Polarizované svetlo Bioptron - skúsenosti?

zdenkamalinovskaya
14. feb 2019

Zdravím Vás žienky, máte nejaké skúsenosti so svetlom Bioptron alebo ho máte doma ? Pýtam sa to preto že by ma veľmi zaujímali akékoľvek názory či skúsenosti ľudí - nakoľko som sa začala venovať tejto terapii svetlom, ja osobne mám pozitívne skúsenosti ale zaujímajú ma ľudia, snažím sa odhadnúť potreby človeka aby som vedela poradiť čo najlepšie riešenie a pomoc. Preto si hodcijakú skúsenosť alebo názor rada prečítam. Podotýkam že nezakladám túto diskusiu pretože sa snažím niečo predať, chcem vedieť iba názory, skúsenosti či potreby 🙂

sims4
14. feb 2019

Počula som o tom, čítala som nejaké články ale neviem, som k tomu ešte tak trochu skeptická

zdenkamalinovskaya
autor
14. feb 2019

@sims4 ďakujem za odpoveď, áno rozumiem keď niečo človek nepozná tak može byť k tomu skeptický, preto dávame ľuďom možnosť vyskúšať si to zadarmo aby sa sami presvedčili 🙂

dhlinkova
14. feb 2019

@zdenkamalinovskaya Máme je doma a je k ničomu. Nato, načo nám ju pani od firmy Z. predala je kontraindikované použitie. Počuť o firme už vôbec nechcem odvtedy.
Raz dá človek kontakt a potom ho otravujú non stop. Okrem toho, sa mi nepáčil prístup.

zdenkamalinovskaya
autor
14. feb 2019

@dhlinkova Ah áno rozumiem, veru otravých násilných ľudí nemá rád nikto, to ma mrzí takáto negatívna skúsenosť, ďakujem pekne za reakciu

andyka321
14. feb 2019

@zdenkamalinovskaya my sme kupili lampu bioptron synovi na dekubit, ziadne zlepsenie, nakoniec sme museli riesit chirurgicky. Podla mna je to nanic, len komercia za drahe peniaze.

som_ponorka
14. feb 2019

Babka kúpila roky dozadu bioptron lampu a odvtedy si ju v rodine točíme. Mne dva týždne dozadu pomohla nadchu, keďže som tehotná, nemala som veľa možností a už ma bolelo čelo, licne kosti, takže to bol možno aj slabší zápal a sestra ju má tiež odskúšanu na dutiny a uši. Skúšala som si nasviecovat aj ekzém, ale je moc veľký a nechcelo sa mi ju toľko držať a posúvať

zdenkamalinovskaya
autor
15. feb 2019

@andyka321 Ďakujem pekne za názor 🙂

zdenkamalinovskaya
autor
15. feb 2019

@som_ponorka Áno na veľký ekzém to chce dlhodobé nasviecovanie, áno s nádchou pomáha ľahko, ja to isté - nádcha v tehotenstve, Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

luvamol
7. mar 2019

@dhlinkova
@dhlinkova Nechceli by ste ju predat? Ale nejako vyhodne, lebo si to nemozem dovolit.

dhlinkova
17. mar 2019

@luvamol My aj áno. Na sviatky budeme doma, inak sme v zahraničí a vieme sa dohodnúť.

jonco
26. okt 2021

@som_ponorka môžem sa spýtať ako osvecujete dutiny? ako dlho, kde presne? ďakujem

som_ponorka
26. okt 2021

@jonco tak ako je v návode, myslim ze 3x denne po 10 minut ku korenu nosa

jonco
28. okt 2021

@som_ponorka nemám návod, lampu mám požičanú od otca a knižku nevedel nájsť, preto sa pýtam. a ďakujem

som_ponorka
28. okt 2021

@jonco v poriadku, mozno bude aj niekde na nete, dufam, ze pomoze