Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

gabinecka_
27. apr 2011

@berenika39 ďakujem ti moc. Aj mne sa uľavilo keď som tam prestala chodiť. Aspoň som vedela na čom som. Dúfam, že IVF dopadne dobre. 🙂

gabinecka_
27. apr 2011

@monika2378 ja by som každej jednej priala aby to dopadlo tak ako sme verili, ale nie je to tak. A práve preto som sem napísala, lebo myslím, že by mu viac dievčat nemalo naletieť.

gabinecka_
27. apr 2011

@aero je to veľmi kruté keď sa smeješ, tieto všetky ženy vrátane mňa sú zúfalé z toho ako veľmi túžia po svojich deťoch. Ten kto to nezažil to nepochopí. Presne ako píše molka - je to zúfalstvo neskutočného kalibru, keď ti lekári nevedia pomôcť. Ver mi vyskúšala by si všetko možné aj nemožné tak ako ja alebo hociktorá z nás..

strana
27. apr 2011

Baby, ja tiez nechcem nikomu skodit ani brat iluzie, ale tiez som navstivila p." liecitela" z Kosut, nie sice kvoli tehotenstvu, ale kvoli inym problemom, a tiez som si po nevsteve povedala, ze uz asi nikdy viac. Rozumiem, ze ked clovek potrebuje naozaj pomoct a vyskusal uz takmer vsetko, pristupi aj k tymto formam. Ale akonahle som mu zacla klast blizsie otazky o mojej dignoze (ktoru uz za tie roky poznm dost dobre), zacal na mna utocit, ze nechcem , aby mi pomohol a nechcem aby som sa vyliecila, no a nakoniec mi povedal, ze mi vlastne nic nie je. povedala som mu, ze mi v priebehu par dni budu robit vysetrenia a ze teda uvidim....no a na to mi tvrdil, ze jasne , ze vysledky potvrdia moje ochorenie,lebo tam mam este odumrete bunka atd...no skratka zacal motat piate cez deviate... Ja viem, ze v takychto pripadoch je psychika 90%, ale treba k tomu pristupovat so zdravym rozumom. Tiez poznam ludi, ktorí tam chodia a su nadmieru spokojní, ja im tie iluzie neberiem, len dufam, ze raz nebudete z toho sklamane.

aero
27. apr 2011

@gabinecka_ - ver mi prešla som si tým istým , čím ste prešli vy ....... len s tým rozdielom , že mne aj pomohla .....
smiala som sa , nie vysmievala .... prišlo mi to smiešne , že žena ktorá každý mesiac menštruuje
je "zmagorená" nejakým akože - liečiteľom , že je tehotná .....

gabinecka_
27. apr 2011

@aero mám kamarátku, ktorá prišla v 4 mesiaci na to že je tehotná, lebo 3 mesiace krvácala ako by sa nič nedialo. Mala to tak pri obidvoch svojich deťoch. Stáva sa všeličo.
Mnoho z dievčat nekrváca, lebo tak verili že sú tehotné, že sa ich telo začalo správať ako keby boli tehotné.
Každopádne je to strašne kruté ako sa niekto môže takto zahrávať v ľudským nešťastím.

aero
27. apr 2011

@gabinecka_ - áno súhlasím určite je to bezcharakterné ......

jodie2011
27. apr 2011

Ak dokázal pomôcť toľkým ľuďom LEN vďaka placebo efektu, tak je o to väčší frajer... mňa nezaujíma AKO mi pomôže, pre mňa je dôležitý výsledok!!! Milujem ak niekto súdi bez toho že by ho sám navštívil... A hádzať všetkých liečiteľov do jedného vreca... to je tiež veľká hlúposť. A to či dáva bločky... prečo vždy peniaze trápia ľudí? Keď dávaš úplatok lekárovi, tiež čakáš bloček? Tento liečiteľ žije z toho čo mu ľudia dajú, na rozdiel od lekárov, ktorý má okrem riadneho platu aj bokovky...

marika73
27. apr 2011

...to čo sa tu rieši je pritiahnuté za vlasy. baby spamätajte sa kým nie je neskoro. hrozne čo i len čítať, ako naivne veríte človekovi ktorý lúskaním prstov zariadi aby ste boli tehotné. A polovica z vas s dvojičkami. Nebláznite!

molka
27. apr 2011

@marika73 myslím si, že teraz nepomôžu žiadne logické argumenty. Pamätám si na seba, keď som chodila po liečiteľoch, ako som odmietala každý argument, ktorý vrhal zlé svetlo na môjho liečiteľa. Bojovala som za neho ako levica, bola som ním takmer posadnutá. Potom som o liečiteľovi na verejnosti radšej nehovorila, pretože ma "nikto nechápal" - aspoň ja som to tak cítila. Musela som zažiť toľko sklamaní, aby som pochopila, že tadiaľto cesta nevedie. Je mi to veľmi ľúto, ako sa niekto dokáže obohacovať na ľudskom trápení.

gabinecka_
28. apr 2011

@molka presne tak, ja by som tu mohla napísať ešte zopár negatívnych skúseností ako bola napr. moja mama u neho ale nemá to zmysel. Každopádne, ak po čase prídete na to, že vás oklamal, nemali by sme to nechať tak, mali by sme niečo podniknúť. Lebo on takto privedie na psychiatriu desiatky žien, čo ho vôbec netrápi, lebo si zarobí balík peňazí a nič sa nedeje.. Prvotriedny špekulant, mal by sedieť v base!

monika_123
28. apr 2011

@gabinecka_ keby vás bolo viac normálne by sa to malo poslat aj do telky, ved to nieje mozne co robi 😠 co ked tie zeny ktore mu uverili budu cakat na porod ten nebude prichadzat,ani po mesiaci,2,3... Bude strastne tazke pre ne sa z toho dostat a spamatat ☹

molka
28. apr 2011

@monika_123 pre tie ženy to bude ťažké dvojnásobne. Na jednej strane sa nedočkajú vytúženého bábätka a navyše budú ešte od toho človeka počúvať, že si za to môžu sami, pretože mu dostatočne neuverili. Alebo im ešte nahovorí, že kvôli ich slabej dôvere nakoniec potratili.

berenika39
28. apr 2011

já nevím, já to asi nechápu, ale těhotenství a vývoj plodu je fyzicky prokazatelná věc, to nejde vytvořit v hlavě. jak moc on musí s těmi lidmi manipulovat, aby mu uvěřili 🙄 🙄 🙄 . je mi z toho smutno, ani se nedivím, když někdo vyhledá léčitele nebo prostě nějakou alternativní metodu pro řešení nějakých zdravotních problémů a vím, že někdy to funguje, bylinky, manipulace s pohybovým ústrojím, cokoliv. ale těhotenství je prostě něco jiného, přece utz se nemýlí, vidí do dělohy, to nejde "nevidět. je mi těch maminek líto chápu, že jsou zoufalé, že je třeba s otěhu problém, ale rozum mi zůstává stát, když čtu, že lékaři nic nevidí a přesto tam dítě je. nesmysl. jedna maminak na minulé stránce měla termín 8.4., tři týdny už přenáší a to samozřejmě není možné, placenta má omezenou životnost právě na těch xx měsíců a pak nefunguje, dítě už by tou dobou nebylo čím vyživovat. fakt škoda dalších a dalších zklamaných. ten člověk nemá co lítat po světě.

gabinecka_
28. apr 2011

@berenika39 tak ja osobne poznám mamičku, ktorá "prenáša" druhý mesiac, má príliš malé bruško.. ale stále verí.. Je to jedna z prvých dievčat čo akože "otehotneli pomocou" Popluhára - on to tak tvrdí. Pred ňou je ešte jena, len o pár dní mala rodiť skôr, čiže to je už druhá čo 2. mesiac prenáša. Potom sú tu baby čo by mali rodiť teraz. Takže o pár týždňov vám zasa napíšem že neporodili, lebo som s nimi v kontakte. A jodie2011 - ja som tiež nepotratila tie 20cm. dvojičky, tak kde sú.. Robili mi pred pár týždňami prefuky vajíčkovodov, myslíš že by si lekár nevšimol dva 20 cm veľké plody??? Čítala si môj príspevok? K tomu niet viac čo dodať.

berenika39
28. apr 2011

@gabinecka_ to je neskutečné. nemělo by se to nechat jak to je. mě takové věci dokážou nadzvednout ze židle.

gabinecka_
28. apr 2011

@berenika39 myslím, že je to otázka pár mesiacov a bude sa to riešiť..

berenika39
28. apr 2011

@gabinecka_ to by bylo jedině dobře. držím palce, at máte brzo opravdové mimčo v náručí a ten pán at se dostane mimo pole svojí působnosti, nejlépe za mříže.

gabinecka_
1. máj 2011

@berenika39 ďakujem ti moc 🙂 aj ja dúfam, že čoskoro sa nám podarí to, na čo už tak dlho čakáme! Musíme byť pozitívni 🙂

maca_p
1. máj 2011

toto je jedna z najbizardnejsich tem MK a pre mna este veriace snazilky, ci tak nejak dlho som tam neklikla.nic v zlom, ale jednoducho vas nechapem...

monika2378
1. máj 2011

tiez nic v zlom, ale ani jedna nestojime o to, abyste nas chapali🙂....zlate, ako sa tu rozculujete a stazujete sa a zatvarali by ste niekoho za mreze..... nechapem,preco to nenechate tak, niekto proste veri a niekto nie,...my vas neodsudzujeme a nepozastavujeme sa nad tym, ze neverite tak nechapem, preco tu ma stale niekto potrebu bojovat a nieco menit. je to len a len nasa vec a nech si mysli kto co chce.
p.popluhar je clovek, ktory pomohol stovkam ludom a to negatko co ste sem niektora z vas zavesila je smiesne, kedze peniaze si nepyta, kazdy mu da kolko chce a ked si to tak zoberieme, tak aj on musi z niecoho zit nie?? zavist nie je dobra🙂.....ak vam lekar nepomoze, tak to je v poriadku? jeho nezavrieme do basy?🙂...
kazdy z nas veri v nieco ine a nikto mu to nevyvrati a nevysvetli, kolko ludi tolko nazorov.....a ak by sa mal niekto sklamat, tak ho to len posilni do buducnosti, takze si myslim ze uz naozaj stacilo poucania a snahy nieco, niekoho menit.
baby drzte sa a hlavne pevne nervy🙂)))))) 🙂

okanka
1. máj 2011

@monika2378 Ahoj tiez chodim do Kosutov som tiez tehotna a Verim LIECITELOVI... Drz sa

mimka34
1. máj 2011

@jankamilo

ahoj, Ja chodim tiež do Košút a termín sa dozviem v utorok, ale je možné, že sa stretneme v GA nemocnici ?

cirkularka
1. máj 2011

viem ako to je ked sa tehu neskonci porodom zdraveho babatka a viem aj ake to je ked sa skonci, vela lekarov je sarlatanov, no co sa tyka liecitelov, zarabaju vyslovene na ludskom zufalstve a naivite, babule, radsej verte Bohu, ze vas privedie na spravnu cestu k zdravemu babatku, ako niekomu kto sa na Boha hra...

tinnky
1. máj 2011

@monika2378 Monika, netreba tu nikoho osocovat, kazdy ma pravo na svoj nazor a myslim, ze mnohe reaguju logicky...ja som tiez jedna z vas a liecitelovi stale verim (pomohol mi s mnohymi zdravotnymi problemami a mam to lekarsky overene), ale uplne chapem aj babule, ktore si myslia, ze toto nie je uplne normalne, lebo to naozaj nie je normalna situacia. Som si ista, ze pan Popluhar nechce nikomu ublizit a to viem na 100% a za svoje sluzby naozaj nic nepyta!!!!Takze ake obohacovanie na nestasti inych??Aj on vsak musi platit ucty a sam vychovava 3 dcerky, takze, ak mu ludia nieco daju, je to podla mna uplne normalne. Myslim, ze ani jedna z nas nie je psychicky labilna zena, ktora si namysla tehotenstvo, sme kazda v inom veku, v inej zivotnej situacii a su medzi nami zeny roznych profesii (aj na dost vysoko postavenych miestach), ale jedno mame spolocne, sme v najtazsej situacii nasho zivota a mnohe z nas si toho uz dost preskakali,aby sa dockali vytuzeneho dietatka, dokonca pre mnohe je toto tehotenstvo jedinou sancou mat vlastne dieta. Kedze logicke vysvetlenia nema zmysel vobec rozoberat (kedze na tomto tehotenstve nie je absolutne nic normalne, este ani pocet tyzdnov), nezostava nam nic ine len VERIT, aj ked prave to je to najtazsie!!Skuste sa vzit do nasej situacie, ked Vam rozum a okolie hovori nieco ine, ale srdce a pohyby dietatka Vam neustale sepkaju, ze toto vsetko musime vydrzat a byt tie najsilnejsie tehulky na svete!!
Pri jednom sedeni mi liecitel povedal, ze toto je vlastne to najkrajsie a najprirodzenejsie tehotenstvo (kedze nemame ziadne zdravotne problemy, opuchajuce nohy a rozne ine tehotenske tazkosti), ze staci len VIERA, ale v tomto som mu oponovala, podla mna to mame najtazsie a myslim, ze kazda z nas by radsej vymenila neprijemne tehotenske tazkosti za aspon jednu fotku z ultrazvuku a tehotensku knizku. Dievcata musime byt naozaj silne, nech sa stane cokolvek a hlavne sa nevzdavajme!!

denisocka
2. máj 2011

no letmo som si to pršla , hm .. čo napísať ? kedysi sme tiež mali v ambulancii ženu,ktora stale trvdila,že je tehotna,bruho sa jej zväčšilo,mesiac čo mesiac chodila a žiadala usg a nič. ale k žiadnemu liečitrelovi tam od vás nechodila. je to už 9 rokov a podla všetkeho je "furt tehotna " bo ešte neporodila,mam ju tu par pemtrov od seba 😅 . ja tiež teraz po druhom porode mam pocit,že som asi v 5.mesiaci,aj mam bublinkovanie v bruchu , aj pohyby nejake citim ... ešte že si davame pozor a acylpirin medzi nohy , lebo by som určite debatovala tu s vami,že som v tom a nik mi to nevie preukazať. verim , že sa da nahovorit čokolvek,aj tehotenstvo,ale tie prirastky že 10kg pri dvojičkach a už mate ist rodit a pdoobne ... no uprimne sa tu pozriem občas a ak tu budu fotky detičiek ,tak sa hlboko poklonim. aj ked mam obavu,či sa tu potom ukažete,ked nebude nahodou nič z toho ani o mesiac ani neskor ...lebo boh vie ako dlho sa musi taky (vy)plod vyvyjať 😖

ale aj tak,želam do buducna zdrave detičky a rukolapny dokaz tehotenstva aby aj vam sa zilo lepšie

michaela80
2. máj 2011

@denisocka 😉 😉

denisocka
2. máj 2011

@gabinecka prepác,nemohla som to dočitat,lebo plačem,ako uz davno ma nič nerozhadzalo a,elbo nerozplakalo,dokonca ani oslava otcovích 50.tin cez víkend. bože ženy,ako sa niekto necha z tužby manipulovat.ja by som to určite nahlasila do markizy,nech urobia z toho reflex,možno sa ozvu ine cakatelky na porod a podvedene ženy . kua s takým liečitelom,hrom do neho .

baby otvorte kristepane oči a srdce a nenechajte sa manipulovat , zazraky odtial potial

denisocka
2. máj 2011

@strana
@gabinecka_ možno by ste o danom liečitelovi mohli urobit zvlašt temu

michaela80
2. máj 2011

Citam tie prispevky so zmiesnym pocitim, viem aka moze byt silna tuzba po babetku ale radsej asi by som bola sklamana kazdy mesiac z bielho testu ako tesit sa 9 mesiacov na nieco co nikdy nepride... sorrac..viem pochopit babu ktora oblieka psika a nosi ho aj v kociariku ci niekoho kto sa stara o babiku rela life fakt ako o diettko no toto je silne kafe ...cakat na porod s"neviditelnym" babom a mesiac ci 2 ho prenasat? Take sklamanie ci prebudenie sa do reality by som zazit na vlastnej kozi nechcela...