Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

halienka
16. aug 2011

Ahojte 🙂 ja teda sem tam mrknem do tejto témy, toho pána Popluhára som jakživ nevidela ani ho nepoznám ale som tiež zdesená z toho čo tu píšete, prečo toto vôbec niekto robí? 😕 Myslím, že tu niekto spomínal, že on nepýta ani peniaze, či som si to z niekým zmýlila? Evidentne pracuje spôsobom založeným na sile autosugescie, jednoducho sa snaží človeka presvedčiť o tom že je to tak a tak, aj chorého že sa uzdraví...a ono zrejme nejaké zlepšienie dočasne aj môže nastať, veď sila sugescie je známa, akurát to zlyháva v prípadoch ozaj vážnych ochorení, alebo u ľudí "skeptického ducha" - preto je pre takýchto liečiteľov hlavné heslo že im musíš veriť, no a že to zlyhá v prípade fiktívneho otehotnenia, je viac než isté, tu myslím len strieľa naslepo, že možno zrovna vtedy dotyčná otehotnie - a sem-tam sa to možno fakt stane, ale nie je to jeho zásluha ale obyčajná náhoda, myslím si. No a prečo to takýto ľudia robia? Ak neberie peniaze, už ma napadá len to, že je to niečo také ako "energetický upír", viem znie to príliš ezotericky, ale ja verím, že sú ľudia, ktorý dokážu odčerpávať z druhých ľudí energiu, existujú o tom aj knihy s popísanými taktikami, akými to niektorí ľudia robia. Od takého človeka rýchlo preč! Ale to ja len tak premýšľam, že aký dôvod na toto má. Máte niekto nejaké vysvetlenie, prečo to ten Popluhár robí?

gabinecka_
16. aug 2011

@jankamilo u nás bol priebeh taký istý, akurát, že som mu moc od začiatku neverila, lebo rozprával odveci.. A ako prišiel 3. menzes, tak som tam prestala chodiť. Ma strašil že normálne potratím.. No a nič sa nestalo. O pár mesiacov sme boli na umelom a teraz som v 15. týždni normálneho tehotenstva. Hovoril mi, že v živote nikdy nebudem mať deti. Surový hajzel!!!

gabinecka_
16. aug 2011

@halienka Presne ako hovoríš. Liečenie spočíva v autosugescii. Samozrejme dôvod sú len a len peniaze. Choď sa pozrieť na jeho dom. Ešte som nevidela aby človek bez práce postavil taký dom, živil 3 deti, mamu, frajerku s dieťaťom aj seba. Peniaze berie a nie malé a aj všetko možné čo mu ľudia prinesú. Akurát že si ich nevypýta, ale urobí to tak že mu ich dáš aj sama... Je to manipulátor. Mal by za toto sedieť v base a tam lúskať prstami.. Takto sa obohacovať na druhého nešťastí. Rozbil kopu manželstiev a kopu ľudí priniesol do nešťastia. Neviem ako môže pokojne spávať..

halienka
16. aug 2011

@gabinecka_ Aha, takže berie peniaze...tým pádom dôvod je jasný 😠 je to smutné, no na ľudskom trápení, strachu, chorobách sa vždy zarábalo najlepšie a tí ktorí to dokážu patria vždy medzi "boháčov", no sú to skutočne najväčšie "svine" na tomto svete - prepáčte za výraz. Ja myslím, že sú aj skutoční dobrí liečitelia, ale treba si vždy dávať veľký pozor, lebo sú práve aj takéto indivíduá, ktoré sa neštítia ničoho. V tomto prípade treba robiť hlavne osvetu, rozprávať a šíriť to o ňom, nech sa čo najviac ľudí dozvie čo je zač, veď ono sa to snáď raz prevalí...prečo práve v tomto obore ľudia dávajú peniaze popredu...veď aj opravu topánok zaplatíme až po opravení, ušitie nohavíc tiež, prinajhoršom dáme malú zálohu...peniaze by sa mali dávať až keď sa to stane čo on povie, ak nie, nedostane nič. Keby k tomu všetci tak pristupovali, tak by si chlapík zachvíľu ani neškrtol.

jankamilo
16. aug 2011

@gabinecka_ gratulujem k realnemu babu 🙂. A to ci si pisala, co ti povedal, ma cim dalej presviedca, ze je to bezcharakterny clovek (este slusne povedane)

monika2378
16. aug 2011

@jankamilo aj ja som mu pisala ze lekar nic nevidel a ze ci som podla neho este stale tehotna a taktiez nic az dodnes neodpisal...
je to obycajny klamar, ktory sa zahrava s psychikou ludi. aj v mene popluhar je slovicko luhar...
mne najprv napraval maternicu, vraj ju mam stocenu a preto neviem otehotniet, potom to bol hormonalny problem, o maternici uz ani slovko, potom ze moje telo sa same nevie nastavit na to aby bolo tehotne a bla bla bla....
baby ktore k nemu chodite, ...neverte mu. chapem ze ste nadsene, aj my sme boli. ale byt tehotna viac ako 9 mesiacov, mat menzes a ziadny hcg hormon nie je v ziadnom pripade tehotenstvo. neviem co z toho ten clovek ma, no kazdopadne nie je normalny......

gabinecka_
18. aug 2011

@jankamilo Ďakujem Janka. Zdieľam tvoj názor o tom šuflikantovi a to si ešte veľmi jemne povedala.

gabinecka_
18. aug 2011

@monika2378 Minika, tak to si vystihla - luhár!!! A ešte k tomu aký. No má z toho dosť peňazí. Inak by to nerobil..

infidele
18. aug 2011

@gabinecka_ Ahojte, iba pripominam, ze ak by sa niekto z nezacarovanych rodinnych prislusnikov, alebo uz prebudenych byvalych pacientov/tiek chcel pridat k nasej iniciative a rad by svojim pribehom prispel k vitazstvu zdraveho rozumu nad bludmi manipulatora tak prosim piste Vase pribehy/postrehy na popluhar.zuctovanie@gmail.com . Zlu na vitazstvo staci necinnost trpiacich!!!

ivankaalenka
18. aug 2011

Och ked to citam...tak len prosim, zdravy rozum a neplatit sarlatanom /najlepsie nezacinat chodit k nim/, nasi naleteli tiez...mozem len konstatovat - moja sestra zomrela!!! Nikdy ziadny liecitel!!!

halienka
18. aug 2011

@ivankaalenka jéminku, to muselo byť hrozné ☹ a chodili tiež k tomu Popluhárovi či k nejakému inému?

bambola
19. aug 2011

prepacte precitala som celu aferu o neviditelnych babatkach a pride mi to neuveritelne 😕 to sa naozaj nechaju ludia takto nachytat? alebo lepsie...... to naozaj existujje taky bezcharakterny clovek, ktory zaraba na zufalstve zeny, ktora tuzi po dietatku? 😕
@monika2378 myslim, ze je super, ze si sa ako jedina ozvala ako to naozaj je ( teda okrem @gabinecka_ , ktorej gratulujem k viditelnemu babu 😉)
@infidele kolko sa ti uz ozvallo ludi? inac osobne si myslim, ze ani taka reparacia sanky by mu neuskodila 😉

ivankaalenka
22. aug 2011

K inemu, ale bolo to hrozne, a tie bolesti, co zazila pred smrtou...nezelam nikomu, bolo to ako z hororu, normalne chytila z tych sprostych kur herpes na polovicu tela a tie krce a to vsetko, co z toho mala...dostala sa do komy z bolesti a potom umrela. Mala 10 rokov!!!!!!!!!! viete si to predstavit???????? Tam nech idu vsetci liecitelia!!! A vy, co verite takym ako Popluhar /hajzel/ tak sa preboha preberte!!!!!!!

xaxana
28. aug 2011

@gabinecka_ bingo

xaxana
28. aug 2011

@gabinecka_ bingo

@monika2378 ked som sa ho pytala na tehotne zeny,preco neporodili,tak mi povedal ze medium nepodporuje a vyhodil ma s mojou dcerkou ktora nechodi,od vtedy som tam neisla a mozem povedat len jedno cakat 7hodin a viac ,od kedy tam nechodim mala sa mi viac rozbehla,aj to je stres cakat tolke hodiny

xaxana
28. aug 2011
xaxana
28. aug 2011

@gabinecka_ suhlasim s tebou zavolaj mi,alebo ma prezvon 09157999112

monika2378
29. aug 2011

@xaxana aj mna skoro vyhodil, ked som sa na to otvorene spytala a to som mala bytv 5om mesiaci! co je to za cloveka, ak by vyhodil tehotnu zenu,ktora nic neurobila, len sa opytala ako to vlastne je.... ?
kazdopadne s nim treba nieco robit, lebo ublizuje ludom, komplikuje a stazuje im zivot, alebo im ho uplne znici..... je to blazon!

gabinecka_
31. aug 2011

@monika2378 to je vrchol.. ako si to vôbec môže dovoliť. Však to hovorí o jeho bezcharakternosti a zákernosti.. Ten človek je úplne bezcitný zlý človek, ktorému záleží len na svojom obohatení sa. Hanba!

dendulienka
20. sep 2011

@katka432
Ahoj,
vedela by si mi poslať kontakt na liečiteľku , ktorú spomínaš z TT , že Ti pomohla.
vopred vďaka.
denisa

9adka9
26. sep 2011

Ahojte baby ,nahodou o panovi Gajdošovi zo Zlatych Moraviec neviete nieco?Mneho odporucila znama,nemohli dlho otehotniet,zasla k nemu a do troch mesiacov bola tehotna. Vraj je to nejaky modrooky pan a ze vacsina deti,pri ktorych pomahal ma tiez extra modre oci a zhoduou okolnosti znama ma riadne modrooku 4 rocnu kocku.
Ja sa k nemu chystam na buduci tyzden,tak uvidime ako mi pocaruje.

ccaro
27. sep 2011

@9adka9 No, nieze by som chcela byt hnusna, ale ked vsetky deti, ktore boli pocate vdaka nemu maju modre oci - nie je to troska podozrive?

lisian
27. sep 2011

@ccaro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

9adka9
27. sep 2011

...ved aj mne sa zda...no nie vsetky,ale vetsina....🙂))

berenika39
27. sep 2011

@9adka9 Nechceš si peníze ušetřit na výbavičku? Léčitel nemůže čarovat, těhotenství je spojení spermie s vajíčkem....to, že kamarádka otěhotněla - jak víte, že to bylo tím léčitelem?
Rozum do hrsti 😉

gabinecka_
28. sep 2011

Kašlite na liečiteľov, vyhľadajte odbornú pomoc. Ja som sa brzdila dlho všetkým možným a nakoniec keď už som bola v koncoch išla som po 3,5 roku na IVF. Podarilo sa nám na prvýkrát a teraz som šťastne tehotná!!! Už by som nikdy v živote nešla liečiteľovi.

9adka9
28. sep 2011

No idem aj do Gynfivu do Bratislavy a ten liecitel neberie nic,to idem v ramci ,,znamosti ,,....takze len skusim no uvidime....ved topiaci sa chyta aj tej najtensej slamky... 🙂 ...ja skusim vselice...mozno to bola nahoda a mozno nie...tak ci tak mam 2 možnosti a skusim obe...

ccaro
3. okt 2011

@9adka9 Ja ti drzim palce, aby sa Ti to podarilo. Hlavne zabudni na vsetkych "zazracnych" liecitelov, pretoze niekedy mozu napachat velmi velke skody - hlavne na psychike. Poznam vela ludi, ktorym pomohol kuld, milujuci manzel a pozitivne rozmyslanie. Drz sa a hlavne netreba zufat 🙂

ccaro
13. okt 2011

Ahojte, davam vam do pozornosti clanok v jednom znamom tyzdenniku. Nove cislo vyslo dnes. Clánok sa zaoberá práve s praktikami Popluhara. Podla mna je velmi vystizny 🙂

ilonka53
13. okt 2011

Vážené dámy
Prečítajte dnešné vydanie +/dni v týždni?/ dní o podvodníkovi pop-LUHÁR. Je to ale "inseminátor-kaliber"/-pôvodné zamestnanie. Tolko "neviditených" dvojičiek!!! A tá jeho momentálna "kamarátka" s dvojičkami.
To je ozajstná "bomba"/zadarmo.