Bio colostrum verzus Lr colostrum

fila1985
17. sep 2016

Ahojte prosim vas chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s bio colostrum a lr colostrum v tekutej forme. Neviem ktore je lepsie , hlavne kvalitnejsie, nikde som nenasla zlozenie, len cenu. Bio colostrum stoji 19€ a od lr okolo 30.Je to dost velky rozdiel v cene, zaujimalo by ma preco. Dakujem krasne.

mirkava
17. sep 2016

@fila1985 My použivame len z LR... je neskutočne drahe a stále ma máta otázka, ci je naozaj také učinné... teraz mal malý teplotu tak sme zacali brat, teplota po jednom dni ustupila.... bolo by to tak aj bez toho kolostra? Tazko povedat ale ked ho mám tak vzdy radsej nasadím a potom vyberieme celu flastičku....

lacamada
17. sep 2016

@mirkava prosím vás a ako ho dávkujete? Zakaždým keď príde choroba otvoríte a potom doužívate flaštičku.... pri ďalšej chorobe znova takto...? Alebo bez prestania či je malý chorý či zdravý...? ĎAkujem

mirkava
17. sep 2016

@lacamada Svagrina s tým robí, ked mame problém napíse Dr. Kamplemu (alebo tak nejako sa vola) a on poradí dávkovanie. Pri teplotách kazde dve hodiny 2 ml. Teraz som dávala 5 ml a pokračujeme 3 x denne po 5 ml. Predávkovať sa nemôže a uškodiť mu to tiež nemože... Malo by to naštartovať imunitu... Nechcem tomu robiť reklamu lebo tiež neviem či to na 100% funguje.... ale ked máme tak dáme...

fila1985
autor
17. sep 2016

hm a ako to objednavate z toho lr? mna zaujalo aj to biocolostrum stoji 19€ flaska ale preco je taka lacna oproti lr colostrum?

maciatkolulu
17. sep 2016

mna by zaujimalo ako to ma chut, mne syn nechce absolutne nic prehltnut, tak musim vselijako kamuflovat, ci sa da aj colostrum kamuflova?

luciannka83
17. sep 2016

@maciatkolulu tekuté kolostrum z lr chutí ako srvátka z kyslej smotany. mne to deti nechceli piť. A keď to otvoríš, tak to musíš do 2týždňov spotrebovať. Ja teraz kupujem kolostrum DObré zo Slovenska. Rozoberiem kapsulu, vysypem do niečoho a dám zjesť. Cenovo je neporovnateľné. Možno nie je až také kvalitné, no myslím si, že kolostrum z lr je riadne predražené kvôli certifikát. Je jasné, že ten kto to predáva, tak to bude ospevovať a presadzovať aké je to top. Ale

dankaremka
17. sep 2016

Spolupracujem s LR , máme kolostrum v troch formách, Colostrum tekuté, Colostrum perlové to je vhodné pre deti, a Colostrum v kapsulách. Všetky výrobky LR sú certifikované . Colostrum je super vec . V prípade záujmu rada poradím .

dankaremka
17. sep 2016

@maciatkolulu skúsiť to Colostrum perlové .

bibistec
18. sep 2016

no LRko napr nemá kazein co je napr pre mna dolezita info lebo mame problem s bielkovinou kravskeho mlieka a ja s laktozou a tot by som mohla ale bezne kolostrum nie cize mozno tato info ak nemate problem s tym tak je to asi na tebe su rozne kolostra mozno kazdemu je dobra ina znacka

mirkava
18. sep 2016

@maciatkolulu tak to mam stastie, lebo moj má kolostrum rád 🙂

tajomna21
19. sep 2016

@fila1985 pokial ja mam vedomosti, tak colostrum od LR to tekute je 100%, preto aj musi byt v chladnicke po otvoreni ... to druhe co pises nepoznam .... ta forma v perlickach tiez od LR ma menej percent

nelinka2011
19. sep 2016

@dankaremka prosím vás aká je cena toho perloveho kolostra? Je to to isté ako tekuté? Ďakujem

tajomna21
19. sep 2016

@nelinka2011 to perlickove nie je koncentrat, je to slabsie, ma to pre deti prijatelnejsiu chut a netreba to drzat v chlade po otvoreni ani spotrebovat do 15 dni, je to davka pri zakladnom uzivani na 30 dni ... to tekute je 100% colostrum a je na 15 dni ....

lacamada
20. sep 2016

no dobre, ale ako to dávate. Dajme tomu dieťa je choré, otvorím tekuté kolostrum, doužíva to tie 2 týždne a potom čo? Dávam ďalšie a ďalšie kolostrum (tekuté...), alebo počkám do ďalšej choroby a potom nasadím...?!

grelu
20. sep 2016

@lacamada ja ho davam len pri chorobe....dlhodobo je to dobre uzivat na zlepsenie imunity, ale to je kura tak na cca 3 mesiace

mirkava
22. sep 2016

@lacamada ja davam ked ochorie a doberie celu flasticku aj ked je uz zdravý.... davam len tekute z LR

himmerova27
7. okt 2016

Dobrý den, viem Vám poslať celý a presný návod ako a kedy ho používať a prečo. Ak by ste mali záujem tak sa kludne ozvite

sabinalozekova
19. okt 2020

@fila1985 Ahojte,
ak je tu niekto z okolia Prievidze a má záujem o výrobky LR alebo si chce privyrobiť, prosím kontaktuj ma na fb - Sabína Ložeková alebo mi zavolaj na 0903509865.
Samozrejme ak nie si z okolia PD, môžeš ma taktiež kontaktovať. Rada ti poradím a všetko vysvetlím! 🙂