Pomohlo vám tekuté bio colostrum?

sherynkamalinka
19. dec 2013

Zacala som davat mladsiemu synovi tekute BIO Colostrum. Starsi to nechce lebo bohvieako to nechuti, ale mladsi to vypije v pohode. Zaujima ma, ake mate skusenosti s tymto vyrobkom, ci sa detom zlepsila imunita a ako dlho im to davate alebo ste davali, kedze nejedna sa o najlacnejsiu zalezitost. Dakujem

jaruska6
19. dec 2013

Ahoj tak ja som dávala malému cca 4 mesiace , bohužiaľ výsledný efekt úplne nulový ☹ 😢 😖

sherynkamalinka
autor
19. dec 2013

@jaruska6 a objavila si nieco co pomohlo?

tehulka2011
19. dec 2013

@sherynkamalinka Ahoj mojmu synovi to fakt zabera, ale nedavam mu to preventivne, iba ked je uz troska chory, takto sme uz 2x zazehnali chorobu, sopliky prestali, teplota odisla... Davam mu po 2 plne lyzice 3x denne, ked chcem, aby mu to zabralo.

sherynkamalinka
autor
19. dec 2013

@tehulka2011 za aku cenu zvyknes kupovat

tehulka2011
19. dec 2013

@sherynkamalinka objednavam z nemecka po cca16€ za 125ml

adkasmolka
19. dec 2013

my pouzivame Colostrum od Biocol - velka spokojnost 🙂

tehulka2011
19. dec 2013

inak pozor na tie sladene verzie, je to sice lacnejsie ale neobsahuje to 100% kolostrum

andrejka1978
19. dec 2013

@sherynkamalinka nemam s tymto skusenosti. nam ale pomohol gel z aloe vera. zlepsena imunita ale nastava nie okamzite ale az po par tyzdnoch uzivania. my sme uzivali 5 mesiacov. celu minulu zimu.

jaruska6
19. dec 2013

@sherynkamalinka Keďže malý má poruchu bunkovej imunity 3 mesiace užíva lieky od imunologičky, 3 mesiace je podpora prírodnými produktami.Skúšali sme Colostrum od Biocol, nezabralo, momentálne mu dávam šípkový sirup z prírodnej bio ruskej medicíny a zdá sa mi, že celkom fajn a keď je najhoršie dobre zaberá aj greposept, výťažok z grepových semien, je to vraj prírodné antibiotikum- to však dávam iba keď sa objavia prvé príznaky nejakého ochorenia, najčastejšie upchatý nos, soplíky a dávam mu to len po dobu 5 dní / 1 krát za deň.Mám ho odskúšaný aj na sebe, výborná vec.

tatiana41
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misicka92
2. jún 2023

@sherynkamalinka ja mam výbornú skúsenosť s tekutým colostrom od LR . Majú aj tabletkové