálna blbosť. Možno preto že som si prešla bielou čiernou aj červenou a vďaka tomu som spadla na samé dno. Ale to mala byť asi moja cesta k obrateniu. Ja len pani vyššie
@bashulka by som odporučila dať prsty preč aj od tej úžasnej bielej mágie. Aby si potom nečuchla ku dnu, poznám takých viac ludi nemál každý to šťastie sa z toho dostať.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
12. jan 2021

@noelosopius no ono ti vždy nejak musí začať.A väčšinou to začína tou "neškodnou" bielou 😉 mágia sa nedeli na dobrú a zlu mágia proste bude furt mágiou, mágia je vždy od zlého. Ale z nikým sa dohadovať nebudem viem o čom rozprávam. Slečna alebo pani je dospelá nech sa rozhodne sama

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77katarina
12. jan 2021

@noelosopius A prilákanie si práce snov je aká mágia ? Biela alebo červená. Ďakujem za odpoveď.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77katarina
12. jan 2021

@noelosopius chcela som sa opýtať, či spraviť mágiu ohľadne dobrej práce je biela alebo čierna mágia? Nemyslím zárobok-plat ale mať dobrú pracovnú dobu ... napr.: 7,30-15,30 hod. ...

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
12. jan 2021

🤦‍♀️

77katarina
12. jan 2021

@noelosopius ďakujem

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
13. jan 2021

@noelosopius ja tu hádžem smajlov na tie sprostosti čo tu píšete

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
13. jan 2021

🤦‍♀️

kucikuc
13. jan 2021

@noelosopius idem sa za vás pomodliť lebo vy to veľmi potrebujete 🙏

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kucikuc
13. jan 2021

@noelosopius tieto veci už mám davno za sebou. Pokiaľ mám boha v srdci takých ľudí ako vy sa nemusím báť 😘 Dúfam že vaše komentáre čítajú aj ostatný aby vydeli aj aké zlo dokážete podávať 😉 A inak moja zlata do toho typa muža ste sa ani zďaleka netrafila 😉