Máte skúsenosti s liečbou pomocou koloidného striebra?

bosssorka
7. jan 2010

Ahoj,

chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti s liecbou prostrednictvom koloidneho striebra. Dakujem pekne

rafo
21. apr 2016

@ludka707 tak ta cena je na ich stranke podozrivo lacna....ale to netvrdim, ze nemoze byt. Ja by som sa vyrobcov opytal: akym pristrojom KS vyrabate? Akou technologiou? To si clovek pri kupe ks cez internet neuvedomuje....ale verim, ze predavaju naozaj KS. Inak by porusili zakon a to nestoji za to.

monasi
22. apr 2016

@rafo ano, to je pravda, akekolvek ako ziadne je lepsie, ale nesuhlasim o tom polemizovani ze ide o labotorne hadky profesorov... kedze vieme, ze nad 5nm sa castica nedstane tam kam ma, cize zalezi od % podielu nano castic v striebre a v tom sa kvalita lisi. A kym nebudes mat v ruke protokol o teste, na kolko % mas ake nanocastice v striebre, nebudes vediet do akej miery je striebro ucinne. Preto su KS silnejsie a slabsie - lebo pomer tych castic je rozny. niektore maju len 10% koloidov a nanocastic pod 5nm, a ostatne su vacsie, cize ucinnost na dermalne pouzitie 100% na oralne - zalezi co sa tym chce liecit - ak traviaci trakt - priamy kontakt s KS - tak je OK, ak to ma prejst bunkovou stenou - tak je dolezitost velkost nano castic a tam uz KS s nizsim obsahom prave tych najmensich nano castic straca ucinok.

monasi
22. apr 2016

@ludka707 V pripade ze chces koloidne striebro nainhalovat formou kompresoroveho inhalatora, alebo ultrazvukoveho inhalatora, staci bohate aj iontove striebro, ktore ma castice pod 1 nm, ak vsak sa dostanu priamo do plucnych vlasocnic, tak su dostatocne ucinne, lebo nejdu cez traviaci trakt. Najefektivnejsia forma uzivania KS je inhalovanie cez inhalator, kedy sa striebro priamo dostava do krvi cez plucne vlasocnice a tym padom vsade kam sa standardne dostane akekolvek liecivo.

rafo
22. apr 2016

@monasi ahoj, ja z celou rodinou uzivame ks 35 a sme v pohode. A pomaha aj vsetkym ostatnym, to je vsetko. Nemam zaujem si tu s tebou vypisovat a tym znevazovat to, co mame roky odskusane. Nemam na to cas, ja som ten, ktory ludom dava ks zadarmo a tesi ma to, ze im pomaha a ze ho spoznavaju...

olivia77
23. apr 2016

monasi, ja mam pocit, ze ktokolvek nieco napise, tak nie je to dobre a nema pravdu, iba tvoj nazor je spravny, najprv som si myslela, ze iba pri mne to tak je, ale teraz vidim, ze aj pri inych...

monasi
2. máj 2016

@rafo zial beries veci osobne, ja som sa len opieram o studie, ktore boli robene... a je ich vela hlavne v US. A nie som jedina, ktora sa docitala, ze vsetko nad 20PPM je zbytocne davat do tela oralne. Preto som sa pytala, ci ak mas dobre skusenosti, ci si si ho dal aj otestovat? Pre vlastnu potrebu.

monasi
2. máj 2016

@olivia77 Zly pocit mas, aj @rafo pise vela pravdy a ma dlhorocne pozitivne skusenosti z KS a ak mas pocit, ze radenie zo stranok, co pise pan RNG je rada, tak pls. netrhaj veci z kontextu, ako to bolo s tym oreganom. Tvoja skusenost je pozitivna, niekto iny moze mat negativnu skusenost, lebo ma este dlhosiahlejsie prekombinovane zdravotne komplikacie ako uvadzala aj baba, ktorej si radila, ze ma ist na 3x2 kapsule denne. Nie je to lahke, malo kto to mnozstvo do seba dostane a ak dostane, vznikaju velmi nepekne reakcie.

rafo
7. máj 2016

@monasi koncim na tychto strankach, nebavi ma si kazdy den citat od teba daky najmudrejsi proticlanok. Vstup do opozicie a somri na vsetko aj na teplu vodu a najma si tie tvoje vedecke najmudrejsie komentare este Uži. Myslel som si, ze si na tychto strankach ludia pomahaju svojimi osobnymi skusenostami, ale vidim, ze ty si profesorka mudrosti vesmiru a sypes z rukava protirady na vsetko. Bav sa dalej a zacni publikovat svoje vedecke studie v US. Kasli na nase osobne skusenisti. Lutujem ta.

olivia77
7. máj 2016

@rafo, na adresu monasi s tebou plne suhlasim, bohuzial, ale ona fakt zjedla mudrost sveta aj celeho vesmiru... na vsetko sa da najst aj zle a oba ma potrebu to neustale hladat... nuz, aj taki su ludia... nema vyznam sa tu dohadovat, kasli nato, aj ja som uz skoncila... vzdy bude mat aj tak pravdu ona...

monasi
9. máj 2016

@rafo ak by si si co to postudoval, tak by si zistil, ze nie som profesorka mudrosti vesmiru a nemusim sa tu predvadzat....ak sa venujes vyrobe KS, tak to povazujem za zakladna znalost, mat informacie o toxicite v prvom rade, o moznych sposoboch aplikovania a taktiez o 100% vyluceni z tela von, za ako dlho a v akej hodnote. Do dnes nie je uplne jednoznacne, aky vplyv maju nano castice na nas CNS.

kago
12. máj 2016

Ahojte.potrebovala by som poradiť.chcela by som koloidne striebro pre 15 mesačnú a 5 ročnú dcéru na inhalácie ale aj na vnútorne použitie.len neviem v akom riedení a kde kupujete? Pán RNG radil z Lučenca,neviete či ho ešte vyrábajú? Prípade niekto iny s kým máte dobre skúsenosti?

prevenar
12. máj 2016

@kago ..osobne by som sa radsej drzal C vitaminu , pride mi to daleko bezpecnejsie a ucinnejsie. v blogu mam clanok o megaaskorbatickej liecbe.

kago
12. máj 2016

@prevenar céčko podávam askorbat vápenatý .vela. Mám tu knihu stiahnutu od Petota.ale priebeh choroby je asi taký že žiadne sople ak tak len slabé,hrdlo a dýchanie čiste,žiadne teploty a dieťa kašle a kašle ,po troch týždňoch rtg a vírusový zápal pľúc.Za posledných 2,5 roka uz 3krat.u mladšej teraz podobne.na začiatku iba sople,ked sople prešli začal kašeľ,hrdlo čiste,dýchanie čiste ,žiadne teploty a po 2 týždňoch kašľa bronchitida. Dávam aj biocidin,staršej alicin. Veľa céčka, decko,probiotiká. Myslela som že skúsim KS , ked nie vnútorne,tak aspoň inhalácie.vincentku inhalujeme ale ten kašeľ to je nočná mora

monasi
13. máj 2016

@kago ako pise @prevenar Cecko by malo zafungovat aj na virusovy zapal pluc, ak sa podava v pravidelnych dostatocnych davkach, ako uvadza aj Peter Tuharsky. Vnutorne pouzivanie KS je menej ucinne (prechadza traviacim traktom a dostane sa do kontaktu s HCl) ako inhalacie (KS ide priamo do plucnych vlasocnic a do krvi bez znehodnotenia). Inhalaciou KS sa tiez daju dychacie cesty odhlienit a zaroven znicit virusy, bakterie, plesne.
Este by som skusila odhlienovac ako je napr NAC (N acetyle cysteine aminokyselina, ktora je zvysuje tvorbu glutationu v tele, ktory cisti pecen od paracetamolu napr. - ak ste brali lieciva s touto latkou), vycistit hlieny z dolnych dychacich ciest, kedze vacsinou v hlienoch sa drzia virusy, bakterie a pripadne to vykombinovat aj s vyssou davkou Cecka.

kago
13. máj 2016

@monasi no veď to chcem vedieť,že kde by som zohnala aspoň na inhalaciu.to NAC musím naštudovať,to nepoznám,viem,že to pán RNG odporúčal na jeho stránke,ale bližšie som sa o to nezaujímala.od paracetamolu detoxikovat nemusí,lebo žiadny neužíva.alebo len veľmi zriedkavo.odkedy sme v 3 rokoch dali preč nosnú mandľu,prestala teplotovat.ako som písala,3krat pneumonia bez teplôt.nechapem.naposledy ju počúvali 3 Dr..imunologicka povedala,že keby som jej nepovedala, že kašle,nezistí,že je chorá.a po 3 týždňoch kašľa obojstranný zápal pľúc.ale myslím,že céčka ma dosť,dávam konské dávky,ked je zdravá 3 g v chorobe aj 6 aj viac,podľa toho ako pije.ved podľa mna aj preto ju nič iné neboli ,len jej zatekaju hlieny a potom to padá na dolné dych cesty.na odkaslenie dávam cibuľový zábaly,niekedy po 2 dňoch uz vlhko kašle,ale jej to tam len brble celé týždne .tak uz neviem čo s ňou.

supocka
10. jún 2016

@olivia77 Ahoj,tak maly je uz vyse mesiaca denne na vysokych davkach vitaminov C,D ,B,selen,zinok popri tom berie denne chorellu a inhalujeme denne koloidne striebro nie len pri chorobe.Ked je chory,tak inhalujeme yabro a striebro.Vidim viditelne zlepsenie,co ma velmi tesi.predtym bol tyzden zdravy a hned mal obstrukcnu bronchitidu.teraz uz je vyse 6 tyzdnov bez choroby a soplikov.Chodi do skolky,kde su deti chore ,ale on sa zatial drzi,co sa predtym povedat nedalo.Stacilo,ze nanho niekto kychol a bol chory.Chcem sa ta opytat,mohla by mu dlhodoba inhalacia striebrom nejako uskodit? vidim,ze tie inhalacie mu velmi pomahaju,len sa trosku obavam,lebo to inhaluje uz dost dlho.dakujem 🙂

kago
10. jún 2016

@supocka ahoj ,mohla by si mi prosím Ta povedať ,odkiaľ máš koloidne striebro? Myslím,či ti niekto vyrába alebo z lekárne či internetu? A v akej koncentrácii prosím ta inhalujete? Dakujem

olivia77
10. jún 2016

@supocka, sem tam urob pauzu, ale myslim, ze by mu to nemalo uskodit a je super, ze mu to pomaha 🙂

supocka
11. jún 2016

@kago striebro kupujem zo stránky koloid.sk. Do nádobky inhalatora dávam 5 ml koloidneho striebra,ked je zdravý ,tak dávam 3 ml a inhalujeme raz denne.ked je zvýšené riziko choroby,tak striebro inhaluje aj 3 krát denne

kago
11. jún 2016
kago
11. jún 2016

@supocka akú koncentráciu používate na inhalaciu?

supocka
11. jún 2016

@kago striebro inhalujeme čisté,pokial viem,nema sa miešať ničím,straca ucinok

kago
11. jún 2016

@supocka ja som mala na mysli či viac ako 20 ppm alebo menej.

supocka
11. jún 2016

@kago 10ppm 🙂

marina24
11. jún 2016

mne koloidné striebro ani trošku NIKDY na NIČ nepomohlo,len lapák na peniaze osobne hovorím za seba. kravina..radšej sa lieč inak, iné sú možnosti liečenia.ale henten lapák drahý na peniaze určite nie.

kago
11. jún 2016

Veď toto.uz sme mohli ísť na dovolenku za tie peniaze, čo skúšam všeličo možné.asi z toho musia naozaj len vyrásť. Ale codovtedy??este psychiatra pre mna.Vyskúšam,uvidim,napíšem.

majrab
11. jún 2016

Mne koloidne pomohlo,ked mi minule zacinala angina a teraz tiez kloktam ho rano a vecer a ideme si kupit aj inhalator, kedze mam alergiu na pel a vraj to pomaha.

menoruze
22. jún 2016

mate skusenost aj s domacim pristrojom na vyrobu koloid.s.?

tamburetka
28. jún 2016

@monasi ahojte.chcem sa.opytat a zaroven poradit.dostala som.kontakt na pani z Lucenca ktora KS dlhodobo vyrába.len.ma zarazilo ze vyrobok posiela v plastovej flasi a ma iba 7,5ppmm.vsade tu citam o ovela vyssich koncentraciach.idem do tejto liečby 1x a rada by som sa poradila.napiste prosím.ak mate niekto skúsenosť konkretne s tymto vyrobcom.

tamburetka
28. jún 2016

@monasi prepac odislo to tebe ale otazku som smerovala vseobecne 🙂.