Poraďte prírodné prostriedky na akné

ajkam
13. apr 2013

Moja priateľka má dcéru, ktorá má asi 13 rokov. Je to silný alergik, ale má nielen akné, ale aj nosí dioptrie a má astmu. Preto je veľmi skleslá, lebo sa na ňu lepia samé nevýhody. Nevedeli by ste mi poradiť niečo z prírody, čo by mohlo vyliečiť jej ťažkú formu akné?
Za príspevky ďakujem 😎

marianna_11
25. máj 2016

@snezka13 neviem ci zrovna ten olejcek je dobry na akne, nevysusuje to moc pokozku?

hoffka777
25. máj 2016

Mozem vam poradiť liečbu akné pomocou aloe vera viac info v správe

snezka13
25. máj 2016

@marianna_11 nemam skusenost osobnu, ale myslim, ze by nemal vysusovat

kotenko
30. máj 2016

kozmetika Artistry, konkrétne sada ARTISTRY™ essentials Systém na rovnováhu pleti alebo potom Artistry hydra - v
cena vyššia, ale doporučujem, mám s tou kozmetikou osobné skúsenosti a zabrala. drahšia, ale stojí za to a vydrží cca 5 - 6 mesiacov

marianna_11
9. jún 2016

@snezka13 aha, no skoda, lebo by som ho mozno aj vyskusala ale fakt sa bojim ze moju pokozku by vysusal

snezka13
10. jún 2016

Zistila som, ze veeelmi dobry prirodny produkt je Akne gel od sirael cosmetics a nevysusuje. Viac info sprava👍

monikaecolab
8. júl 2016

ahojte akné a ekzémy sú obvykle vyvolané potravinovými intoleranciami alebo zaťaženým organizmom z toxínov a patogénov, Odporúčam Biorezonanciu . prístroje BICOM kde vedia spraviť celkovú diagnostiku a zistiť z čoho u vás problém vzniká - čo to spúšťa, následne príčinu eliminovať a tak aj vyliečiť vaše ochorenie . Bezbolestné je to a stačí pár sedení . Mám s tým veľmi dobré osobné skúsenosti ak by mal niekto záujem v BB kraj je to biorezonancia-zv.sk 🙂

reiva
8. júl 2016

U nás sa osvedčili produkty z Forever. Na základe vlastnej skúsenosti odporúčam.

katarina_luknarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
middlesboro
11. feb 2018
Používateľ middlesboro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od middlesboro.

Za mna urcite aknestop od ryoru. Na internete najdes vela pozitivnych recenzii. Nieje sice cisto prirodny, ale nikdy sa mi nestalo ze by som mala nan alergicku reakciu. Ale vzdy je dobre vyskusat krem len na malom mieste a ak je vsetko ok, az potom ho zacat naplno pouzivat.

Ak by si mala zaujem kupit sa da napr.

https://www.tany.sk/80-kozmetika-ryor
http://www.ryor.cz/sk/uvod/

sofi_fabova
11. feb 2019

Ahojte
Ja som si objednala som si krém zo slimačieho sekrétu značky Mizon zo stránky Notino.sk . V septembri sa mi začali robiť nejaké vyrážky, ktoré vyzerali ako ekzém , potom som si myslela, že je to periorálna dermatitída , dala som si na to párkrát kortikoidnú masť, ktorá mi pomohla do rána všetko stiahla , pleť pekná a o štyri dni zase vysypaná. V tomto začarovanom kruhu som bola asi 4 mesiace až som si povedala že musím ísť ku kožnému. Tam mi zistili zo steru nález MORAXELLA OSLOENSIS. Čítala som si o tom a našla som, že táto baktéria žije v symbióze s jedným druhom hlístovcov a následne vyhľadáva tela slimákov a tie zabíja aby sa larvy mali čím živiť. Tento krém som začala používať presne v období, keď sa mi to začalo robiť. Našla som len nejaké zahraničné stránky, kde sú popísané strašne prípady rôznych meningitíd, endokarditíd a respiračných ochorení , ktorých pôvodcom je práve táto baktéria. Odvtedy mám aj zhoršené dýchanie.Bojím sa, že okrem kože na tvári to môžem mať aj v tele. Momentálne mám len lokálne ATB - Eryfluid, ktoré si aplikujem na tvár, lenže rozšírilo sa mi to aj na krk a neviem čo ďalej asi budem musieť ísť na celkové ATB a modliť sa. Neodporúčam experimentovať, radšej overené veci :(

scajus
11. feb 2019

@sofi_fabova Kvoli comu si zacala pouzivat ten Mizon? Mala si akné ci vyrážky Ti naskočili len čisto po tom kréme?

sofi_fabova
12. feb 2019

@scajus nemala som akné lebo som sa liečila retinoidmi , pleť bez jedinej vyrážky ja som to chcela len na tie fľaky po vyhrážkach a odvtedy sa to stalo ako ho používam a neviem sa toto zbaviť m keď mi kožný povedal že to žije v slimakoch, tak to musí byť z toho ..

scajus
12. feb 2019

@sofi_fabova fuuu to ma mrzi... skus si dat predpísať gel Belakne mne to velmi pomohlo teraz. Nesmie sa len ist na slnko, solárium atd ale je to super po cca mesiaci sa mi uplne vyčistila tvar

tinusqua2015
15. apr 2020

Ahojte chcela by som sa spytat mam dost problemovu plet stale sa mi robia vyrazky a tiez aj poriky mam na pleti. Moja plet je velmi zmiesany typ rada by som si nechala poradit od niekoho kto by mi vedel pomoct.Obcas sa mi plet aj zcervenie. Ďakujem za kazdu odpoved.